Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kozmetikus Debrecenben fórum

Kozmetikus Debrecenben (beszélgetős fórum)


8. ebe3bdf910 (válaszként erre: 7. - Misz)
2011. máj. 26. 10:29
Én is megkaphatnám a kozmetikus nevét, számát, pontos elérhetőségét? Az előbb néztem meg a Tatos Szalon honlapját, de nem szerepelt rajta.
7. misz (válaszként erre: 6. - D6eb042ec1)
2010. márc. 20. 21:16
Ilyeneket nem szoktam csináltatni. De ha akarod, megírom priviben Hajni számát és megkérdezhetsz mindent. Vagy ha akarod én is szívesen megkérdezem neked. :)
6. d6eb042ec1 (válaszként erre: 5. - Misz)
2010. márc. 16. 11:50

Ahogy néztem elég drága szalonnak tűnik...nem magasak az árak?Egy arckezelés mennyibe kerül?

Vagy szemöldökszedés?

5. misz (válaszként erre: 4. - D6eb042ec1)
2010. márc. 16. 07:53
Hajnit neked is csak ajánlani tudom. Nagyon profi, mestervizsgás és még van egy csomó egyéb oklevele, mindenfélét tanult és csinál is: hennafestés. sminktetoválás, masszázs. Nagyon kedves és közvetlen, én nagyon szeretem. Már több mint 10 éve járok hozzá.
2010. márc. 10. 17:01

Sziasztok!

Én is kozmetikust keresnék Debrecen belvárosában aki ügyes,kedves,és még olcsón is dolgozik!

Arckezelésre szeretnék menni de nem tudom kit keressek..

Köszi

3. Ezüstlány (válaszként erre: 2. - Misz)
2009. szept. 23. 14:27

Szia!:)


Köszönöm szépen a segítséget, majd megkukkantom!:)

2. misz
2009. szept. 22. 20:29

Tarné Hajni, Tatos Szalon, Csapó utca. A házszámot nem tudom pontosan, a páratlan oldal és a belváros felől az 1. lépcsőház a 10 emeletesben.

Hajni szuper, nagy tudású, kedves, ügyes. Már vagy 10 éve hozzá járok. Csinál mindenfélét a sima kozmetika mellett: masszázs, sminktetoválás, test- és fogékszer, és GIGI-vel is dolgozik.

Csak úgy tudom, most egy hétig szabin van.

2009. szept. 21. 14:55
Sziasztok! Nemrég költöztem Debrecenbe és kellene egy kis segítség!:)Egy jó, kedves, alapos kozmetikust keresek aki lehetőleg GIGI termékekkel dolgozik. Írjatok!! Köszi.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook