Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Közeledik a karácsony fórum

Közeledik a karácsony (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Közeledik a karácsony

2010. jún. 24. 06:27
Kicsit korai még...:)
2010. jún. 23. 21:09
Junius 23 -van
7. Rozália (válaszként erre: 6. - Katácskák)
2009. ápr. 1. 10:53
Imádom a karácsonyt...
2009. ápr. 1. 09:52
Az áhítatod Csodája-nagyon megkapó volt olvasni. Hihetetlen,hogy a mai kor Emberének elveszett az igazi lényege(Tisztelet a kivételnek:) ez az Ünnep-Húsvéttal együtt.:(
2008. nov. 26. 15:42

Az unokáimnak már megvettem az ajándékokat, Mikulásra, Karácsonyra és a szülinapjukra is, az ugyanis január 4-én van. Nekik már csak egy-két apróság hiányzik.

A család többi tagjának (fiaim, menyem, párom) még nem tudom, mi lesz az ajándék. És azt sem döntöttem el, hogy a kisebbik fiam barátnőjének adjak-e ajándékot?

2008. nov. 7. 07:05
Már terveket szövök, hogy ki mit kapjon... Egy füzetben vezetem az ötleteimet, majd ugyanebben a füzetben tervezem meg a karácsonyi menüt és írom összek hogy mit szükséges vásárolni.
2008. nov. 6. 17:46
tényleg nem sokára itt van....
2008. okt. 20. 05:19
És a karácsony az idén is közeledik...:)))
2007. nov. 16. 16:51
Amióta csak az eszemet tudom, a karácsony egy misztériumokkal és várakozással teli ünnep volt számomra. Az év legfontosabb ünnepe.

A misztériuma a nagyanyám által elmesélt réges-régi történetekből, a várakozás - gyerekkoromban - az ajándék várásából, a kapott ajándék okozta örömből fakadt.

Ugrás a teljes írásra: Közeledik a karácsony

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook