Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kozmetikumdiéta - a bőrödre megy a játék fórum

Kozmetikumdiéta - a bőrödre megy a játék (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kozmetikumdiéta - a bőrödre megy a játék

1 2
2007. aug. 21. 20:43

Sajnos az emberek nem veszik komolyan a figyelmezteteseket, a borrakosok szamanak novekedeset pedig rafogjak a napsugarzasra. Nem igy van, legalabbis donto tobbsegeben. Soha annyi karos anyagot nem kentek az emberek magukra, mint most. A gyerekkozmetikumokrol mar nem is irok, elkeserito.

A borrakosok preparalt szovetmintaibol kiderul minden.

A napokban neztem vegig egy uzlet samponkinalatat. Meg a gyereksamponok kozott sem talaltam olyat, amit nyugodt szivvel a fejemre kennek. A csucs az volt, hogy egy naturnak hirdetett samponban formaldehydet talaltam.

Olyan dolgokon pedig mar meg sem lepodom, hogy vizeletet (urea) is raknak egyes termekekbe, vegulis az legalabb nem artalmas (egy hajapolo keszitmenyben volt, amit ra kell fujni a hajra hajmosas utan es beleszaritani- remenyeim szerint szintetikusan eloallitott volt, bar ki tudja) :)

2007. aug. 21. 17:06
jó kis cikk!:))))
3. dee
2007. aug. 21. 17:00
Teljes mértékben elfogadom a cikket.Na ezért nem kenek magamra semmi mű izét.:)))Nagyon leszűkítettem már a kozmetikumok körét,amit használok.
2007. aug. 21. 16:16
Elgondolkodtató, amit irtál.Én ezt a kört még kiegészíteném a hajjal kapcsolatos különböző kenceficékkel. A múltkor én is elgondolkodtam egy pillantra,mikor hajmosáshoz előkészítettem sampont, balzsamot,hajhabot, lakkot - és az esetenkénti hajfestésről még nem is szóltam.Szegény hajam és fejbőröm, mi mindent kell kiállnia !?
2007. aug. 9. 09:46
Sétálj be a fürdőszobádba és számold össze, mennyi kozmetikai terméket használsz...tíznél többet találtál? Testápoló, tusfürdő, szemránckém, ráncfeltöltő szérum, antipigmetnációs krém, arcmaszkok és pakolások, bőrradír, tonik, méregtelenítő krém, nappali arckrém, éjjeli arckrém, dekoltázsápoló...Ezektől leszel szép és fiatalos, egészséges bőrrel rendelkező, ugye?

Ugrás a teljes írásra: Kozmetikumdiéta - a bőrödre megy a játék
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook