Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kozmetikusnak tanulok tovább! Külső gyakorlaton mennyi pénzt szoktak kérni évente? fórum

Kozmetikusnak tanulok tovább! Külső gyakorlaton mennyi pénzt szoktak kérni évente? (tudásbázis kérdés)

15. Veronika27 (válaszként erre: 14. - 74740b7c7c)
2010. ápr. 8. 15:29

Jesszus!

Ez valami elit hely?

Ez sulival együtt van vagy csak a gyakszi?

2010. ápr. 8. 14:26

300-500ezer/év


Barátnőm 370ezret fizet

2010. ápr. 8. 14:21

Szia!


Hát igen oktatunk is, tudnék mesélni....

Nálunk ha valaki ügyes általában már az első év végére önállóan tud dolgozni. Sajnos kevés az igazán alkalmas ember, viszont akit érdekel a szakma amire csak lehet megtanítom. Hiszen ha elvégzi az iskolát utána mindenki már csak pénzért fogja megtanítani bármire is.


Üdvözlettel


Kozmilány

12. Veronika27 (válaszként erre: 11. - Kozmilány)
2010. ápr. 6. 15:21

Ja értem már, te oktatsz is már!

Igen, nem árt a sminkkészlet.

Tudod, ritka az ilyen, amiről te írsz.

A legtöbb oktató csak elkéri a pénzt, de érte semmilyen tudást nem ad...

Emlékszem, elsőben nekünk csak gyantapapírt volt szabad vágnunk, gyantát feltölteni, festéket kikavarni meg alátétet készíteni. Jah és persze takarítottunk orrba-szájba.

Másodikban már kicsit többet csinálhattunk, de igazából az életben sajátítottam el szinte mindent, saját tapasztalataim alapján.

11. Kozmilány (válaszként erre: 10. - Veronika27)
2010. ápr. 6. 15:13

Kedves Veronika27!


Mivel az iskolában sminkelést is tanítanak, nem árt ha rendelkezünk is egy minimális készlettel. A tanulókért manapság már semmit sem kap a mester. Gondolj bele, ha ennyi ember használná a készletedet. Arról nem is beszélek, hogy mi minden nap sminkeljük magunkat. Szóval nem nagy áldozat, úgyis mindenki idővel összegyűjt egy bőröndnyi készletet.

Csak érdekességként jegyzem meg, ezen kívül mindent megkapnak ami a vizsgákhoz kell félévente. Volt olyan osztálytársam aki semmit sem kapott és a vizsgáknál több tízezer forintot költött minden alkalommal.

Elnézést, ha kicsit hosszú voltam...


Üdvözlettel


Kozmilány

2010. márc. 26. 11:05

Milyen sminkek?

Ne haragudj, de elvesztettem a fonalat!

9. Kozmilány (válaszként erre: 8. - Veronika27)
2010. márc. 26. 07:11
A sminkek ára elenyésző az általatok írt összegekhez.
8. Veronika27 (válaszként erre: 7. - Kozmilány)
2010. márc. 24. 08:41

Úgy se jobb...

De Te megúsztad. Ritka az ilyen.

2010. márc. 23. 17:06

Kedves Mindenki!


Tanulóként sem fizettem semmit és most, hogy oktatunk sem kérünk semmit a diákoktól. Éppen elég amit az iskolában kell fizetni (sajna fizetősbe jártam). Nem engedhettem meg magamnak, hogy rosszul tanuljak. Az én időmben a 4-es is ciki volt. Ellentétben a mostani diákokkal akik sokszor már az első évben 3-4!!! tantárgyból megbuknak. Nem hiszem el, hogy aki részt vesz az órákon legalább egy kettest ne tudta összehozni.

Még valami: már a beiratkozáskor kérjük, hogy egy minimális alap sminkkészlete legyen a tanulóknak. Azt hiszem nem nagy elvárás....

2010. jan. 15. 17:26
Nagyon vàltozò, üzletenkènt màs összeget kèrnek.
2010. jan. 14. 19:11
nekem 120/év
2010. jan. 14. 15:09
én is külső gyakszin vagyok, nekem évente 150 ezer, + havonta a járulék (8000), ebédet és munkaruhát nem biztosít :S
2009. aug. 30. 12:58
Nekem vidéki kisvárosban 100.000/év volt, de ez 2001-ben volt... Azóta lehet, hogy a triplája?!
2009. aug. 8. 11:37
Szia ez attól ios függ, hogy Pesten vagy vidéki viszonylatban tanulsz tovább bés az összeg terljesen váltózó lehet hogy mennyit kérnek el
2009. aug. 8. 11:14
Kozmetikusnak tanulok tovább! Külső gyakorlaton mennyi pénzt szoktak kérni évente?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook