Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kozmetikusok, hol vagytok? :) fórum

Kozmetikusok, hol vagytok? :) (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2012. jan. 13. 20:42
Sziasztok! Debrecenben tudtok olcsó és jó kozmetikust?
2011. jan. 9. 00:24

Abasáron keresek elsősorban kozmetikust de műkörmöst is. Nem rég költöztem!

Kérem aki segíteni írjon! Köszönöm!

2010. jún. 24. 21:41

Sziasztok!

Debrecenbe keresek otthonában dolgozó kozmetikust,aki szemöldök tetoválást is készít!Ha van köztetek ilyen akkor privátba küldenél vagy küldenétek egy árat?Előre is köszönöm!Jah és azért szeretnék olyan szakembert találni aki otthonában dolgozik ,mert ugyebár olcsóbb szokott lenni.Üdv:Ili

2009. dec. 10. 13:13
Szia! Vagyok.
2009. dec. 10. 11:37

:) Annak örülnék, ha nekik siekrülne beindítani :)


Csak így nekem rossz , mert kérdezni nem tudok tQlük :d

64. Hmv. (válaszként erre: 63. - 874eb11dfd)
2009. dec. 10. 11:30
Talán beindult a forgalom a szalonokban!
2009. dec. 10. 11:04
senki? :( :S
2009. dec. 7. 15:58
vagytok erre?:)
2009. dec. 5. 21:58

Sziasztok csajok! Sterilizáló nem kell. Én Barricidal fertőtlenítőt vettem, meg volt Neomagnol meg etil-alkohol és Domestos. Biztonsági adatlap kötelező, netről letölthető vagy a cég ad, ahonnan beszerezhető.

Krémek: Érdemes minden bőrtípusra valót venni, univerzális masszázskrémet, vagy a Stellás algapor maszkot, hyaluronsav ampullát. Ezek minden bőrre jók.

60. vkatka (válaszként erre: 59. - 874eb11dfd)
2009. dec. 5. 15:43

Én úgy válogattam össze a krémeket, hogy több bőrre fel tudjam használni őket. Így nagyon kevés krém van de azok olyanok, hogy többféle bőrtípust tudok vele kezelni. Kezdetben muszáj így spórolni, később meg amikor megjelenik egy újdonság vagy megtetszik neked valami akkor azt megveszed apránként.

A legegyszerűbb, ha veszek olcsóbb anyagot és varratsz vendégruhát és fejpántot. Én varrattam, és nagyon jó kis cuccok lettek ám...

Viszont a lepedőkkel bajban vagyok, nem tudom, hol lehetne nagy méretű, egyszerű fehér lepedőt beszerezni olcsón. Mert abból azért több kellene.


Sajnos én örökre az anyós árnyékában fogok élni :(

Együtt lakunk már két éve, csak nem jó helyen, a szüleimnél. A másik megoldás, hogy anyóshoz költözünk, de az maga lenne a pokol. Három és fél éve vagyunk együtt egyébként.

Az nagyon hosszú, hogy tulajdonképpen miért utál. Ha van türelmed a hosszú sztorikhoz, akkor olvasd el a naplómban, ott nagyjából felvázoltam a helyzetet.

59. 874eb11dfd (válaszként erre: 58. - Vkatka)
2009. dec. 5. 15:34

hát, én is nézegettem a sterilizálót..olyan drágák.

viszont összeírkáltam a krémeket, 41 darabot , amiben a maszkok is benne vannak. Szerintem ,ha meglátja a palesztín, dob egy hátast. :D Lehet,hogy kezdésnek nem kell ennyi..nem?

Csak néhány. Viszont be kell szerezni vendégruhát, hajpántot, meg ágytakarókat.. szóval igazából mindent.. remélem tudják,hogy azért egy kozmetikát berendezni nem annyi,mint pl fodrászatot.. :(


És ti együtt laktok? 'Sajnos' anya anya marad.. mióta vagytok együtt? és miért nem szeret téged a mama? :)

58. vkatka (válaszként erre: 57. - 874eb11dfd)
2009. dec. 5. 15:24

Sajnos, úgy néz ki, nálunk ez soha nem fog változni, csak ha a párom rájön, milyen is az anyja valójában. De nem hiszem, hogy rájön. Ahhoz a mama túl ügyes. :D


Szerintem ne vegyél sterilizálót, én vettem innocid eszközfertőtlenítőt, az mindenre jó. Nagy pumpás kiszerelésben lehet kapni.

Használok még domestost is a tálakhoz meg a felmosáshoz.

2009. dec. 5. 15:02

most olvastam a hozzászólásaidat. Amíg nem laktunk együtt, addig nálunk is az volt a helyzet, hogy CSAK ANYU CSAK ANYU, és amit anyu mondd az úgy is van, sérthetetlen és ♥.

Aztán végül összeköltöztünk jó messzire Pesttől, onnantól kezdve megemberesedett, van önálló véleménye.. :D

Hát, veszek ionto-t, ultrahang,vio, sterilizáló nem tudom hogy kell-e, vagy csak elég a neomagnol, meg az alkohol....

56. vkatka (válaszként erre: 55. - 874eb11dfd)
2009. dec. 5. 14:52

Azért megy egyedül, mert a drága mama nem szeret engem, és zavarnám a beszélgetését a kicsi fiával :P


Na, az nagyon jó, ha fel vettek :)

Végül hogy döntöttél, milyen gépet veszel?

2009. dec. 5. 14:48

:D

És Te hogy hogy nem mész vele ? :)


Na most úgy néz ki,hogy csak csak felvettek engem a palesztínok.. :)


Most már CSAK a krémeket kell összegyűjtögetni,hogy milyet akarok, meg gépeket..hát azért nem semmi... :(

54. vkatka
2009. dec. 5. 14:40

Szia!

Én most itthon unatkozok mert a párom elment a drágalátos anyjához :P

2009. dec. 5. 14:22

sziasztok.

Vagytok?:)

52. vkatka (válaszként erre: 51. - Mimi2)
2009. dec. 2. 09:42
Igen sajnos sok vendégem elmaradozott...
51. mimi2
2009. dec. 1. 22:22

Sziasztok! :)


én is kozmetikus vagyok,és sajnos nagyon igaz ez a válságos dolog,hogy kihat a kozmetikára is! :(

50. vkatka (válaszként erre: 19. - Vkatka)
2009. dec. 1. 10:58
Igen ez így van, bocs, tényleg félreérthető volt.
49. Veronika27 (válaszként erre: 9. - Vkatka)
2009. dec. 1. 08:46
Katka, ultrahanggal olajos és vizes hatóanyagot is bevihetsz. Csak az iontónál van az, hogy vizeset csak.
48. 874eb11dfd (válaszként erre: 47. - T.Orsa)
2009. nov. 29. 20:17

ez jó :D Vicces lehetett :D És nem is szólt, hogy ez most mi..? :D

Úf..mikor eladóként dolgoztam, emlékszem én is, első napomon úúgy lefáradtam, mert mindig számolgatni kellett,hogy mennyit kell visszaadni.

Még számológéppel számoltam ki azt is,ha pl 4990-ba került, és adott 5 ezret... annyira nem tudtam már koncentrálni a végén :D

47. T.Orsa (válaszként erre: 46. - 874eb11dfd)
2009. nov. 29. 20:09

Én tetoválok,de csak szemöldököt vállalok.

NEkem se tetszik,főleg mikor feketével csinálják,ami egy idő után "bekékül",és még a szőrüket is legyantázzák.Tud jó csúnya lenni..

Én csak természeteset csinálok,de szerencsére azt is kérnek.


Mikor most újra belevágtam,és az első vendégem volt,remegtem:-D ráadásul mondtam,hogy 400Ft lesz,adott egy ezrest,mondta,hogy 500-ból kér vissza.

Én meg adtam neki vissza egy százast:-/ még jó,hogy megvolt a telszáma,és rá tudtam csörögni,mert később vettem észre.

46. 874eb11dfd (válaszként erre: 45. - T.Orsa)
2009. nov. 29. 20:03
igen, és belejönni :) Most oda-meg vissza vagyok , hogy jaj,de jó,hogy csinálhatom. De biztos első vendégeknél jól be leszek tojva :) De remélem azért nem hátrány, hogy nem tudok tetoválni..valahogy nem szeretem, nem tetszik nekem mikor ki vannak tetoválva...
45. T.Orsa (válaszként erre: 44. - 874eb11dfd)
2009. nov. 29. 20:01

Na,ez már biztató!!

Sikerülni fog!

NEm értenek hozzá,ez nekem kicsit fura..de végülis neked kell érteni,ő meg adja a fizut:-D

44. 874eb11dfd (válaszként erre: 43. - T.Orsa)
2009. nov. 29. 19:57

azt mondták,hogy hétfőn..

Végülis már hívogattak azóta,palesztinok bérelnek egy helységet, amit most fognak nyitni..lesz kozmetikus, masszőr, műköröm, fodrász. minden lesz.. és már hívogattak engem ,angolul kellett beszélnem, és szerencsére tudok is :d már amennyit :D Amit nem azt elmutogatom kézzel -lábbal.

Most utoljára hívott, na azt nem értettem,hogy mit akart..párom is itthon volt, ő aztán tud angolul, de ő se értette..hát a lényeg az volt,hogy aznap 5-kor találkozunk ott a szépségszalon elött. 5 óra 5 perckor hívott a tolmácsa,hogy sajna nem ér oda..kérdeztem tőle,hogy miért akart velem találkozni, akkor azt modnta, hogy azokat az embereket akiket alkalmazni fognak , menni kell velük bevásárolni gépeket, meg mindent ami kell a kozmetikába, merthogy ők aztán nem értenek semmihez..

Úgyhogy most nagyon reménykedem...

43. T.Orsa (válaszként erre: 42. - 874eb11dfd)
2009. nov. 29. 19:47
Mikor adnak választ?
42. 874eb11dfd (válaszként erre: 41. - T.Orsa)
2009. nov. 29. 19:44
úúú...én most hátha szerencsés leszek!!!!!!! Bárcsak siekrülne,hogy felvegyenek..
41. T.Orsa (válaszként erre: 40. - 874eb11dfd)
2009. nov. 29. 19:42

Ez így van.

Alkalmazottat viszont ritkán keresnek.Ha meg keresnek,nem biztos,hogy meg is fizetnek..Nehéz nagyon.

40. 874eb11dfd (válaszként erre: 39. - T.Orsa)
2009. nov. 29. 19:36
úf..hát és ez mindig így kezdődik sajnos.. ezért se merek belefogni vállalkozóként..így többet spórolunk, mintha dolgoznék :D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook