Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Krémszínű műbőr ülőgarnitúrán tollal készült gyermekrajzot hogy lehet eltüntetni? fórum

Krémszínű műbőr ülőgarnitúrán tollal készült gyermekrajzot hogy lehet eltüntetni? (tudásbázis kérdés)


11. szabotunde80 (válaszként erre: 10. - 3a92f8d690)
2009. ápr. 28. 22:10
Sajnálom! HA lett volna itthon aceton, valószínűleg neki esek én is. :-)
2009. ápr. 17. 22:35
kár hogy nem én indítottam ezt a topicot mert én hülye fejjel megpróbáltam acetonnal xd de kifehéredett a bőr egy arasznyi!!ÁÁÁÁÁÁÁ de már megszoktuk!!
2009. ápr. 17. 21:38

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat!

Eltűnt! szivacs dörzsi részével, mosogatóval kezdtem, majd megijedtem, hogy kárt teszek az anyagban, így hagytam egy hét és eltűnt, a férjem észre sem vette... pedig féltem :-)

Tehát a legjobb módszer:


VÁRNI AMÍG Lekopik :-)))))

2009. ápr. 16. 10:21
Nagy áruházakban is lehet kapni kifejezetten tintaeltávolító folyadékot,valahol ott van a mosószerek környékén,elvileg a ruhából kiszedi,nem tudom lehet-e használni textilbőrön.Szerintem először egy nem látható helyen próbáld ki,nem bántja-e a textilbőrt.
2009. ápr. 16. 09:04

Semmivel!!!!!

A golyóstoll tinta gyakorlatilag semmivel nem távolitható el. Ha oldószerrel próbálkozol akkor előfordulhat, hogy megoldja magát az anyagot.Ez attól függ az oldószer milyen tipusú. Igaz akkor már a tinta folt is eltűnik a bőrrel együtt.

Ha használjátok, egy idő után halványodni fog.

6. Czunyus (válaszként erre: 2. - 19861160fc)
2009. jan. 5. 16:30
Az oldószer sajnos nem jó, mert kifehéríti a műbört.
2009. jan. 5. 16:29

Igazából, ha olyan helyen van ahol testtel érintkezik ott elöbb-utobb lekopik.

Az Ikea ill. Kika áruházakban lehet, hozzá radirt kapni, álítólag az jó rá.

Nálunk a sima mosószeres lemosás segítet a halványításban, némelyik el is tünt.

2009. jan. 5. 16:17
Próbáld meg nyers tejjel.
2009. jan. 5. 15:38
A sós tej textiliából kiveszi, de műbőrön még nem próbáltam.
2009. jan. 5. 15:36
Valamilyen oldószert ( festékboltban vagy háztartási boltban biztosan tudnak segíteni mi oldja esetleg a tintát) próbálj ki kevésbé látható helyen és ha bírja a műbőr, akkor rajta, ess neki a műremeknek vele!
2009. jan. 5. 15:33
Krémszínű műbőr ülőgarnitúrán tollal készült gyermekrajz.... Eltüntethetem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook