Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kozmetikumok és natúr kozmetikumok fórum

Kozmetikumok és natúr kozmetikumok (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 27. 13:59
hmm érdekes.. és melyik fogkrémben nincsen? :D én mindig váltogatom a fogkrémeket... de érdekes mert egyszer, amikor még nem használtam natúr termékeket, viszont már voltak az arcomon a pöttyök (minden egyes nap és reggel erőteljesebbek voltak, mint esze..) na és vidékre lementem és egy nap alatt elmúlt... :D pedig használtam az alapozót, meg mindent :S
2013. ápr. 25. 20:10

Nekem is volt egy időben ilyen, nem tudom mitől..

aztán egyszer jött valaki es azt mondta cseréljem le a fluoridos fogkrémemet:P...mert attól van..

hát na nem hittem neki, de azért vettem egy olyat amiben nem volt .. és tényleg elmúlt.

hogy most ettől vagy sem nem tudom, mert időközben száműztem a mérgeket és áttértem a természetes dolgokra.

2013. ápr. 25. 14:33
De nem annyira hatekonyak pl az alapozoik... Vagyis van egy de az meg nagyon draga... Kar h nem lehet markat irni :((( de a dezodorjaiktol rosszul vagyok, mind olyan budi... Keresnek valami jot, most vettem a gogyszertarban egy allitolag borbarat deot, remelem nem csapja ki az arcom :( de olyan fura mert csak a szemem korul jonnek ki es ilyen kis piros pottyok feher belsovel ( nem pattanas) nagyon nagyon picik. Szoval igazabol alapozot es deot keresek ami esetleg jobb lehet.
3. 86433b7c74 (válaszként erre: 1. - Obmari)
2013. ápr. 25. 13:59
A natur itt gondolom természetest jelent. A természetes (növényi) anyagokra is lehet valaki allergiás. Bár ez a kifejezés úgyis csak reklámfogás.
2013. ápr. 25. 11:46
Ha megtaláltad azt, amit jó, nincs tőle semmi bajod, akkor használd azt!
2013. ápr. 25. 11:40
Sziasztok! Volt-e mar olyasmi valakinek, hogyha rendes kozmetikai termekemet hasznalt (olyanra gondolok amit reklamoznak orrba-szajba, amiket drogeriakban meg lehet venni, alapozo tusfurdo, arctisztito...) es attol az arcan megjelentek piros kis pottyok vagy kiutes szeru akarmik? Elmentem borgyogyaszhoz es azt mondta akkor, hogy a rendes sampon helyett hasznaljak olyat amiben se tartosito szer nincs se illat se semmi...de az nem segitett, igy beszereztem mindenbol olyat ami natur de van sok termek amivel nem vagyok megelegedve.... Viszont ha az olcso nturkozmetikumot veszem meg akkor attol semmi bajom nincsen.... De csak ha mar rendes tusfurdot hasznalok kijonnek az arcomra... Alapozo tusfurdo stb nalam minden natur es nem tudom egyszeruen mi lehet a bajom! Valakinek hasonlo tapasztalata?! :/ vagy tipp, mit lehet csinalni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook