Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Krónikus hüvelygyulladás vizelési panaszokkal fórum

Krónikus hüvelygyulladás vizelési panaszokkal (beszélgetős fórum)


11. 55Judit (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2021. dec. 23. 13:46
Ja, valószínű nem tudok majd válaszolni, hisz anonim vagy.
10. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 23. 13:45
Írjál rám, hogy megmutathassam a megoldást.
9. f6b7f1443b (válaszként erre: 5. - Punkvirág)
2021. dec. 23. 12:07

Kedves Punkvirág!


Mi volt a gond? Ha priviben leírod, az is jó. Nekem visszatérő hüvelynyilallásom van hónapok óta. Néztek egy hónapja is uh-n... Mitől lehet ez?

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Punkvirág)
2021. dec. 9. 09:35

Kedves Punkvirág!

Köszönöm!A cbd olajról hallottam már de nem használtam.Kipróbálom.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 621bb5db60)
2021. dec. 9. 09:33

Kedves Halacskaaa!

Igen férjnél vagyok.Ő is mindig kap kezelést.Étkezésre nagyon figyelek, egészségtudatosan élünk.A tejet elhagytam, cukrot sem eszem.Rozskenyeret szoktam enni.Tényleg mindent próbálok betartani.Ezért kesrít el hogy hiába.

6. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 8. 16:21
Ne vegyél magadra szűk alsóruhát és tampont se használj.
2021. dec. 8. 14:57

Ugyan nem ezzel, de hasonló hüvelyi gondokkal küzdöttem, amire semmi gyógyszer nem volt segítség. Étrend váltás segített, elhagytam a glutént, közben laktóz érzékeny lettem, így laktóz mentes élelmiszereket fogyasztottam, plusz a cukrot is elhagytam (pl van helyette datolyaszirup)

Azóta megismerkedtem a teljes értékű növényi étrenddel, ez pár hónap után sok minden másban is segített (bár 100%-ban sosem tudtam tartani!! ) CBD olajat szedtem ami ismert és természetes gyulladáscsökkentő hatással bír. Mindez nem 1 vagy 2 hónap alatt segített, de évek kínlódása után már nem érdekelt.

Jobbulást!

4. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 8. 13:02
Ha van párod akkor neki is szednie kell valamit,mert hordozó és hiába te ki vagy kezelve,folyamatosan visszaadja a fertőzést.
2021. dec. 8. 11:56
Az étrended miből áll? Sokszor hiába a sok gyógyszer, ha az étkezés nincs rendben. Van párod? Ha igen, őt kezelték?
2. d3a0d82b9c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 8. 11:07

Candida esetleg?

Ph érték rendben van? Esetleg egy ColpoCleaner jód kúrát nem ártana végig csinálni.

2021. dec. 8. 10:02
Kedves Tagok!33 éves vagyok.Évek óta küzdök a hüvelygyulladással.(saccharomyces cerevisicae gomba).Voltam rengeteg nőgyógyásznál.Már a létező összes gyógyszert,kúpot felírták.Vizelet bacira negatív.Chlamydia megatív.CRP-t is néztek az is negatív.Égő,szúró érzést érzek a hüvelyben,csiklóban,húgycsőnél.Sűrűn is kell pisilnem de bőséges.A pisilés nem fáj, csak az inger van meg.Tapasztalatokat várok kinek mi segített.Már az összes topicot elolvastam.Köszönöm ha segítetek.Érdekel minden megoldás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook