Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közös többszörös - nélkül fórum

Közös többszörös - nélkül (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Közös többszörös - nélkül

8. winny (válaszként erre: 1. - Sulawesy)
2010. nov. 27. 19:02

Szia

A filmre emlékszem:)

Nagyszerű ember vagy nagyon jó családi háttérrel.

Artur és Fülöp úr mindig megvigasztal és ad egy kis pluszt:)

Tovább! Ne add fel!

2010. nov. 21. 13:26
Köszönöm szépen!!! Mindannyitoknak...
6. a0c1361e44 (válaszként erre: 4. - Nikletty)
2010. nov. 21. 11:59
Sosem panaszkodtam senkinek, hogy nekem ez sok. Idő beosztás kérdése az egész. Mindig volt időm gyerekezni, TV-ni, olvasni, stb.
2010. nov. 21. 11:44

Akármit is mondassz én megemelem előtted a kalapom és kitartást, még több erőt kívánok neked :)

Sok sikert a vizsgákhoz!!!

2010. nov. 21. 11:24

Ügyes vagy menni fog, nincs kétség. elhiszem hogy várod végét, nagyon jó lesz,ha végre végzel, de kérlek akkor szusszanj, és ne dobd magad ismét mély berkekbe . Én elhiszem, hogy az ember szeret jönni-menni, ha pörög az élet, van családban nálunk is , magának csinálja, de mégis panaszkodik nekünk, hogy hjaj de rég ült le pl tv-t nézni nyugalmasan.


Én viszont pontosan ezért akartam mindenképp befejezni a sulit, én éreztem magamon, hogy nekem úgy is sok, hogy még nincs babánk, s kiderült nálam időközben, és be is ismertem, hogy minél több dolgot akarok egyszerre csinálni, s mivel ha csinálok valamit, akkor már jól akarom csinálni, akkor a vége az, hogy a legfontosabbra jut a legkevesebb időm,mivel azt gondolom ők úgyis megvárnak: a páromra, családra, akik azt jobban megsínylik mint azt hinném.


Fejezd be a sulit, most már be kell, és aztán élj kicsit magatoknak!


Kitartást!

3. syria (válaszként erre: 1. - Sulawesy)
2010. nov. 21. 10:25

"Megoldom a szituációt, mert olyan még nem volt, hogy ne lett volna sehogy, csak ez egy kicsit nekem is nagyobb falat. Van segítségem, mert a páromra bármikor számíthatok, a szüleimre és az anyósomra is! Nem mindenkinek van ennyi segítő keze."


Akkor?

Miről beszélsz???


Szépen lenyeled a nagyobb falatot, s a „nyarat ... tanulás nélkül, családdal együtt, egy diplomával s talán egy kis pihenéssel is tölthetem!”

2010. nov. 21. 10:18

Nem vagy egyedül ilyen élettel. Én is ezt csináltam:) Hidd el menni fog. Csak te érzed úgy, hogy kevés vagy...

Én is hasonló utat jártam be, bár lehet göröngyösebb most és az is volt.

Az ilyen embernek, mint mi semmi nem elég. Minden tervezett bevállalásom vége felé, azt mondtam, hogy ne engedjétek, hogy bármibe bele kezdjek már. Persze megigérték, de hagyták, amikor megint kitaláltam valamit:) És ez igy van jól. Most a házasságom 23. évében már nem tanulok, de vannak terveim ezzel kapcsolatban, hiszen nyugdijas éveimet is igy szeretném élni, mint most:)

2010. nov. 21. 10:08
Szerintem az olvasók közül elég sokan látták anno 1996-ban a fent említett filmet. Andie MacDowell és Michael Keaton főszereplésével. Akik nem látták azoknak röviden annyit, hogy a film férfi főszereplője családi életét, munkáját, hobbiját nem tudja a megfelelő végezni, ezért csoda segítségével sokszorosítja saját magát. Egyik dolgozik, egyik a feleségével van, egyik a hobbijának él... Miért kezdem ezzel? Mert néha én is úgy érzem egy kevés belőlem. No nem vagyok nagyképű és pótolhatatlan, csupán a saját feladataim elvégzéséhez érzem néha kevésnek a 24 órát, illetve egymagamat.

Ugrás a teljes írásra: Közös többszörös - nélkül

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook