Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közfoglalkoztatott munkavállalók jogai!? fórum

Közfoglalkoztatott munkavállalók jogai!? (beszélgetős fórum)


7. Beabe (válaszként erre: 5. - Egymagyar)
2011. máj. 24. 20:59

Nem lehete kötelezni a 7végét,már több helyen kérdeztem.

én nem is voltam a dokinál,beküldték a papíromat és kész pecsét mehet-mondjuk valószínűleg azért,mert még nincs egy éve h voltam orvosin.

6. a0c1361e44 (válaszként erre: 3. - Syria)
2011. máj. 12. 16:02

Nagyon úgy tűnik.

A férjem azt mondta jön vissza a jobbágyság, de lehet, hogy találóbb a rabszolgaság.

2011. máj. 12. 11:22

Üdv!

Érdeklődni szeretnék abban az ügyben, hogy mennyi lehet közfoglalkoztatásban a havi óraszám? Esetemben napi 4 órában foglalkoztatnak plusz kötelezik a hétvégét is (szombat vasárnap 4-4 óra) de ezért külön pénzt nem kapok(31.000Ft).


Továbbá az orvosi alkalmassági olyan volt mint egy koncentrációs táborba megnézték az ember tenyerét és kész mehet írj alá 6 papírt nincs idő átolvasni mert már ott áll a következő mögötted közben "haladjunk!!!!"-felszólítás

Kérdésemre tudna válaszolni? Köszönöm!

4. Beabe (válaszként erre: 17. - Hugica56)
2011. máj. 10. 10:51

Igen ez két emberé..

az önkormányzat.

3. syria (válaszként erre: 16. - Kék irisz)
2011. ápr. 25. 10:10

Micsodaaaa? Még a szabadság napjait is csökkentik, nem csak a fizetéseket?


Rabszolgákat akarnak?

2. syria (válaszként erre: 14. - Beabe)
2011. ápr. 25. 10:08
Én ezt a tendenciát látom: éhbérért, embertelen munkakörülmények közé akarják a többséget szorítani. Visszaélnek azzal, ha valakinek nem tetszik a rendszer, mehet, jön a helyére tíz másik, aki szó nélkül tűr, csakhogy legyen valamilyen állása. :(
2011. ápr. 25. 07:38

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook