Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Középbarna hajból szőke? fórum

Középbarna hajból szőke? (beszélgetős fórum)


11. Guruljka (válaszként erre: 1. - Be7f6cf6da)
2015. aug. 28. 04:02

Még a fodrász sem mindegy.


Én egyszer festettem csak ekkora váltással, pont középbarnából akartam szőkére, de kértem a fodrászt, hogy elsőre ne nagyon világosra csinálja, ne legyen túl nagy a váltás.


Lett valami fura világosabb átmenet a téglavörös és a narancs között, a hajtőnél eleve sötét maradt, mintha máris lenőtt volna.

A szomszédasszony nem ismert meg, a férjem csuklási rohamot kapott, a kisfiam majdnem sírva fakadt.

:D


Úgyhogy először megbízható fodrászt keress mindenképpen.

2015. aug. 27. 03:52
Nekem mármár barnába hajló, sötétszőke hajam van, eléggé vastag szálú. Úgy huszonöt éve nagyon megkínlódtam vele, hogy megtaláljam a megfelelő festéket, pontosabban először csak a megfelelő fodrászt, mert egyik sárgára, másik narancssárgára festette. Ma már magam festem, jó ideje, és tényleg jó szívvel ajánlom a natural and easy nevű (fekete fejes emblémás)festéket (az 522-estől a 532-ig terjedő színárnyalatokat), mert ez tényleg olyanná teszi a hajamat, mint amilyen a dobozon lévő képen lévő hölgy haja. Az én hajminőségemhez egy egész órát rajta kell tartanom, hogy szépen befogja a festék! Amikor lenő, viszont csak a tövénél kell befesteni (egy-két centis átfedéssel), másképp túlszőkül, tönkre megy a haj. Esetleg pár perccel a lemosás előtt át lehet fésülni az egész hajra a feséket, hogy egy kicsit felfrissítse a színét. Fontos, hogy kényeztesd a hajad, tegyél rá néha különféle pakolásokat (tojás, ricinusolaj stb. esetleg együtt a kettőt)!
2015. aug. 25. 21:45
Úgy négy festés után szőke leszel (egyre világosabb), ha türelmes vagy és csak festéket kensz rá. Én is a Garniert ajánlom, a 111-est.
2015. aug. 25. 12:29
Nekem nem volt elég a szőkével (a legeslegszőkébb) való festés. Annyira vastag, és sok a hajam, hogy tiszta folt lett. Így most ismét sötét színű a hajam. Mindig is vágytam világosra, jól is áll, de lemondtam róla... Havonta szivatni nem fogom, mert így is roncsolt a hajam.
2015. aug. 25. 12:14
Ha nem szeretnél túl szőke lenni, akkor elég szerintem, ha befested egy extravilágos árnyalattal.ó szívvel ajánlanám a Garnier color naturals 111-est, vagy a Garnier Color Sensation 111-est, ezek hamvas árnyalatok, nem leszel tőlük sárga, én már kipróbáltam, én is középbarna vagyok.
2015. aug. 25. 11:37
Eredeti hajszínt nem nehéz festeni, de mindenképp fodrász csinálja! A második már problémás lesz, mert akkor más festett lesz.
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Be7f6cf6da)
2015. aug. 24. 21:09

Nekem is középbarna színű az eredeti hajszínem. Az enyém ugyan melírozva van, de le kell szivatni a színét ahhoz, hogy szőke legyen belőle.

Szerintem is inkább fodrásszal intéztesd!

2015. aug. 24. 19:21
Csakis szakemberre bíznám én is.
3. mirea (válaszként erre: 1. - Be7f6cf6da)
2015. aug. 24. 18:21
Mindenképp fodrász. A szőke egyébként is elég macerás szín. Csinálja olyan, aki ért is hozzá és akkor valószínűbb, hogy Te is elégedett leszel a végeredménnyel.
2015. aug. 24. 16:36
Fodrász!
2015. aug. 24. 16:22
szőke, szőkésbarna hajat akarok. Az eredeti hajszínem középbarna színű. Tehát nem világos. De meg kell változnom. Még soha nem festettem a hajam. Nem tudom hogy simán át lehet-e festeni, vagy pedig "leszívni" meg mindenfélét kell-e vele csinálni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook