Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Középiskolai felvételi fórum

Középiskolai felvételi (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
tegnap 21:50

Még egyszer megpendítem, bár gyanítom, hiába:

A debreceni Tóth Árpád Gimnázium 2019-es ideiglenes felvételi listái megvannak valakinek?

47595. virgilius (válaszként erre: 47592. - Marann)
tegnap 21:43
Esetleg Széchenyi, 11. ker?
47594. Szilvus2 (válaszként erre: 47590. - Kakaójuci)
tegnap 21:41
Mi nem tudjuk még,szerintem nem ajánlottan fogjuk megkapni.Nagyon izgatottak vagyunk már mi is!
47593. Besti (válaszként erre: 47592. - Marann)
tegnap 21:36

Szia!

Bálint Márton Törökbálint

Bhetlen XI ker

Meha ( mechatronikai ) Gazdagrét

Allénál van a Kőrösi és a fizetős Kűrt ( ezt mindenki dícséri számomra meglepő módon)

És én megnézném Százhalombattát, de ott most így fejből nem tudom a sulikat

47592. Marann
tegnap 21:29
Barátaink gyerekét nem vették fel egyik helyre sem. Diósdon laknak, onnan megközelíthető pótmegoldás kellene. Ötvenvalahány pontos tesztet írt, nagyrészt négyesei vannak. Már olvastam itt a Budai Középiskolát, ami nincs is rossz helyen. Van még valamilyen ötletetek?
47591. nemcsi (válaszként erre: 47580. - Gal-bor)
tegnap 21:04
Ne hasonlítsd őket össze, később ez tüske lesz benne. Két különböző gyerek ezért az útjuk is más lesz. Ez így van rendjén. Üljetek le vele csak szülők és ő, tesó nélkül. Kéfdezzétek meg mit szeretne, mindenben támogatjátok. Ha a Deákot akkor örüljetek és legyetek büszkék erre a kiváló teljesítményre és arra amit végig csinált az elmult pár hónapban. Ha a másikat, akkor mindent próbáljatok meg hogy oda kerüljön. Én ezt tenném.
47590. Kakaójuci
tegnap 20:45

Van köztetek olyan aki még nem tudja?

Ha postàra kell vàrni akkor az ajànlottan jön? Szörnyű ez a bizonytalansàg még mindig!

47589. Hermione G. (válaszként erre: 47566. - Gal-bor)
tegnap 20:36

A Jedliket próbáljátok meg. Nekünk ismerős jár a Deákba, nem az volt a cél. Nem érzi jól magát, versenyekre járó gyermek volt az általánosban. A gyerekekkel nem találja a hangot. Persze van olyan is, akinek meg jó. Nyilván gyerekfüggő.

A Jedlik nekünk amolyan családi gimi, ezer éve, de odajárt rengeteg ismerős és családtag.

47588. rozalinda (válaszként erre: 47549. - Akinomuj)
tegnap 20:31
Gratulálunk ! Nem is kell az az e-mail - lehet h elírták a címet !
47587. KR001 (válaszként erre: 47586. - Gal-bor)
tegnap 20:25

A felvizsgás linken nézd meg esetleg, kik írtak a 2 suliról és írj nekik privát üzenetet a kérdéseiddel. Hátha olvassák még a fórumot és akkor válaszolnak.

Drukkolok, hogy sikerüljön a legjobb döntést meghozni!

47586. Gal-bor (válaszként erre: 47583. - Rozalinda)
tegnap 20:11
Rozalinda, van személyes tapasztalatod is a sulival kapcsolatban?
47585. Gal-bor
tegnap 20:09
Nagyon köszönöm nektek!Nem is tudjátok, hogy mennyit segítettetek! Nagyon nehéz fél éven vagyunk túl, de nektek ezt nem kell magyarázni. Nyilván a legjobbat akarjuk a gyerekeinknek és ezért mindent igyekszünk megtenni.
47584. Boglarka11 (válaszként erre: 47552. - Akinomuj)
tegnap 19:47
Köszönöm.
47583. rozalinda (válaszként erre: 47573. - Gal-bor)
tegnap 19:41
Deák a legjobb suli a kompetenciatesztek alapján! Én egyébként is azt választottam volna és nem a Jedliket. A Deák nem versenyistálló és jól tanítanak. Nagyon jó lesz! Bizz a sosrsban nagyon jó helyen lesz.
47582. rozalinda (válaszként erre: 47558. - Virgilius)
tegnap 19:30
Nálunk az első 6szamjegy mindenkinek uaz az OM azonositoban:-) de lányom 2 osztállyal lentebb már más de ott is az osztálynak sorban van
47581. virgilius (válaszként erre: 47580. - Gal-bor)
tegnap 18:55

Lehet, hogy ő sokkal boldogabb lesz a Deákban, mint az ikertesó az E5-ben.

Nálunk is az egyik gyerek VMG, a másik egy tök olyanba jár, mint a Deák, csak a városnak ezen a felén, és nem vagyok benne biztos, hogy emberileg nem ő járt-e jobban.

47580. Gal-bor (válaszként erre: 47574. - Alma0429)
tegnap 18:54
Hát, ma nagyon örült, hogy sikerült a Deák. Ma koradélután már talált leendő osztálytársakat a neten. Tegnap attól félt nagyon, hogy ez sem jön össze és a vésztartalék suli marad. Attól félek, ha erőltetem úgy fogja érezni, hogy nem vagyok megelégedve azzal, amit elért saját erőből. Ugyanakkor azt sem akarom (ő sem), hogy nagyon gyenge suliba menjen. Nem egyszerű a helyzet. Pláne úgy, hogy az ikertesó hetek óta hátradőlt, mert bent van az Eötvösben.
47579. virgilius (válaszként erre: 47572. - Gal-bor)
tegnap 18:47
Amennyire én hallom így a város másik végéből :), kb egyforma a kettő erősségre. Én a Deákról emberileg nagyon jókat hallottam, tanított ott ismerős tanár, és maga a hely, a Wekerle a szívem csücske, szóval sztem nem nagyon érdemes emiatt aggódnotok, de ha megnyugtat, akkor persze próbáld meg a kérvényt. Én így hagynám, sors keze alapon, de én fatalista vagyok némiképp. :)))
47578. ancsalena (válaszként erre: 47566. - Gal-bor)
tegnap 18:46
Nem ismerem ezt a két gimnáziumot, de ha szomorú volt gyermeked mert nem vették fel, akkor szerintem érdemes a kérelemmel megpróbálkozni. Nem veszítesz semmit.
47577. Sütanapocska (válaszként erre: 47573. - Gal-bor)
tegnap 18:45
Ha a lányod most azt mondja sajnálja elengedni próba nélkül, szerintem fussatok neki. Nagy idegesség már nincs, van helye, nem is rossz helye, vagyis nem veszíthettek. Jedlik erősebb, így van. Mi ugyanebben a cipőben járunk. Megvan a tuti, vágyott hely, de futunk még egy kört az álomsuliért, ahol nem telt be a tagozat.
47576. BorosRoza (válaszként erre: 47573. - Gal-bor)
tegnap 18:42
Tényleg nagy szerencsétek van. Nekünk ezt dobta a gép. 😡😡😡
47575. Kocmanka78
tegnap 18:36
Újpesti Babits gimi lista kint!
47574. Alma0429 (válaszként erre: 47572. - Gal-bor)
tegnap 18:33
A lányod mit mond? Ő szeretné megpróbálni?
47573. Gal-bor (válaszként erre: 47571. - BorosRoza)
tegnap 18:32
Te jó ég! Nekünk nagy szerencsénk van, szuper az osztályfőnök, tényleg olyan, mintha a második anyjuk lenne. Az ilyen miért vállal osztályt? Ezt egyszerűen nem tudom megérteni!
47572. Gal-bor (válaszként erre: 47569. - Alma0429)
tegnap 18:30
Igazság szerint nála a két suli kb. azonos helyen szerepelt. Szimpatikus volt neki a nyílt napon mindkettő. Sőt, a tanárok a Deákban egy kicsit még szimpatikusabbak voltak. Egyik sem igazi álomiskola, sajnos az írásbeli eredménye miatt arra nem volt esélye, nem hívták be szóbelire. Azért döntöttünk a Jedlik mellett, mert erősebb iskolának mondták, illetve az egyik barátunk gyereke oda járt és szerette.
47571. BorosRoza
tegnap 18:27
A fiaméknak ma reggel a szünet utáni első órájuk osztályfőnöki óra volt. A tanárnő annyit meg nem kérdezett tőlük, hogy kit hová vettek fel ...azt az eddigiek alapján nem is feltételeztük, hogy esetleg bárkinek megpróbál majd segíteni....na de hogy még ezt sem... vérbéli pedagógus 😡😡😡
47570. Alma0429 (válaszként erre: 47569. - Alma0429)
tegnap 18:23
Mármint nem ezen a két sulin gondolkoztak, csak ugyanilyen helyzetben vannak.
47569. Alma0429 (válaszként erre: 47566. - Gal-bor)
tegnap 18:22
Én ugyan nem ismerem ezeket a sulikat, de ha a Jedlikbe szeretett volna menni és jó helyen is volt, szerintem próbáljátok meg. A Deák még akkor is ott marad, ha nem fogadják el a kérelmet. A lányom két barátnője is éppen ma gondolkozott ezen, ők is megpróbálják.
47568. Gal-bor (válaszként erre: 47567. - Akinomuj)
tegnap 18:21
Köszi! Én is bízom benne, eddig mindig tudtatok segíteni:)
47567. akinomuj (válaszként erre: 47566. - Gal-bor)
tegnap 18:14
Sajnálo, hogy nem az álomsuliba jutott be a lányod. Remélem, lesznek, akik tudnak segíteni információkkal.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook