Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Krónikus Lyme kór fórum

Krónikus Lyme kór (beszélgetős fórum)


2018. ápr. 7. 22:30
Szia Anita088!Nekem is krónikus lyme kórom van !(MSIDS)Ezt szedem Vitanax px4 szerintem erre gondolsz(gyógygombákat tartalmaz)+acerola c ,a hatásfokozás miatt.
2018. márc. 23. 14:27
Most láttam egy videót ahol egy idős hölgy elmesélte hogy vele mi történt.Neki állítólag valami gyógygomba segített.Sajnos azt viszont nem említették hogy milyen fajtát. :/
6. fokhagyma (válaszként erre: 5. - Ejmi)
2018. márc. 22. 15:02

Én olyan nagyon nem mondanám profinak lakost. Voltam nála, negatívnak ítélt, aztán mivel továbbra is voltak panaszaim, a Géndinosztikai Klinikán megállapították a fertőzést. Dr Esztó Klára profi.


[link]

5. ejmi
2018. márc. 22. 11:56

[link]


Itt van az oldala


A legprofibb orvos ebben a témában. Dr Lakos András

2018. márc. 22. 11:35
uhh, sajnálom, nálam azonnal kiderült szerencsére, és semmi panaszom.
3. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Anita088)
2018. márc. 22. 10:33
Segíteni sajnos nem tudok, de van egy ismerősöm, aki hasonló cipőben jár. Pár éve "kezelik" szklerózis multiplexszel, mert a tünetek hasonlóak. Végül az ismerősöm járt utána, és derítette ki, hogy nem is az a baja, de sajnos már nagyon régi a fertőzés. Most rengeteg antibiotikumot szed. Remélem, meggyógyul.
2. Anita088 (válaszként erre: 1. - Anita088)
2018. márc. 22. 10:15
Ha tudtok olyan kórházat ahol ezt kezelik az még jobb lenne.
2018. márc. 22. 10:13

Sziasztok.Egy volt tanáromnak szeretnék segíteni.

Sajnos az orvosok nem figyeltek oda rá, így nem a kezdeti stádiumban fedezték fel a betegséget.(Sz... rá hogy mit mond és mit mutat a vérvétel eredménye.)5 évvel ezelőtt ha az orvos rendesen ellátja a munkáját és megnézi a papírt amit a kezébe adnak, akkor most kezelhetőbb lenne a dolog.De mivel nem így történt,a tanárnőnek a napjai folyamatos fájdalomban telnek, és sajnos a fájdalomcsillapító gyógyszerek sem hatnak már.(+ folyik a per az orvosok ellen)

Arra szeretnélek kérni titeket, hogy ha bármilyen információt tudtok adni ezzel kapcsolatban,esetleg orvost aki erre specializálódott vagy van itt olyan aki ezzel a betegséggel él, az kérem jelezze nekem.

Próbáljunk meg segíteni!Ha már itt van ez a nagy csoport!


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook