Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » KRF (Károly Róbert Főiskola Gyöngyös) fórum

KRF (Károly Róbert Főiskola Gyöngyös) (beszélgetős fórum)


15. HelpMe85 (válaszként erre: 14. - Miel77)
2011. szept. 16. 07:27
megérdeklődöm a keresztfélévet, de ha nem lesz munkám januárig, akkor szemeznünk kell :S és akkor csak szeptembertől. KRF-TVK... ez a kar. gyöngyös lenne közelebb, meg ez érdekel jobban, úgyh ez marad sztem. meg remélem el tudom végezni:D valahogy.... a meglévő diplomám is hiába kiváló, meg a jegyeim is jók voltak (4-5) ha nincs vele munkám:D úgyhogy a cél a bentmaradás-elvégzésssss :)
14. miel77 (válaszként erre: 11. - HelpMe85)
2011. szept. 15. 16:58

barátnőm közszolgálatira jár :) ő erről többet tud mondani :)

A vidékfejlesztés melyik kar, az nem gtk már igaz? Biztos izgi lehet, és most idén fogsz jelentkezni akkor? Még egy évig szemezel vele, vagy van kereszt félév?

13. miel77 (válaszként erre: 10. - HelpMe85)
2011. szept. 14. 09:10
ohh mintha magamat látnám!! Nekem is pedagógia szakos diplomám van, törivel kiegészítve, csak nekem nem BA-s hanem még a régi képzéses. Ezzel sem kapok állást, és is mindent megpályázok, eladói, ügyintézői de semmi!!!
2011. szept. 14. 09:09
és milyen tantárgyaid vannak?
2011. szept. 14. 09:08
vagy a közszolgálati (közgazdász, de ezt lehet az ÁVF-en néztem), ami igazán érdekel a vidékfejlesztési agrármérnöki, de ennek olyan szép neve van, hogy bele se merek fogni:D de erre fogok jelentkezni, lesz ami lesz alapon.....
10. HelpMe85 (válaszként erre: 9. - Miel77)
2011. szept. 14. 09:07
csak én nem férek még hozzá a gtrhez, még nem vagyok ott hallgató. jah pedagógia szakos BA diplomám van, tanítottam vele, de most nekem sincs semmi munka.......... amit már nagyon únok, jelentkezek mindenfélére, eladó, titkárnő, olyan helyekre is ahol nincs is hirdetés......... de semmi. ezért gondoltam, hogy gyöngyös lesz, meg valami gazdasági, mert gyöngyös közel van, meg ha ezzel lesz állásom, akkor nem 90et fogok keresni. remélem... mehetnék ped mesterre is, de ha már újabb 3 évet töltök hallgatóként, akkor olyat akarok tanulni, amiből hasznom is lesz. ezzel kellett volna kezdeni de hát utólag okos az ember :D vagyis én :)
9. miel77 (válaszként erre: 7. - HelpMe85)
2011. szept. 14. 08:59

Neked milyen bölcsész diplomád van? Tanári? Nekem az, hát nagyon nem tudok vele elhelyezkedni. Te jelentkeztél a KRF-re, vagy csak akarsz majd? Milyen szak érdekel?

Az órarendem már meg van, le lehet tölteni a GTR-ből, sőt egy csomó tananyag is fent van, ami nagy segítség :)

2011. szept. 14. 08:57
ha beiratkozol, meg meg tudod az órarended, megirod milyen? akár privátban is. hogy milyen tárgyak vannak, meg milyen napokon? köszi
2011. szept. 14. 08:55
másik fórumon látom h neked is bölcsész diplomád van, én is így vagyok :D na majd gyüjtöm az infókat :))))
6. miel77 (válaszként erre: 4. - HelpMe85)
2011. szept. 14. 08:55
Láttam van másik fórum is :) már írtam oda is. Már meg volt a közös beiratkozás, csak nem tudtam elmenni, így külön a TO-val egyeztettem, hogy egyedül mennék. És nem volt gond, szóval ez elég pozitív :) utána szombaton meg is lesz az első órám. Barátnőm már 1 éve idejár, szóval ő is tud a kérdésekben segíteni, ha van :)
2011. szept. 14. 08:53
a pénzügy számvitel az jó nehéz lesz, gondolom... én turizmus-vendéglátást kezdtem el ott, de 2005ben, elég régen, akkor még fiatal is voltam hozzá, meg nem volt se ismerös, se net, semmi, abba is hagytam... most egy másik szakot tervezek elkezdeni, remélem sikerül is majd :) köszönöm ha írsz! üdv
4. HelpMe85 (válaszként erre: 3. - Miel77)
2011. szept. 14. 08:52
de jó! majd megirogatod hogy milyen volt, tapasztalatok, ha ráérsz? figyelem majd ezt a fórumot nagyon :)
3. miel77 (válaszként erre: 2. - HelpMe85)
2011. szept. 13. 16:12
Én most megyek majd beiratkozni :)
2. HelpMe85 (válaszként erre: 1. - Miel77)
2011. szept. 13. 15:54
üdv! frissüljön a fórum légyszi, én is gyöngyösre tervezek menni tanulni.... :)
2011. febr. 23. 10:10

Sziasztok!

Idén jelentkeztem a KRF-re, pénzügy-számvitel szakra levelezőn. Szeretnék infókat gyűjteni a suliról, az oktatásról, és úgy mindenről, ami a fősulival kapcsolatos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook