Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kozmetikusok milyen szemöldökfestéket használnak, ami a bőrt is befogja? fórum

Kozmetikusok milyen szemöldökfestéket használnak, ami a bőrt is befogja? (tudásbázis kérdés)


8. mkjudit (válaszként erre: 7. - Bucóka20)
2012. márc. 15. 06:50
Nekem már ki van tetoválva, de sajnos kikopott a szine, most rózsaszín. Valószinü ki fogom próbálni a kozmtikai tetoválást, de azt mondta egy kozmetikus, hogy a rózsaszín mindig át fog ütni rajta.
7. Bucóka20 (válaszként erre: 6. - Mkjudit)
2012. márc. 15. 00:12
Tetováltasd ki kozmetikussal!
2012. márc. 14. 14:49
Én is Refektocil-t használok, de nekem csak a szálakat fogja be, csak az a baj, hogy nagyon ritka a szemöldököm. Ezért gondoltam egy olyan festékre ami befogná a bőrt is. Egyébként, amit a kozmetikus használt nekem régen, az befogta, csak hamar lekopott.
2012. márc. 14. 11:31

Refektocil-t + ha feketére kell festeni,akkor port is teszünk/tesznek hozzá.

Festés előtt alákrémezünk,így nem lesz foltos a festés.

Nekem tetoválva van,de vastagabbra szoktam festeni/festetni... 3-4napig úgy marad,persze nem dörzsölöm szappanos vattával.:P

2012. márc. 14. 11:29
Szia, nekem is volt már festetve a szemöldököm. Befogta a bőrt is, de 1 nap után tényleg lekopott. Mondjuk, örültem is neki :)
2012. márc. 14. 11:01

fodrász kelléksenél vana refectocil festék. Általában azt használjuk. Persze mindig van ujabb és ujabb de ezt bárki megveheti és ez az amit a legtöbben használnak.

A bört nem mindenkinek fogja be, erre még én sem jöttem rá mitöl függ de valakinek azonnal befogja valakinek soha. Egyébkén akinek be is fogja annak is a börröl kb 1 nap alatt le is kopik.

2012. márc. 14. 11:00
Refektocil
2012. márc. 14. 10:50
Kozmetikusok milyen szemöldökfestéket használnak, ami a bőrt is befogja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook