Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Középiskola előtt álló lány, tanácsokat kérnék. fórum

Középiskola előtt álló lány, tanácsokat kérnék. (beszélgetős fórum)


2010. jún. 5. 07:26

Nekünk fikaavató volt. Ez egy délután zajlott le, előre meghatározott szerelésben kellett lennünk (nem volt vészes:cumi, kockás ing, harisnya, lábujjas strandpapucs, napszemcsi, akik büntit kapott annak pelenka:); fiúknak még plusz szoknya volt). Voltak programok, inkább ügyességi versenynek mondanám, mint szivatásnak, az egyetlen kellemetlen dolog az a fika-ital volt. Amit úgy kell elképzelni, hogy amit a konyhán találtak nagyjából mindent beleöntöttek: tej, uborkalé, fűszerek, beledaraboltak paradicsomot és uborkát... Pfúújjj. De végül is "csak" egy felest kellett inni, és ha ha csak kiborítottad suttyomban a bokor tövébe nem nagyon vették észre... De az egész egy hatalmas buli volt. Jha és a legjobb az volt, hogy valami irtó megerőltető pozícióban esküt kellett mondani, amiben minden hülyeség benne volt, és természetesen senki nem tartotta be:). Jhaj de rég is volt már...


Élvezd ki a középsulis éveid, mert soha többet nem lesz olyan jó dolgod, és igaz, hogy tanulni kell, de ne mindenáron, szórakozni is tudni kell!

14. Csucs
2010. jún. 4. 14:06
köszi a tanácsokat :)
13. pmazsi
2010. jún. 4. 13:59

Szerintem nem kellene félned...ez ezzel együtt jár, fogd fel egy jó viccnek és röhögj rajta.

Nálunk is volt beavatás, sőt mivel nekem bátyám is abba a suliba járt, rám kifejezetten odafigyeltek, nehogy kimaradjak már a jóból :-))

A fősulin a gólyatábor is nagyon jó volt. Ott már a szervezők jöttek zavarba, mint utólag elárulták nekünk, ők sem gondolták hogy ilyen bevállalós az évfolyam.

Én mindkettőt nagyon élveztem, jó móka volt...

2010. jún. 4. 13:58
Már ez megy a sulikban? Nálunk ilyen nem volt anno...
11. mirror
2010. jún. 4. 13:53
Nincs abban semmi gáz (szecskáztatásban), ha ellenkezel, csak még jobban rád szállnak. Durva dolgot úgysem kérnek, ha mégis arra mondj nemet, lelkiismeret furdalás nélkül! Én anno az elsőseimmel énekeltettem a folyosón, mégis az egyik legnépszerűbb voltam a végzősök között az elsősök szemében. Van akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot... Szerintem ez csak felfogás kérdése...
10. Csucs (válaszként erre: 8. - Ac808a6b30)
2010. jún. 4. 13:47
igen, tudom, meg is néztem
9. ac808a6b30 (válaszként erre: 8. - Ac808a6b30)
2010. jún. 4. 13:44
bocs, siettem: "szecskáztatás" természetesen.
2010. jún. 4. 13:43

Jé, én is épp ezt nézegetem a neten a lányomnak, de mondjuk én nem a szecskázatás.


Mintha pont tegnap tett volna fel valaki kérdést a szecskáztatással kapcsolatban. Írd be itt a keresőbe.

2010. jún. 4. 13:42
Ja,hogy a nagyobbak szívatnak? :D Valld magad magasabb évfolyam-belinek,nagyobb suliba beválik,ha azt mondod,hogy 10.-es vagy....de mondhatsz simán nemet is,csak ne légy nyuszi.Csak ne bántanak és kényszerítenek rá olyan dolgokra,amit nem akarsz...
2010. jún. 4. 13:42
tanulni jó dolog magadért csinálod senki másért!
2010. jún. 4. 13:41
Miért? Mitől félsz?
2010. jún. 4. 13:38

igen, a tanulásba belehajtok:)

így mondjuk a szecskáztatástól félek...

2010. jún. 4. 13:35
Tanulj, tanulj, tanulj........
2010. jún. 4. 13:34
Mire vagy kiváncsi?
2010. jún. 4. 13:33
...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook