Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Közel az 50-hez van remény? fórum

Közel az 50-hez van remény? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
58. Százas Evelin (válaszként erre: 56. - Kisj)
2018. febr. 25. 10:58
Igen, az a semmirekellő mégiscsak a gyerekek apja. A gyerekek is ambivalens érzésekkel vannak iránta, ha távol van az a baj, ha ott van az anyjukkal, akkor meg az. De ha meghal - mint ahogy meg fog halni - akkor meg majd átváltanak egyértelmű szeretetre. És az anyjuk szemére vetnék, ha rosszul bánt volna vele.
57. kisj (válaszként erre: 54. - Ilsza)
2018. febr. 25. 10:43

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél.

Én azt pártolom, hogy nem dobd ki a férjedet.

De az utolsó időszakra keressél egy hospice házat, mert az már tényleg kikészítene, ha azt is végig kellene csinálnod.

Kezdj el érdeklődni a lehetőségröl, mert nem olyan egyszerű oda bekerülni.

56. kisj (válaszként erre: 39. - Smoothie)
2018. febr. 25. 10:33

Véssék talán a szemétdombra?

Mégiscsak az apjukról van szó.

55. 1+1=10 (válaszként erre: 54. - Ilsza)
2018. febr. 25. 09:10
Persze hogy mondja a "kedves férjed", hogy jó, hogy vagy neki, naná ! Te egy balek vagy, aki meg akar felelni mindenkinek. A gyerekeidnek meg hozd a tudomásukra, hogy felnőttek, tegyék azt az apjukkal, amit tőled elvárnak, ha annyira szeretik. Te dolgozol? Hogy tudod megoldani a gondozását? Nem hiszem, hogy neked kellene szaladgálni a kezelésekre, az okos gyerekeid oldják meg, elvégre az Ő apjuk. Mondd a gyerekeidnek, hogy max. ápolod, de ne várják el, hogy vidd ide-oda kezelésekre. Ezt tegyék meg ők. Majd kiderül mennyire fontos nekik a semmirekellő édes jó apjuk. Úgy gondolom azzal, hogy kiszolgálod emberileg mindent megtettél. Ennél többet nem érdemel. Mellesleg a kezelések sajnos csak a szenvedéseit hosszabbítják meg.
54. Ilsza
2018. febr. 25. 08:10
Ja igen....sajnos semmilyen rokonra nem számíthatunk, ő intézetben nőtt fel...nekem csak egy normàlis hugom van.Ő mellettem áll de sokat dolgozik és messze is lakik.Többször is mindja a férjem...hogy de jó hogy én vagyok neki...mert mi csak egymásra taszkodhatunk.A volt nőjéről szó nem esik mintha csak álmodtam volna nem létezik...pedig hű mekkora szerelem volt..úristen hogy tönkretettek akkor!!@!
53. Ilsza (válaszként erre: 51. - Fehérke111)
2018. febr. 25. 08:03
Sziasztok! Jó reggelt! Hát még nem vagyunk abban az időszakban hogy ápoljam..Elvileg kaphat kezelést is mondjuk azért nem kapta januárban , mert nagyon rossz volt a vérképe.Csak az evés megy nehezen...alig vmi.Kísérgetem.orvoshoz most ennyi..A gyerekek is ellenszenvel voltak iránta amig nem volt itthon...Csak azért hívta a lányokat küldjenek neki pénzt.De most ahogy látják hogy le épül.megsajnálták és engem csesznek le hogy egy grimaszt se vágjak nehogy meglássa és megbántódjon.Amúgy tényleg segítenek bevásárolni ilyenek.De nem akarnának vele lakni.
52. Ilsza (válaszként erre: 49. - Mária 54)
2018. febr. 25. 07:56
Hát nehéz erre válaszolni miért nem váltam?? Nem volt opció elvoltam az állóvízben.Azt hittem csak ez van ,ez jutott nem álmodoztam jobbról.Amúgy tényleg nem bántott soha, ha kihisztiztem elmentünk kirándulni nyaralni.Kívülről egész jó házasságnak tűnt.Értett mindenhez a lakás felújításban meg ilyenek.Azt hittem ez jó..Aztán megtudtam nemrég hogy van JOBB is és engem is akarhat valaki..lehet csak szex de ez is jó volt mert felébresztett .Jó volt hogy szeretek vki közelében lenni az illata a beszéde minden ami ő.Ezt már olyan régen éreztem hogy nem is emlékszem.
51. fehérke111 (válaszként erre: 1. - Ilsza)
2018. febr. 25. 07:53

Végig olvastam a hozzászólásokat is - tény, hogy nehéz helyzetben vagy.

"Valamiért" kitartottál mellette 30 évig (gondolom, a gyerekek miatt is), holott tényleg nem érdemelte meg!

Nekem is az a véleményem, hogy ne vállalj mindent erőn felül magadra: igenis, segítsenek a gyerekek, ha szerintük az apjukkal kell maradnod még ezek után is! A 20 éves is tud már segíteni az ápolásban is, a két külön élő is beoszthatja az idejét, kiveheti a részét az ápolásból, és igenis, járuljanak hozzá a kedves papa eltartásának költségeihez!

Kívülről könnyű belevauzni és hálás gyermekként fellépni apa mellett, de ha te ebben tönkremész, akkor majd gondoskodhatnak rólad. Nyugodtan támaszkodj rájuk, kérjed a segítségüket már csak azért is, hogy lássák mit várnak el tőled.

Szüleidre vagy a férjed szüleire nem számíthatsz?

50. csikil4ny (válaszként erre: 42. - Ilsza)
2018. febr. 25. 07:03

Mennyi idősek a gyerekek?


Ha májrákos nem fog sokáig tartani az ápolása, 30 év után, most már csak kibírod ezt a kis időt. Az tény, hogy nagyon elszúrtad az életed, de a múlton kár rágódni.


Mit értesz azon, hogy "nehéz természetű" az új pasid?

49. Mária 54 (válaszként erre: 34. - Ilsza)
2018. febr. 25. 06:52

Ilsza! Nem értem, miért nem váltál el, mikor hosszabb kapcsolata volt. A gyerekeidnek be kell látniuk, hogy az apjuk nem érdemli meg, hogy az édesanyjuk teljesen tönkremenjen. Keress egy helyet, ahol gondoskodnak róla, mert a végén rólad kell majd gondoskodniuk a gyerekeidnek.

Azt írod, nem voltál egyedül. Dehogynem! Házasságban éltél ugyan, de nem volt társad. Minden teher rád hárult. Elbírtad? Bízz magadban!

2018. febr. 25. 00:37
Hát, nem irigyellek.
47. 31bc25d879 (válaszként erre: 39. - Smoothie)
2018. febr. 25. 00:36
:)
46. syria
2018. febr. 24. 23:17
Mindig van remény.
2018. febr. 24. 21:29

Nincs már mit meggondolni. A májrák nem tréfadolog. Nincs értelme a gyerekeid apját kidobni sem. Később azt a gyerekek a szemedre vethetnék.

Ha majd megözvegyülsz, akkor fontolgathatod csak igazán a következő lépést. Szegénykém, csúnya időszak jön az életedben. Nem kell végig mellette lenned. Sok időt fog a férjed kórházban tölteni.

2018. febr. 24. 21:26
Évek óta titkolóztál a felnőtt gyerekeid ürügyén, és egy ilyen utolsó, szar alaktól, aki rég elhagyott, nem váltál el, meg még vissza is fogadtad, a szerelmed mindezt tűri, és ő "nem szeret annyira"? Szerintem te fordítva vagy bekötve.
2018. febr. 24. 21:18

Te is nagyon jól tudod, hogy nincs sok vissza neki.

Gondolom pár hónap.

Amúgy, ha annyit se bírsz már ki, pedig évtizedekig tűrtél, akkor szülei élnek még?

Hospice ház is szóba jöhetne... Csak a lelkiismeret, hát azt nem tudom, engem engedne-e.

42. Ilsza (válaszként erre: 40. - 86d0584f0e)
2018. febr. 24. 20:47
Kedves Pömplöm! Tudom hogy az egész dolog kívülről egyértelmű..és tényleg egy balek vagyok.Rengeteget gondolkozom nem alszok nem eszek ...jár az agyam.De hidd el hogy nagyon jók ezek a hozzászólások és segítenek más szemszögből látni a dolgokat.Erre most nekem nagy szükségem van mert nem tudom ezeket kivel megbeszélni..Akivel lehet azzal már átrágtuk..jó meghallgatni idegenek véleményét is.Köszönöm
41. Ilsza
2018. febr. 24. 20:42
A ,,szerelmem" egyedülálló és már régóta mondja hogy váljak el..most is ezt hajtogatja.de ez most nem lenne megoldás .Főleg a gyerekek miatt kellet titkolózni, mondjuk sejteni lehetett a dolgot, csak nem vertem.nagy dobra.Ha ő is annyira szeretne ahogy én, akkor lehet hogy már együtt lennénk..de nem érzem hogy teljesen mellettem állna..
40. 86d0584f0e (válaszként erre: 37. - Ilsza)
2018. febr. 24. 20:37

Ehhez a felnőtt gyerekeidnek semmi köze. Amíg te gondozod az apjukat, addig sem nekik kell.


Ha szerinted normális dolog, hogy a alkoholista, börtöntöltelék, szerencsejátékos, téged megalázó és munkakarülő pasasodat neked kell eltartani, mert beteg, akkor csináld. Úgyis azt fogod tenni, mondhatunk mi akármit ... Ha eddig nem rúgtad ki, nem most fogod.

39. Smoothie (válaszként erre: 37. - Ilsza)
2018. febr. 24. 20:33
A gyerekek csak ne ugassanak bele! A "kicsi" ha annyira jófejkedni akar, lássa el az apját, a két nagynak meg meg lehet mondani, hogy semmi akadálya, hogy magukhoz vegyék, ápolják és pénzeljék a fatert.
38. Ilsza (válaszként erre: 36. - Smoothie)
2018. febr. 24. 20:29
Legyen úgy! Jó lenne nagyon!
37. Ilsza (válaszként erre: 32. - 31bc25d879)
2018. febr. 24. 20:28
Igen, szóval ő azt hiszi hogy meggyógyul és most akar megváltozni ígérget mindent..de sajnos nem.úgy néz ki a dolog..ja és mindennap elmondja hogy szeret meg minden.én elmondtam neki érthetően mikor hazajött , hogy nem szeretem már mint férfit , ez elmúlt az évek során de mellette leszek segítek .Erre hisztizett hogy akkor nem érdekli az egész szóval , nem vette tudomásul még nekem kellett vigasztalni..most azt hiszi minden ok..a gyerekeknek mondtam mi a helyzet ők azt mondják maradnom kell..vele..és ne bántsam.
36. Smoothie (válaszként erre: 34. - Ilsza)
2018. febr. 24. 20:27
Ezt a sztorit a természet rövidre fogja zárni.
35. Ilsza
2018. febr. 24. 20:22
És igen, Mária54!!!! Én is azt szeretném ha úgy lenne ahogy írtad , hogy szeret a másik..egész nap a telefont lesem mint egy tini? Hàtha ír vmi...teljesen becsavarodtam..
34. Ilsza
2018. febr. 24. 20:19
Sziasztok! Tényleg nagyon jó amiket írtok és persze kicsit kusza ez a dolog...szóval 16 éves korunk óta vagyunk együtt 3 felnőtt gyerek a legkisebb 20,még tanul.A két nagyobb külön él.Egy nagyobb panel lakás az össz ,,vagyonunk"Sajnos a férjem mindig kerülte a hivatalos munkát, és sok törvénytelen dologba is keveredett...mindig könnyen akart pénzt szerezni de ez hamar el is ment , szerencsejáték stb.Ahogy így leírom tényleg nem tudom miért nem vetettem véget az egésznek..de mai ésszel.megtennèm az biztos.Én meg el voltam a kis világomban főztem dolgoztam gyerekeztem...sokáig veszekedtem de aztán beletörődtem..Sokat kellett miatta szégyenkezni , mert börtönben is volt..de mindig kitartottam..Mondjuk soha nem voltam egyedül és talán féltem ettől.El se tudtam volna képzelni hogy megismerkedek mással.Az önbizalmamat sikerült teljesen lerombolnia sokszor elemezte hogy 40 felett már senkinek nem kellenek a nők.Ivott bulizott , mondjuk fizikailag nem bántott és betegségben mellettem állt.Most ő daganatos beteg ami elérte a májat, úgyhogy eléggé kivan nem tud enni nagyon és vizesedik..Mivel nincs bejelentett munkaviszonya még a TB -jét is én fizetem.meg a gyógyszereket.Hát most ez van..
33. Mária 54 (válaszként erre: 1. - Ilsza)
2018. febr. 24. 20:16
Lehet, csak te gondolod, hogy a másik férfi "annyira nem" szeret. Miért kérte, hogy válj el, zárd le a házasságodat? Valószínűleg szeretne tiszta helyzetet. A férjed képén pedig elég vastag a bőr, hogy rád akar támaszkodni, mert kidobta a hosszabb kapcsolata. Az új társad helyében én sem érteném.
2018. febr. 24. 20:09

Azt lehet tudni, hogy a férjnek mi baja van?

Valamint engem az is érdekelne, hogy szándékozik-e dolgozni ha helyre állt az egészsége.

2018. febr. 24. 19:53

Ha jól értem, a férjed sokáig élősködött rajtad, az után elhagyott hosszú időre, és most, hogy beteg, újra rád fanyalodott, mert tudja, hogy veled kiszolgáltathatja és eltarthatja magát.


A szeretődet meg nem nagyon érdekled.


A legjobb megoldás az, hogy kialakítod végre az önálló életedet, mert még egyedül is jobb, mint ha élősködnek rajtad, vagy ha nem nagyon akarnak téged.


A nagy fiadat is eltartod, bár nem tudom, mit jelent az, hogy nagy.


Azt kellene első sorban megértened, hogy nem kell szolgálnod, kiszolgálnod ahhoz, hogy érdemes legyél a szeretetre, nem kötelességed emberi értékeidet azzal bizonygatnod, hogy kihasználhatnak mások. És akkor minden könnyebb lenne számodra.

2018. febr. 24. 19:09

Már meg ne haragudj, de olyan baleknak tűnsz, hogy két ilyen igazi főnyeremény közül akarsz választani.

Amúgy remény mindig van, de akkor két rossz közül nem kell választani, hanem egy harmadik úton kell elindulni.

29. 124637ff9b (válaszként erre: 28. - Smoothie)
2018. febr. 24. 17:49

Én se fogadtam volna vissza.

De olyan se kellene, akinek én nem vagyok annyira fontos.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook