Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kozmetika vagy műköröm? fórum

Kozmetika vagy műköröm? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 2. 11:09
néha kozmetikus nagyon ritkán. Otthon arcradír heti 2-szer(csodákat tesz), és a körmömet is el tudom készíteni.
2011. dec. 2. 11:07
Csak fodrászhoz járok úgy 2-3 havonta vágatni, festést itthon magam elintézem. Kozmetikust kihagyom, illetve én az vagyok, bár masszírozni magam nem tudom sajnos:) Műkörmöm ebből kifolyólag nincs (mondjuk amúgy sem lenne), manikűrözni magamnak szoktam.
2011. dec. 2. 10:44
Kozmetikus. Körmöt otthon is tudok csinálni egy szolidat.
2011. dec. 2. 10:04

Szerintem a kozmetika fontosabb lenne,mint a mukorom,mert azert megis csak az arc amit eloszor masok latnak,meg ugy egyaltalan...de sokan nem gondolnak az arcukra,amig fiatalok.Max ha nagyon problemas a boruk.A gyantat szemoldokot-szempillat,sminket ezt-azt sokan megoldjak otthon maguknak.Meg letudjak egy kis lemosoval,arckremmel.Ki hogy.


A mukormot mar sokkal nehezebb otthon hazilag megoldani,sot,szakertelem nelkul szinte lehetetlen.


Ha vallalkozasban gondolkozol a kozmetika sokkal tobbe van.A berletidij,az anyagok,gepek is sokkal tobbe vannak.Es csak akkor tudsz talpon maradni,ha extra szolgaltatasaid is vannak.Testkezelesek,profi anyagok,gepek.


A mukormosseg nem ilyen bonyolult.Ha van hozza kezugyesseged,csak egy kis anyag kell,meg uv lampa,aprosagok.A helyberlet,rezsi is sokkal kevesebb.


Az mindkettore ervenyes,hogy el kell jarni tovabb kepzesekre a sulin kivul.Kozmibol:elektrokozmetika-,smink-...tanfolyamok.Hogy kepben legyel az uj trendekkel.A kormosnel ugyan ez.Tanfolyamok,tovabb kepzesek.Uj anyagok,trendek.Esetleg versenyek,hogy megmeresd magad,meg ujabb papirjaid legyenek.Meg a versenyeken mindig lehet tanulni.

Kozminal meg 5 ev utan mester vizsga...


Miert kerdezed?Melyik allna kozelebb hozzad?

Nem csak a penzt kell nezni.Egy igazan jo mukormosnek pedikurozni is tudnia kell,mert ugy teljes a szolgaltatas,meg szepen lakkozni,manikurozni...


Igazabol mindegy melyiket valasztod,csak jol csinald,az a lenyeg.

Bar a kozmihoz tobb toke kell.

2011. dec. 2. 09:55

Műkörmöshöz 2.5-3 hetente járok.

Fodrászhoz 4 havonta.

Kozmetikushoz mivel szerencsére elég szép a bőröm,csak 2-3 havonta,inkább csak olyan célzattal,hogy vágyom egy kis kényeztetésre.

2011. dec. 2. 09:43
Műkörmöshöz járok a leggyakrabban, kozmetikusnál még soha nem voltam, fodrászhoz is csak 2* egy évben.
2011. dec. 2. 09:37
Kozmetikus. Műkörmöm nincs.
2011. dec. 2. 09:37
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy ti a fodrász után kit látogattok meg gyakrabban? A kozmetikust vagy a körmöst?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook