Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kozmetikus vs. szépítkezés otthon fórum

Kozmetikus vs. szépítkezés otthon (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. Törpilla (válaszként erre: 9. - Érdekes73)
2019. okt. 23. 14:19
Nagyon szerencsés vagy 😉 kicsit irigykedek.
16. globus (válaszként erre: 14. - Globus)
2019. okt. 23. 14:19
Ja, bőrradírt sem használok már, bőrgyógyász véleménye szerint kifejezetten káros.
15. Törpilla (válaszként erre: 13. - 826302286d)
2019. okt. 23. 14:18
Köszönöm az ötleteket. C vitamint is ismerem a chia magot is szedtem egy időben lehet vissza térek rá. Nálunk is férjem minden ellenes főleg gyógyszer nem hogy plasztika. Így maradnak a gyógynövények és teák és persze vitaminok.
14. globus (válaszként erre: 1. - Törpilla)
2019. okt. 23. 14:17
Semmi extra. A korhoz ajánlott éjszakai zsírosabb krémektől befullad a bőröm. Szó szerint, izzad alatta, törölgetem éjjel az arcomat :) Csakis habkönnyű hidratáló, mint pl. Nivea soft vagy Helia-D Aquaboom. Néha készítek túrós-mézes pakolást, amíg kádban fekszem, utána lemosom. Szemöldököt, hajat magam festek. Kozmetikus csodát még nem csinált.
2019. okt. 23. 13:57

Ráncokkal nem rendelkezem 😉,de a gravitáció hat rám.

Ezért nekem már keményebb cuccok kellenek.

Rengeteg krémen vagyok túl,hidraltálni jók voltak.

Elkezdtem kutatni és mivel a férj plasztika ellenes,maradt az otthoni savazás és társai.

Tömörebb és egységesebb bőrfelszínt értem el.

Mellette sok vitamin ,chia mag és alvás!!

12. Törpilla (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2019. okt. 23. 13:30
Én is Nivea párti vagyok legalábbis ami az arckrémet illeti. Ezen kívül a Pingvin Patikás krémeket is szeretem főleg az olivásat. Nekem az igazán bevált mint ránctalanító.
11. Törpilla (válaszként erre: 4. - 826302286d)
2019. okt. 23. 13:27
😀👍
10. 826302286d (válaszként erre: 8. - 826302286d)
2019. okt. 23. 13:23

Még annyit tennék hozzá,hogy ezek a félprofi cuccok bőröregedésre nagyon jók.

A minap egy ismerősöm aki nem látott két éve azt mondta ,hogy most jobban nézek ki .

Viszont nagyon óvatosan kell használni,betartva hatóidőt ,egyéni érzékenységet.

2019. okt. 23. 13:05
Szempilla pingáláson voltam idén kétszer meg egy szemöldökfestésen ennyi az utóbbi kb 15 év profi segítsége :) Persze ha lennének csúnya/sötét/nagy gyanús anyajegyeim azt megnézetném leszedetném. Nem problémás a bőröm nincs sűrű erős szőrzetem szemöldököm se kell szedni így egyszerűbb a helyzetem. Bőrradír arcra testre hetente 1-2-szer meg krémezgetés. Vettem lore... ránctalanítós arckrémet pár hónapja cart se ér nem is szeretem várom hogy elfogyjon :) A nem túl drága d...-es, rossm... krémek jobbak nekem.
8. 826302286d (válaszként erre: 5. - Fincsi5)
2019. okt. 23. 12:59

Rendelem online .Sajnos csak így lehet beszerezni.

De ,nem 2% kezdtem,hanem 0,2 % hozzá szoktatva a bőröm.

7. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Törpilla)
2019. okt. 23. 12:49

Én 2016-ban 8 hónapon át hetente jártam kozmetikushoz, arcvasaláson át minden volt. Semmit nem javított.

Rengeteg olcsó és drága krémet kipróbáltam, eddig egynél sem volt olyan hatás, hogy leragadtam volna nála.

Most új; estére csipkebogyó mag olaj, nappalra gyógyszertárból ránctalanító.

Ha ez sem válik be, megyek vissza a Níveához, mert az illatát imádom.

2019. okt. 23. 12:49

Én manapság lusta vagyok kozmetikushoz járni.

Régen jártam, szemöldököt szedetni, néha festetni. Az utóbbi években mindig csak készülök, volt, hogy ki is néztem, hova kellene menni, de addig már nem jutok el, hogy be is jelentkezzek. Pedig sokszor a szemöldökömet nem tudom úgy formázni, ahogy szeretném, és nem lenne rossz néha egy arctisztítás vagy egyéb kezelés sem.

Így ezeket próbálom itthon magam csinálni. Mostanában (valahol olvastam, hogy jó) esténként almaecetes vattával törlöm át az arcom, illetve Eucerin szérumot használok. Próbálok "természetes(ebb)" dolgokat az arcomra kenni, múltkor például csipkebogyómag olajat vettem.

5. fincsi5 (válaszként erre: 3. - 826302286d)
2019. okt. 23. 12:45
A 2%-os retinolt hol veszed?
4. 826302286d (válaszként erre: 3. - 826302286d)
2019. okt. 23. 12:31

Ja ,és imàdom mikor a pipettából a vérszínű savat az arcomra csöpögtetem😁

Jól lehet vele a férjet ijesztgetni!

3. 826302286d (válaszként erre: 1. - Törpilla)
2019. okt. 23. 12:28

Rohadt lusta vagyok alapból.

Ezért inkább otthon dolgozgatom az arcomon.

Van egy bevált módszerem,mint heti cca két alkalommal savas arckezelés.

A többi napon esténként retinol 2% emulsio.

Nappalra e vitaminos arckrém.

Chia magot is eszegetem.

2019. okt. 23. 12:13
Én mindent kozmetikusra bízok. Olykor kiszedem a szemöldököm, de ennyi.
2019. okt. 23. 11:05

Érdekelne mennyien lehetnek úgy mint pl.én jó magam. Én nagyon ritkán járok nem azért, mert nem tehetem meg, hanem mert inkább szívesebben megcsinálom magamnak az arc tisztítás és szemöldök kiszedéstől kezdődően a szörtelenítésig bezárólag mindent. Természetesen mindez idő amire szintén szívesen szánok időt és tudom azt is ezzel igen sok pénzt is meg spórolok havonta mondjuk ezt szívesen el vásárolom bármi másra is.


Érdekelnek tippek ötletek azoktól akik szintén otthon működnek kozmetikusként. Szerintetek mi szól mellette és mi szól ellene? Gondoltam beszelgethetnénk ezekről. Kinek mi a kedvenc arckréme és miért az?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook