Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közfoglalkoztatott munkával kapcsolatos kérdésemre válaszolnátok? fórum

Közfoglalkoztatott munkával kapcsolatos kérdésemre válaszolnátok? (tudásbázis kérdés)

11. bc8bec3b9b (válaszként erre: 10. - Anyuci91)
2011. szept. 3. 08:56
Nekem ez eszembe sem jutott,pedig tavaly volt egy csigolyatörésem,elcsúszással,képzelheted a kapalást...,az orvosin semmit sem kérdeztek...,a legfontosabb az volt,hogy miért nem viselem a szemüvegem.
2011. szept. 3. 07:50

Egyenlőre engemet hivatalosan alkalmatlannak nyílvánítottak, miután az orvosi alkalmassági vizsgálaton részt vettem. Pacemakerem van, és krónikus hörghurutom. Az illetékes Önkormányzathoz és a Munkaügyi Központhoz leadtam a szükséges íratokat. Kíváncsi leszek számomra miféle munkát tudnak ajánlani ennek keretében, hiszen nehéz megterhelőt nem végezhetek akkor vajon mit?

Üdv.Ágnes

9. bc8bec3b9b (válaszként erre: 6. - B235ac96d5)
2011. szept. 2. 19:26
Azt aki munkanélkülire kerül,csak akkor teszik közmunkára,ha az önkormányzattól kapja a támogatást,azt viszont csak akkor adják,ha az egy főre eső jövedelem nem haladja meg a 28500 Ftot.Tehát,ha párod minimálbérért dolgozik,akkor már nem jár,és fizetheted a TB-t is magad után.
2011. szept. 2. 19:18
Minden nap más munkát adnak....,kerítésfestés,parlagfű irtás( nem látok az allergiától:( Csemetekert kapálás,nem tudsz mit tenni,2 hónapig összeszorított fogakkal...,és kemény fizetést is adnak érte.(
7. Krilion (válaszként erre: 6. - B235ac96d5)
2011. szept. 2. 18:57
Azért regisztráltatni még nem olyan veszélyes, az ugyanis nem jár azzal, hogy egyből kikerülsz sepregetni. Jelenleg elsősorban azokat küldik közmunkára, akik az önkormányzattól kapnak pénzt, a támogatás nevét nem írom, mert az elmúlt 2 évben már ez a nem tudom hanyadik neve annak a 28500 forintnak, de a lényeg, hogy nem akarnak senkinek "csak úgy" pénzt adni.
2011. szept. 2. 09:19
Döbbenet! De amit terveztek még inkább!Ha valaki regisztrál munkanélülinek, akár 2 diplomával is kitehetik utcát seperni.Ebből nekem az jön le, hogy nem szabad regisztráltatni magunkat, ha nem akarjuk, hogy kibabráljanak velünk. Ebből meg az következik, hogy a Nagyvezír örömében világgákürtöli majd, hogy a statisztikai adatok alapján, csökkent a munkanélküiek száma.Miközben egyre több az állástalan, egyre nehezebb a megélhetés!A milliárdosok meg jól elvannak a volán kétharmados igazgatásával!
2011. szept. 1. 18:59

Páromat is kitették karbantartónak,ehhez képest szemetet szednek,betonoznak és egyebek.

nincs mit tenni!

2011. szept. 1. 18:46
Esetleg próbálj bemenni a munkáltatódhoz, és megtudakolni nem csinálhatnád-e azt, ami a papírodon szerepel, vagy legalább valami hasonlót.
2011. szept. 1. 18:44
Nos, nem tudom melyik önkormányzatnál vagy, de az a szomorú hírem van, hogy nem nagyon tudsz fordulni sehova. Ha ez egy olyan ország lenne, és egy olyan munkaviszony...nos akkor fordulhatnál a Munkaügyi Bírósághoz, de a te helyzetedben nem látom értelmét, sajnos. Az országnak ez a "mindenkinek dolgozni kell" jelmondata még nagyon sok ilyen esetet fog eredményezni.
2011. szept. 1. 18:12
Ma szeptember 1-től kiküldtek dolgozni közcéluként. A szerződésenben 9233 FEOR számmal kézbesítőmunka állt. Mégis ma az utcára köldtek sepregetni. Hogy van ez?
2011. szept. 1. 18:09
Közfoglalkoztatott munka.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook