Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Közel az 50-hez van remény? fórum

Közel az 50-hez van remény? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
28. Smoothie (válaszként erre: 26. - 124637ff9b)
2018. febr. 24. 17:48
Én nem fogadtam volna vissza, ha csak akkor kopogtat újra, mikor szarban van. Ha addig jól megvolt mással, akkor maradjon is vele! Nem mellesleg az a tény, hogy visszatáncolhatott, szerintem nem a szívtelenségre vall.
27. 1+1=10 (válaszként erre: 1. - Ilsza)
2018. febr. 24. 17:48

Tisztázni kellene itt néhány dolgot.

Van a semmirekellő férjed, akihez valamiért ragaszkodsz.

Miért ?

A gyerekek miatt. Hány évesek, Ők mit szólnak a kialakult helyzethez ?

Közös vagyon miatt.

Mert tartasz tőle, hogy megszólnak.

Vagy miért ?

Hány éves a férjed ? Mi a betegsége ? Ha nagyon beteg leszázalékolják, van miből éljen, vagy bevonuljon valamilyen otthonba. Ha nem elég beteg, csak jajgat, akkor, meg zavard el dolgozni, ne éljen here módjára. Dolgozott egyáltalán ?

Ami a szeretődet illet, Ti egymásnak csak a szexre kelletek, ami nem baj, de ennél többet a helyedben ettől a kapcsolattól ne várj, ne is akarj, sőt...

A helyedben mind a két pasit kidobnám, ne legyél Teréz anya. Szexre mindég találsz valakit és amíg nem találod meg az igazit, addig élj függetlenül, szabadon. Ez a két pasi nem ér ennél többet.

26. 124637ff9b (válaszként erre: 25. - Smoothie)
2018. febr. 24. 17:41

Szerintem is.

Mindenesetre én abból indulok ki, hogy hajlamosak az emberek elfelejteni évtizedeket, ha jön egy új szerelem, és onnantól már mindent rossznak látnak, de ha megkérdezem, hogy hát miért voltál vele akkor együtt évtizedeket, ha annyira rossz volt? Akkor arra már nem tudnak válaszolni.

Most mindenesetre a sokáig mégis jó volt csóró és beteg. Dobjuk ki!

25. Smoothie (válaszként erre: 24. - 124637ff9b)
2018. febr. 24. 17:38
Én másból indulok ki, de szerintem felesleges találgatnunk.
24. 124637ff9b (válaszként erre: 23. - Smoothie)
2018. febr. 24. 17:37
Na persze ha valaki őrölten szerelmes az új pasiba, akkor nem az elmúlt 28 év szépségeit domborítja ki, hanem azt, ami sz.ar. Gondolom érted.
23. Smoothie (válaszként erre: 22. - 124637ff9b)
2018. febr. 24. 17:35
Nem hiszem, hogy egyáltalán nem dolgozott, de ha valakiről 30 év távlatában azt írják, hogy nem dolgozott, akkor feltételezem, hogy sokáig kerülte a munkát. Így érted már?
22. 124637ff9b (válaszként erre: 21. - Smoothie)
2018. febr. 24. 17:33
Nem a kérdésemre válaszoltál, de sebaj.
21. Smoothie (válaszként erre: 20. - 124637ff9b)
2018. febr. 24. 17:29
Valamiért említésre méltó volt ez a tény róla. A kiíró majd pontosít, ha akar.
20. 124637ff9b (válaszként erre: 19. - Smoothie)
2018. febr. 24. 17:24
Gondolod, a 30 év alatt sose dolgozott, mindig csak nőzött, de mégis együtt voltak 30 évig?
2018. febr. 24. 17:22

A másik férfitől függetlenül én kiraknám a férjet, ha nem is azonnal. Eddig sem dolgozott, eztán sem fog, érzelmileg is csak púp a hátadra.

Ha egy fél lakás ára maradna neked, akkor 50 körül még kaphatsz olyan hitelt, amit vissza tudsz fizetni, a férj meg oldja meg!

2018. febr. 24. 17:04
Jó:-)
17. kisj (válaszként erre: 16. - 31bc25d879)
2018. febr. 24. 16:55

Mit is mondhatnék?

Nincs kedvem még egyszer nekifutni.

2018. febr. 24. 16:50
"2 évig titkos viszonyunk volt" - írja a fórumindító. Tehát titkolta - ezért írtam amit.
15. kisj (válaszként erre: 14. - 31bc25d879)
2018. febr. 24. 16:47

Nem ő titkolta, hanem a pasi.

A nőnek nyilván semmi oka nem volt titkolni.

14. 31bc25d879 (válaszként erre: 12. - Kisj)
2018. febr. 24. 16:37

Mit nem értesz? A férje hosszabb ideig nem volt velük, volt egy hosszú kapcsolata.

Na mindegy:)

2018. febr. 24. 16:31

Nemhogy 50 felé, hanem 60 sőt 70 felé is akadnak még jó évek, kár azokat az őrlődésre pazarolni.

Rendet kell csinálni az életedben, Ilsza. Férjedurad egy lyukas garast sem ér. A szánalom nem alap arra, hogy helyette dolgozz. Dolgozzon csak ő magára, éljen meg végre maga.

A szívszerelmed hideg ember, ezt vagy el tudod fogadni, vagy nem. El lehet az ilyesmit tolerálni, de nem szabad vele túl szoros kapcsolatban lenni. Maradj önálló. Segítséget elfogadhatsz tőle, de ne élj vele. Szerintem ne... :-)

12. kisj (válaszként erre: 11. - 31bc25d879)
2018. febr. 24. 16:28

Ezt nem értem.

Ha a pasi házas, akkor miféle erkölcsi jogalapja lett volna a nyílt kapcsolatnak?

A férfi nyilván félredugni szeret, (úgy-ahogy, csak lájtosan, szerelem nem annyira fontos) nem fel nem rúgná a házasságát. Akkor még jó, hogy titkolja.

2018. febr. 24. 16:21
Nyilván, de erkölcsileg meglett volna a jogalapja, hogy ne kelljen titokban, hiszen a férje kicsapongó életet élt elköltözött.
10. kisj (válaszként erre: 5. - Ilsza)
2018. febr. 24. 16:18
Azt elhiszem, hogy szeretnél még pár jó évet. Mindegyikünk ezt szeretné.
9. kisj (válaszként erre: 8. - 31bc25d879)
2018. febr. 24. 16:16
Nyilván azért kellett "titokban az újjal" mert házas.
8. 31bc25d879 (válaszként erre: 5. - Ilsza)
2018. febr. 24. 16:05

Kié a lakás? Kinek a nevén van?

Ha a férjed elhagyott benneteket miért kellett neked titokban az újjal?

Nem tudod megoldani, hogy tényleg egyedül legyél és éld az életed most már ahogy te szeretnéd és neked jól esik?

2018. febr. 24. 16:02

A régit már nem szereted, az új meg téged nem szeret...annyira.

Én biztos nem fogadnám vissza a régit. Mi az, hogy nincs jövedelme és munkája sem volt? Akkor eltartották, akarod most te eltartani? Kell ez neked?

Én biztos nem tenném, nem született meg az a férfi aki mellettem herevere én meg dogozzak.

Persze, segíts neki, a gyermekeid apja, de van egy határ.

Az új meg? Nem tudom, te érzed. Én ha azt érezném, hogy nem vagyok fontos, már nekem sem lenne fontos az illető. Legyen tartásod, büszkeséged.

És, hogy van-e remény? Naná! Az új szerelem bármikor betoppanhat az életbe. Csak a régi hagyjon, te meg éld az életed, ahogy neked jó, így 50 felé. Ne telepedjen rád a régi mert abba tényleg bele fogsz rokkanni.

Egyébként a gyerekek még veled? Dolgoznak, felnőttek?

6. 124637ff9b (válaszként erre: 5. - Ilsza)
2018. febr. 24. 15:59
A súlyos betegség mit jelent a férjednél?
2018. febr. 24. 15:54
Hű köszönöm szépen hogy írtatok!!! Nagyon hasznos gondolatok..és szinte minegyik kavarog a fejemben.A legjobb amit én szeretnék az lenne ha egyedül lehetnék.Meg tudok egyedül élni , most is két embert tartok el (az egyik a nagy fiam)meg a lakást..Ha szerencsétlen férjem egyedül maradna még a rezsit se tudná fizetni..Ha eladnánk a lakást sajnos kettőt nem tudnánk venni.Így viszont tidzta ideg vagyok semmi jó kedv nincs hogyis lehetne..nincs semmihez kedvem.az agyam folyton jár..barátnőim azt mondják majd az idő megoldja...de olyan gyorsan megy az IDŐ...és én szeretnék még pár jó évet...
4. kisj
2018. febr. 24. 15:36

Én emberségből segítenék a férjemnek és nem dobnám ki.

Ezt a szerelmet meg fenntartásokkal kezelném. Nem rúgnék fel érte mindent, sőt semmit se.

Te magad írtad, hogy oda vagy érte, ő meg nem annyira...

Még egy szerelem nem biztos hogy jön, de ez nem indok arra, hogy úgy ugrálj, ahogy ez a pasi fütyül. Számára te nem vagy egy katartikus élmény. (nem én mondtam, te írtad).

Legyen eszed.

3. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - Ilsza)
2018. febr. 24. 15:23

Nekem az már önmagában elég lenne, hogy ne gondolkodjak: a nehéz természet, meg hogy ő nem is akar annyira ... Ilyen férfi miatt biztos, hogy nem tudnék őrlődni.

Valami miatt visszafogadtad a férjedet, megbocsájtottál neki. Vagyis látszólag. Mert az ő régi hibájára hivatkozva próbálod felmenteni magad.

Jó, tudom, nem erkölcsi kérdés volt, hanem hogyan tovább.

Ezt csak te tudhatod.

De hogy mindig kísérteni fog a sz.arban hagyott nyomorult gondolata, ha elhagyod, az biztos. 😵

2018. febr. 24. 15:05

Ilsza, kedvesnővér vagy a férjed mellett, aki nem érdemli ezt meg.

Ha most elengeded a kezét, az az életébe kerülhet, de mégis meg kellene tenned. Ne élősködjön tovább rajtad.

A két éve tartó szerelem sem biztosíték arra, hogy az ő karjaiban majd boldog lehetsz. Ha már most is követelőzik, mi lesz később?

Dobd ki a férjed, de ne engedd oda a helyére a másokat. Maradj egyedül, és próbálgasd ki a saját erődet. Ne őrlődj hanem lépj, de egyedül.

2018. febr. 24. 14:49
Egy hosszú majdnem 30-éves házasság után vagyis közben szerelmes lettem egy hasonló korú , nehéz természetű férfiba.A férjem hosszabb ideig nem volt velünk , volt egy hosszú kapcsolata.Én sokáig harcoltam érte nekem ő volt az egyetlen ffi az életemben.Sajnos ő elég kicsapongó életet élt ,,munkája sem volt.Mire beletörődtem ,elfogadtam a helyzetet  hazajött mivel súlyos beteg lett és csak én és a gyerekek maradtak neki.A házasságunkra tekintettel és sajnálatból segítek neki..persze.De nem tudom már szeretni...bezzeg a másik férfit aki belépett az életembe és közel 2 évig titkos viszonyunk volt..szóval érte megbolondulok..de ő annyira nem.Azt mondja zárj le váljak el stb...De nem hagyhatom magára a férjem mivel nincs jövedelme. Nem tudom mi lesz a vége de ez a helyzet teljesen felőröl...Jó lenne ha tudnátok tanácsot adni..
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook