Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kreatív ötletek fórum

Kreatív ötletek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
62. Myrad (válaszként erre: 61. - 852308703c)
2009. márc. 17. 06:13

=)))


Ez milyen bolt? Vegyes?

61. 852308703c (válaszként erre: 60. - Borbelya)
2009. márc. 16. 10:07
Nekem nincs csak egy boltban dolgozom..s mindig igy mondom ha kerdik hogy mi van nalunk "nalunk a boltba..." kicsit ketertelmu de...en tudom hogy ertem..:) van kreativ cucc is...meg konyvek..tanszerek..stb..;) de csak alkalmazott vagyok ott...sto a kedvenc...;))
60. borbelya (válaszként erre: 59. - 852308703c)
2009. márc. 16. 10:03
Neked ilyen boltod van?? Akkor majd én is faggatlak :)
59. 852308703c (válaszként erre: 56. - Myrad)
2009. márc. 16. 09:53
esetleg ha van valami olyan festek ami vedi is egy kicsit az anyagot...pl esetleg kicsit lakk alaput...szetnezek nalunk az uzletbe...s megnnezem mi is a neve...ami ilyesmire jo...:)
58. Myrad (válaszként erre: 57. - Borbelya)
2009. márc. 16. 07:33

Na majd jól megérdeklődöm, hogy lehet-e kapni =)


A szalvéta alá viszont fehérrel alá kell festeni, ugye?

57. borbelya (válaszként erre: 56. - Myrad)
2009. márc. 16. 07:14
Én lehet valami páccal festeném le.
56. Myrad (válaszként erre: 55. - 852308703c)
2009. márc. 16. 06:12

én is =)))


Én most akarok ékszeres dobozkát csinálni decoupage technikával. Ha előre le akarom festeni a dobozt egy alapozó színnel, mondjuk valamilyen barnával, milyen festéket vegyek?

55. 852308703c (válaszként erre: 54. - Borbelya)
2009. márc. 13. 17:04
Szerintem egy pairra rajzolj sablont es illeszd ossze egy gombostuvel a filchez...aztan vagd korbe...majd esetleg ragaszd ossze ha ket kulon darabbol akarod csinalni...vagy ovatosan vekonyabb tuvel..vard ossze...aztan....vegyel valami vekonyabb cernat...s fuzd at az egeszet..ugy hogy mindenik viragnal oltsel egyet...hogy ne mozgolodjanak el...aztan fuggeszd fel oket...en igy csinalnam...;)
2009. márc. 13. 11:01
Szeretnk fűzért csinálni kis filcvirágokból, van ötletetek hogyan?
53. borbelya (válaszként erre: 52. - Myrad)
2009. márc. 13. 10:44

:DDD


Én függődísz készítek majd lepkékkel, kell hozzá hungarocell gömb, művirágok, sizál, raffia, vékony szaténszalag. A gömböt díszitem a sizállal, és varrok rá pillangót, díszítem virágokkal.

52. Myrad
2009. márc. 13. 08:20

Én kitaláltam egy baromi jót =))))


Egy kedves barátnőmtől (nem akarok ujjal mutogatni) kaptam egy linket, ahol vékony parafából készült táblák és egyebek vannak. Hobbiboltban kapható is ilyen, 3mm-es parafalap. Egy hosszú táblát csinálni belőle kerettel, majd egy másik lapból kivágni egy házikót (pl.). A táblát lefesteni fehérre, alkoholos filccel, díszes vagy vicces vagy mindegy milyen írással ráírni, hogy "Otthon, édes otthon", a kifestett házikót pedig a bal oldalára ragasztani. A keretet mindenki olyan színűre festheti, amilyen tetszik neki =)

2009. márc. 13. 08:03
Sziasztok, én is csatlakoznék, bár én még elég kezdő vagyok a témában!
50. Myrad
2009. márc. 13. 07:59

Sziasztok!


Kicsit kihalt ez a fórum, pedig szerintem sokan kreatívkodunk itt =)

2009. márc. 4. 19:48

MInap en is kreativkodtam...a szobam polisztirennel van szigetelve belulrol...le van festve teljesen normalis falnak nez ki..de nem all meg a szeg benne...igy hat:


Vettem narancs es sarga szinu hullamkartont...s rajzoltam ki belole napocskat..es csillagokat..es lepket..es illesztettem..a ket szint..;) kis ragaccsal...majd gombostuvel...a falra tuztem...most ugy nez ki a szobam mintha egy 4 eves othonaba lepnenk be...de nekem nagyon bejon...:) lefenykepeznem nektek h mutassam meg...de nem lehetseges egyelore...:( (meg nicns fenykepezogepem)

2009. jan. 14. 23:51

Helló!


Bár még nem készitettem el, de amint vége lesz a vizsgaidőszaknak, nekilátok, és mindenféle figurát készitek majd!


A minap, ahogy nézelődtem az interneten, láttam néhány nagyon szép tündérke szobrot. Amerre csak szétnéztem, egy üzletben sem találtam semmi hasonlót... :( De ebből jött az ötlet. :) Veszek szines és szintelen gyurmát, olyat, amelyik a megmunkálás után megkeményedik.


A neten talált képek, és a hógömböm adta az ihletet. Pontosan nem tudom, hágy W-os a legnagyobb villanykörte (mármint méretileg), de veni fogok egy olyat, ami alá befér bármi. Óvatosan üvegvágóval vagy a sógor csiszolójával el lesz távolitva a menet, és igy egy üres üveggömb marad, egy lyukkal. Élénk szinű gyurmából fogok gyönyörű figurákat késziteni... Akár tündéreket, mini-sárkányokat, pillangókat, süniket, bármit készitek, belekerül majd az üveggömbbe. Persze ehhez egy talapzat is kell, amit szintelen gyurmából fogok elkésziteni. Rögzitem a "szines remekművet" a szintelen talapzathoz, és felülről óvatosan ráteszem majd az üveggömböt. Bár nem lehet rázogatni, és nem fog "hó" hullani benne, hóvihar sem lesz soha, mégis úgy gondolom, szép disze lesz szobámnak :)

2008. szept. 12. 00:59

Sziasztok!

Márton napra szeretnék valami libás ötletet kérni, amit 6 éves kislányommal meg tudnánk valósítani .

És ha valaki tud a szalmafonásról, szalmadíszek készítéséről valamit, azt is szívesen fogadom.

Köszi!

2008. ápr. 9. 17:46

Sziasztok!

Aki tud gyöngyös mintákat küldeni az nyugottan küldhet majd privát üzenetben megírom a címem.

Előre is köszönöm

2008. ápr. 9. 17:41

Sziasztok!

Figyelem a timitomi és a timonfalatka név megszűnt mert én voltam és a regisztráltak közül törölt a hoxa. a végleges nevem: timitomi2

2008. ápr. 5. 13:42

Sziasztok

Szivesen csatlakoznék a csapathoz. Szeretek kreatív dolgokat készíteni. Szoktam gyöngyöt fűzni, rajzolni, keresztszemezni és ritkán horgolni.

Remélem ezen az oldalon sok jó dolgot találok.

2007. nov. 19. 18:17

Sziasztok :)

Örvendek hogy végre megtaláltam(véletlenül)ezt a fórumot.Bizonyára jó ötletek vannak itt leirva.Én is szeretek kreativkodni.

Visszaolvasok!

2007. aug. 30. 12:26

Megoldódott a dolog!És még a kapargatástól is megmenekültem!:DDDD

Két napja esôs,párás idô van,valószínû a nedves levegô fellazította,a reggel simán le tudtam húzni az ablakról.Ha a lányom ne legyen a közelben,és ne "segítsen"még el is tudtam volna tenni fóliába ,annyira épen lejött.De így,Kata jóvoltából a kukában végezte.:DDDDDDD

41. birogaby (válaszként erre: 39. - Nayloon)
2007. aug. 26. 12:33

Hát igen,a lekaparással próbálkoztam,csak elég nehezen jön le,gondoltam hátha van valakinek jobb ötlete.De úgy látom nem menekülök meg a kapargatástól.:DDDDD

Mindenképpen megfontolom a tanácsodat,és legközelebb másképpen teszem fel,mert még egyszer biztos nem állok neki kapargatni.:DDD

40. Szapi (válaszként erre: 38. - Rittlinger7)
2007. aug. 25. 21:02
Gyerek vagy felnőtt méret?
39. nayloon (válaszként erre: 36. - Birogaby)
2007. aug. 25. 14:04
azért ragadt rá mert rá égette a nap, csak lekaparni tudod semmi mást, legközelebb ha felrakod, ne vedd le a fóliáról, vágd körbe és apró gyurma ragasztóval helyezd fel, bármikor így le és fel teheted, és elrakhatok későbbre is, tárold lefűző tasakban!
2007. aug. 25. 13:59

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék,hogy valakinek van-e kötött poncsóról leírása. szeretnék kötni egyet, de fogalmam sincs hogyan álljak neki.

Előre is köszike.

37. 3a0842d373 (válaszként erre: 36. - Birogaby)
2007. aug. 24. 20:44
Alkoholos vatta? De az üvegmatrica nem vízoldékony?
2007. aug. 24. 17:34

Sziasztok!


Van valakinek ötlete,hogyan lehet könnyen eltávolítani az ablakról az üvegmatrica képeket?

Nyár elején tettem fel ôket,most le szeretném szedni,de képtelen vagyok.Egész délután süti a nap az ablakot,vajon azért ragadtak rá olyan erôsen?

35. bb2f4e28dd (válaszként erre: 33. - D'or)
2007. aug. 17. 09:33

Nézd végig az utolsó oldalt ezen a fórumon, éppen vannak képek kőre.

[link]

34. kiki32
2007. aug. 17. 09:26
Dekuzni akarsz rá vagy festeni?
33. d'or (válaszként erre: 31. - Bb2f4e28dd)
2007. aug. 17. 09:26
ksoz neked is a tanacsot ,megnezem vmi hasonloTuzep helyen..aki csinalt mar kobol ilyen dekot szivesen megneznem..
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook