Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Középbarna/sötétbarna festett hajamat hogyan tudnám kíméletesen világosítani? fórum

Középbarna/sötétbarna festett hajamat hogyan tudnám kíméletesen világosítani? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 3. 14:11
egy fodrász jobban ért ehhez. talán tud más megoldást. úgy biztosabb.
2014. ápr. 3. 12:54
és ha fodrász csinálja?
9. d1e807c461 (válaszként erre: 8. - Katramatra)
2014. ápr. 3. 12:27

a szőkítés akkor teszi tönkre, ha nem tudod megcsinálni. ha például sokáig hagyod a hajadon.


én töbször is szőkítettem néhány év alatt. volt már vörös, lila, sötétbarna hajam. először tönkretettem. aztán belejöttem. gyakorlat kérdése.


esetleg kérj meg valakit, hogy segítsen. ha nem akarsz kockáztatni, akkor hagyd lenőni.

2014. ápr. 3. 12:20

nem nagyon akarom szőkíteni, azt hallottam h nagyon tönkreteszi. koktélozást olvastam még, de arról se pozitív véleményeket.

ezek szerint reménytelen? :-(

7. d1e807c461 (válaszként erre: 6. - Katramatra)
2014. ápr. 3. 12:16
ahol lenőtt, ott igen. máshol nem. elnyeli a világosabb színt. a fénye esetleg megváltozik.
2014. ápr. 3. 11:58

nem próbáltam még :-(

és ha világosabbat teszek rá nem fogja megfogni?

2014. ápr. 3. 11:23
ha soha nem próbáltad még, nagyon vigyázz!
4. d1e807c461 (válaszként erre: 2. - Mrs_soprano)
2014. ápr. 3. 11:21
így van. ha 6-ossal csinálod, kevésbe rongálja a hajad. én megkockáztattam a 12-est, de csak nagyobb tincsekben. és többször.
2014. ápr. 3. 11:16
szőkítés. majd rá egy olyan árnyalat, amilyet szeretnél. másképp nem igazán szabadulsz meg a sötét hajszíntől. az enyém is olyan volt.
2014. ápr. 3. 11:14
ott ahol festett kíméletesen biztosan nem tudod világosítani...ha meg rámégy egy fokkal világosabbal a hajadra csak a lenövésedet fogja majd meg...barátnőm is így volt...szőkíttetni kell(leszivatni...) annyi hogy ha 6-os oxival szívatod nem töri meg annyira a hajad, viszont kevésbé is szívja ki...nekem sötétvörösből lett élénkvörös...9-es oxival szívatva volt, répa lettem, arra rámentünk pink-vörös keverékkel és olyan lett amilyet akartam, csak a vége eltöredezett, meg kellett várnom mig a vége lenő...:S
2014. ápr. 3. 11:03

Eléggé töredezett, hátközépig érő festett közép/sötétbarna hajam van. A gyári hajszínem világosabb 1-2 árnyalattal (ahogy a lenövésből látom).

Szeretném világosítani, a gyári hajszínemtől is picit világosabbra, világosbarnásra inkább.

Olvastam hogy citrommal, kólával, fogkrémmel és társaival is lehet.. nem igazán hiszek ilyenben, köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook