Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Középfokú budapesti informatika iskolákról tapasztalatok? fórum

Középfokú budapesti informatika iskolákról tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2020. nov. 23. 17:06

Budapesten szerintem a Pataki a legjobb.

A Verebély nagyon nem arról szól, amiről kellene.


Én a helyedben odajáróktól kérdeznék...

4. aszparagusz (válaszként erre: 1. - P.k.agi)
2020. nov. 23. 16:28

Budapest melyik részére gondolsz?

Mert nem mindegy, hogy Csepel, vagy Békásmegyer.

3. Amaunet (válaszként erre: 1. - P.k.agi)
2020. nov. 23. 15:49

Válogattam ezen az oldalon:

[link]


A Kalmár Lászlóban végeztem, ami ma már Bláthy Ottó.

Annak idején nagyon jó tanáraim voltak (szakkönyvet is kiadtak). Mai viszonyokról, minőségről ennyi átszervezés után nem tudok nyilatkozni.


Azt ajánlom, hogy olyan informatikai szakirányú képzést válasszatok ahol az angol nyelviképzés is erős és ahol a végzetteknek nagy része könnyen megugorja az egyetemi felvételit.

2. Zsifi1 (válaszként erre: 1. - P.k.agi)
2020. nov. 23. 14:26

Szia! Bár sem budapesti nem vagyok, sem szülő. De esetleg rákeresni, hogy hol vannak infó szakok, aztán pedig mondjuk a suli fb oldalát végig böngészni? Illetve a honlapját? Elhiszem, hogy a saját tapasztalat jobb, és biztos lesznek olyanok, akik majd írnak. De azért a hangulat, a különböző plusz dolgok, a diákok eredményei, bármi megtalálható szerintem a honlapjukon is, és az már ad egy kis támpontot. :)

Sajnálom, hogy a bemutató órák elmaradnak. Én anno úgy szerettem bele a gimibe, ahova aztán mentem is.

2020. nov. 23. 13:00

Kedves mindenki! Szülő, diák, ismerős mindenki.... :)


Nehéz helyzetben vagyunk, mert sehova sem lehet menni egy kicsit tapasztalatot gyűjteni, így a ti segítségeteket kérem.

8.-os fiú gyermekem informatika irányban szeretne továbbtanulni Budapesten.

Véleményeket tapasztalatokat szeretnék sulikról.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook