Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kreatív Anyukák kerestetnek! fórum

Kreatív Anyukák kerestetnek! (beszélgetős fórum)


2011. márc. 8. 11:32

Kreatív ötletek tárháza, nagyon sok jó ötlet, kép:

picasaweb.google.com/mlgjlcs


Jó kreatívkodást!

Nekem nagyon bejött az oldal!

2010. okt. 1. 19:05
Azoknak írok akik segítettek nekem a tanácsaikkal és az ötleteikkel! Nagyon köszönöm nektek.Túl vagyunk az egészségnapon és klasszul sikerült...Remek ötleteket kaptunk s ezzel hozzá járultatok a kis ovisaink és persze a mi boldogságunkhoz!
2010. szept. 26. 14:43
Priviben is kaptam ötleteket és azt köszönöm. Pl azt írta Gabi hogy süti kiszúróval szúrjak ki kenyeret, szalámit sajtot és azt díszítsem na ehez kéne még pár jó kép és ötlet...
2010. szept. 26. 13:51
Szuper ötleteket adtatok csajok! Köszönöm..Van még idő ha valaki hasónlókkal szolgál kérem írjon.
10. b99048cdfc (válaszként erre: 3. - 4a94ce8d5f)
2010. szept. 26. 13:38
A mi ovinkban a gyümölcs sali nem megy. Megcsináltuk,és ott maradt:O(( Aztán rájöttek az óvónénik,hogy nem kell összekeverni,mert az egyik gyerek ezt nem szereti,a másik azt. Eztán csak földarabolták a különféle gyümölcsöket,és külön külön elfogytak.
2010. szept. 26. 08:11

Aranyos a főtt tojásból és paradicsom kalapból készített gomba is, amit majonézzel meg lehet pöttyözni. Szerintem minden szendvics tálra lehet tenni pár darabot és igen mutatóssá teszi, feldobja.


Ha már az egészség jegyében megy a rendezvény csináljatok gyümölcstálakat is.


Zöldségből: Káposztasüni. 1 fej káposztába fogpiszkálóra szúrt, nyersen ehető zöldségfalatkákat szúrjatok tüskéknek. Pl sárgarépa, karalábé, uborka, stb.. Borítsátok be ezekkel a káposztát és kész is süni. Aki megkívánja, kihúz 1-1 fogpiszkálót és leeszi róla a falatokat.


Finom összeállítás egy tálcán a fogpiszkálóra felszúrt sajt, dió, szőlőszem. A sajt legyen alul, hogy megálljon.


Dekorációnak is gyümölcsöket, zöldségeket javaslok. Tornakarikára felkötözött szőlőfürtöket belógatni, vagy zöldségekből, gyümölcsökből barkácsolni terménybábokat. Ezt a gyerekekkel előző nap el lehet készíteni. (Van róla kép a kreatív naplómban, 25-26-27)

8. 4a94ce8d5f (válaszként erre: 6. - Hemos)
2010. szept. 25. 19:00
Szuper lenne , de az a helyzet hogy ez jövő pénteken lessz,és elég sok a hiányzó azt mondták az ovónénik.Félek nem tudnának felkészülni.Terülj-terülj asztalkát szeretnék.Sok finomsággal az egészség és a néphagyomány jegyében.
7. 4a94ce8d5f (válaszként erre: 5. - Caffi)
2010. szept. 25. 18:58
köszönöm
2010. szept. 25. 18:57
Csoportos torna vagy tánc bemutató?
2010. szept. 25. 18:57

[link]


39.-es bejegyzés:)

4. caffi (válaszként erre: 3. - 4a94ce8d5f)
2010. szept. 25. 18:54

Szia!

Hát én elég kreatív vagyok....de most kicsit le vagyok blokkolva:)...Az én gyerkőceim már nagyok:)!

Van itt egy csaj,isteni szendvicstortája van....mindjárt meg keresem neked....az tuti jó lenne:)

3. 4a94ce8d5f (válaszként erre: 2. - 66e4640811)
2010. szept. 25. 18:51

Köszönöm. A mézes dió és a saláták megvannak

Gyümölcs salátát is szeretnénk

2010. szept. 25. 18:48

Rendezzetek rajzversenyt a gyerekeknek. Pl: Mit üzen a fogtündér?

Vagy egészséges ételeket készítsetek velük: Pl: mézes dió, vitamin saláta,szárított gyümölcsök...

2010. szept. 25. 18:36

Sziasztok.Segítsetek nekem!

Az idén a mi kis ovódánk rendezi az évente szokásos egészség napot ahova a környék összes ovónénije meghívásra kerül.Mivel a kis létszámunk miatt folyamatosan leírják az óvódánkat úgy döntöttünk most mi a a szülők megmutatjuk....

Várok minden olyan ötletet amit tudtok...Szendvicskék dekorációk, és minden mást ami segítségünkre lehet.Képek is jól jönnének.! Köszönöm mindenkinek aki időt szán arra hogy segítsen nekünk...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook