Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Középsős gyerek állandóan beteg fórum

Középsős gyerek állandóan beteg (beszélgetős fórum)


1 2
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Charlize)
2021. dec. 1. 08:58
Kb. ő is, amire nem volt baja kiütötte az antibiotikum! Foltosan meg nem vittem!
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Charlize)
2021. dec. 1. 08:55
Köszönöm!Tavaly is vittem oviba amikor csak lehetett! Sőt mindenhova (boltba, bolhapiacra...) magunkkal vittük!Ma beszéltem az óvónénivel azt mondta, hogy a 25 gyerekből csak páran vannak akik ennyit hiányoznak!
2021. dec. 1. 08:27

Az enyém is (4 éves).

Amikor a nagyfiam volt óvodás, szinte a 3 évet úgy tolta végig, hogy többet volt otthon, mint az oviban.

Suliba került, semmi baja nem volt, egy tanévben egyszer-kétszer volt beteg.

Kitartás, most edződik az immunrendszere.

8. Léna123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 08:25
Szia! Nekem kiscsoportosak az ikreim, szeptember óta alig jártak még oviba. A doktornőtől egyfolytában azt hallgatom, hogy ennyi beteg gyerek nem volt évek óta, meg hogy szinte nincs gyerek a városban, aki nem köhög. Az óvónők is azt mondták, hogy más években is az első 2-3 hónapban több a megbetegedés, míg össze nem szoknak a gyerekek, de nem ennyi, mint az idén volt. Nekem most is otthon vannak a lányaim 2 hete, köhögés és orrfolyás miatt, de lassan ott tartok nem merem visszaengedni őket az oviba, mert nem szeretnénk betegen tölteni a karácsonyt. 8 napnál többet még nem jártak egyhuzamban. Ja, és voltak bölcsisek, ott nem volt ilyen gond, igaz csak 8 an voltak a csoportban, míg most 24 en. Szóval átérezm a helyzetet, de tényleg ezt hallom mindenkitől.
7. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 08:20
A kisfiam novemberben 5 napot volt oviban. :(
6. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 08:19

Az ovi igazgatónk osztotta meg ezt a cikket korábban:


[link]

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Boobaa)
2021. dec. 1. 07:29
Köszönöm, azt hittem én csinálok valamit rosszul!
4. Boobaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 07:26

Nálunk is ez megy, szeptember 2. hete óta valamelyik gyereknek biztos folyik az orra. Az ovis novemberben talán 2* ment 3 napot oviba.

És igen, tavaly alig voltak betegek.

2021. dec. 1. 07:17
Érdekes tavaly nem volt ennyit beteg! :)
2021. dec. 1. 07:09
Ez teljesen normalis ebben a korban, meg sokáig igy is marad, főleg ebben a covidos időszakban mikor hónapokig el voltak zárva a gyerekek, most meg mindenki mehet összevissza, semmi köztes intézkedés, a bacillusok es vírusok meg elszabadulva, a gyerekek meg allandoan viszaesnek. Jobbulast!
2021. dec. 1. 06:48
Sziasztok! Más gyereke is állandóan köhög, folyik az orra? 3 napot megy oviba, aztán 10 napot itthon! Már nem merem felhívni az orvost!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook