Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közvetítő irodákról jót, vagy rosszat gondolsz? fórum

Közvetítő irodákról jót, vagy rosszat gondolsz? (beszélgetős fórum)

6. amannaria (válaszként erre: 5. - Anyuci91)
2009. ápr. 29. 21:53
Köszi a hozzászólást! Én is így gondolom, csak azt nem értem, hogy miért létezhetnek ezek az előrefizetős cégek. A munkaügyön kérdeztem már erről, ők tudják hogy vannak ilyen csalások, de nem érdekel senkit. Itt úgy húzhatnak le bárkit, hogy törvény sem tiltja. Illetve tiltja, de nem foglalkoznak vele az illetékesek.
2009. ápr. 23. 16:54

Kedves Annamarika! 3.hozzászóló!


Ne dölj be semmilyen szin alatt ilyesminek felhivom azok figyelmét, mert sok csaló a pénzre utazik és bizony mikor reklamálhatnál mér rég bottal ütheted a nyomát. Pl. Irtam néhányaknak ilyesmi hasonló esetekről, vegyétek baráti tanácsnak. Még az elején történt, hogy fizetni kellett ilyesmiért. Aki Budapesten lakik forduljon a lakóhelyéhez közelső Munkaügyi Központhoz információért. Igy megtakarithatok magatoknak a kellementlenséget.

Szivélyes üdvözlettel. Anyuci91

2009. ápr. 23. 16:45

Szervusztok!


A vélemények általában vegyesek erről felvilágositást a Munkaügyi Központ ad annak aki Budapesten lakik és az illető felkeresi, akkor még propektust is adnak persze természetesen és információt melyiket érdemes felkereseni és regisztrációs dijat nem kérhetnek, mert ez dijmentes.

Szivélyes üdvözlettel: Anyuci91

3. amannaria (válaszként erre: 2. - 41e36cdb38)
2009. ápr. 2. 14:40
Akkor ezek szerint Te sem láttál még olyan olyan embert aki így kapott munkát. Köszi a hozzászólást.
2. 41e36cdb38 (válaszként erre: 1. - Amannaria)
2009. ápr. 2. 14:34

Szia!

Építőipari cégnél vagyok, lebeszélnélek, ha ilen irányú terveid lennének

2009. ápr. 2. 14:07
Ismertek olyan személyt aki építőipari munkákat közvetítő (projektszervező) cégnek fizetett be pénzt folyamatos munkáért cserébe? Adnak munkát, vagy csak elnyelik a pénzt? Kapott már így valaki munkát? Lehet hogy tuti buli, csak én vagyok lemaradva?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook