Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Közel az 50-hez van remény? fórum

Közel az 50-hez van remény? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
88. syria (válaszként erre: 71. - Ilsza)
2018. febr. 27. 11:02
Szeretsz megalázottnak lenni, szenvedni? Ha igen, akkor hajrá, csak így tovább!
87. Ilsza
2018. febr. 27. 10:30
Persze igen...azóta még bunkóbb szinte élvezi hogy beszél a másik nőről nekem.Azt kérdezi változott valami?? Már a részemről..rendeztem-e a dolgaim..stb De nem nagyon érti meg hogy ebben a helyzetben nem tudok mit csinálni ..ez nekem még rosszabb mint neki..Most azon agyalok hogy kéne vele beszélni ,hogy mondja el végre jelentek-e vmit vagy mi volt ez az egész mit akar ő?? De az is igaz , hogy nagyon fèlek hogy olyan választ kapok ami után nem lesz meg a lehetősèg az újra kezdésre..ami már annyiszor megtörtént.És azt nem tudom hogy élném túl..szenvedek így is eléggé..
86. Mária 54 (válaszként erre: 83. - Ilsza)
2018. febr. 27. 08:55
Arra nem gondoltál, ő is érezheti azt, hogy senkivé vált számodra, amikor visszafogadtad a férjedet?
2018. febr. 27. 08:27
persze hogy van!a remeny hal meg utoljara!barmilyen korban megtalalhatjuk a masik felunket!/parunkat/.
84. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 83. - Ilsza)
2018. febr. 27. 08:05

Részedről szerelem, részéről ingyen nő, aki ugrik, amikor szüksége van rá. Ráadásül hülyít, játszik az érzelmeiddel.

A karácsonyi ajándék sem jelent nagy dolgot, hacsak nem túl értékes, mondjuk gyémántos gyűrű. A munkahelyen is adunk egymásnak valami apróságot, sőt nálunk a házban,a lakók is szoktak adni egymásnak.

83. Ilsza
2018. febr. 26. 21:59
Még kérdeznék valamit?? Ha kb 2 éve heti 3-szor vagy többször találkozunk, néha ott alszok, főzök-sütök,sokat beszélgetünk tudunk egymás dolgairól,munka pénz..ajándék karácsonyra akkor ezt minek lehet nevezni?????Mert csak azért amiért nem váltam el,én SENKI vagyok neki??
82. gyöngy:) (válaszként erre: 81. - Ilsza)
2018. febr. 26. 21:58
De ezek után most már tisztán kell, hogy láss!
81. Ilsza (válaszként erre: 77. - Gyöngy:))
2018. febr. 26. 21:51
Szia Gyöngy! Igen ezt már sokszor éreztette velem vagy ki is mondta hogy nem kellek..nehezen beletörődtem..kb 1 hétig nem jelentkeztem..semmit nem kommunikáltunk, aztán vhogy mindig jelentkezett és még ő kèrdezte hogy miért nem jelentkeztem , nem hiányzott?? Valahogy mindig kibékültünk..igaz hogy én se kérettem magam sokáig.Egyszer az exével is kibékült ideig -óráig, aztán megint összejöttünk.
80. globus (válaszként erre: 71. - Ilsza)
2018. febr. 26. 20:56

"bevallotta hogy ismerkedik másik nővel akinél ott aludt szombaton"

Alighanem csöbörből vödörbe estél :(

2018. febr. 26. 20:13
Nyugodj meg, valahogy rendezd a férjedet, bocsásd útjára, sok boldogságot kívánva a pasinak aki melletted másnál alszik és majd ha rendbe jössz találsz olyat aki megérdemel, tisztel és szeret.
78. csikil4ny (válaszként erre: 73. - Ilsza)
2018. febr. 26. 20:06
El tudom képzelni, hogy milyen fájdalmas neked felismerni, hogy az a pasi, akitől vígaszt, megértést, talán jövőt reméltél, nem fog melletted állni, de ez van és ahogy leírtad nekünk az illetőt nem veszítesz vele sokat, viszont nyersz, mert nem fog kihasználni. Találhatsz még magadhoz való pasit, de nem biztos, hogy a férjed halálos ágya mellett érdemes keresgélned.
77. gyöngy:) (válaszként erre: 73. - Ilsza)
2018. febr. 26. 19:59
Szerintem már szabadulna meg tőled. Tök ciki, hogy nem veszed észre és még mindig nyomulsz.
76. csikil4ny (válaszként erre: 71. - Ilsza)
2018. febr. 26. 19:43
Éppen most csinálsz bohócot magadból. :( Hogy szeret téged, ha más karjaiban érzi jól magát? Bosszúból? :) Ezt is csak nők tudják bemesélni maguknak. Neked még hazudni sem kell, megteszed a pasi helyett te magad. :(((
75. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 73. - Ilsza)
2018. febr. 26. 19:41

Ez bizony az. Nem akatlak bántani, de nem veszed észre, hogy finoman arra céloz, VÉGE?

Miért alázod magad? Ha valaki szereti a másikat, hosszabb távra tervez, nem ismerkedik másokkal.

Miért titkolóztok? A férjed nem lakott veletek, akkor miért kellene neked titkolni, hogy van barátod? Sőt tovább megyek, simán el is válhattok, attól még ápolhatod.

2018. febr. 26. 19:41
Máriaanyám!!
73. Ilsza (válaszként erre: 70. - Syria)
2018. febr. 26. 19:15
Kérdeztem hogy a másiknak mondta -e hogy én vagyok.Azt mondta nem.Mit mondana?? Ja és kb 2 hete megy a ,,barátkozás"de a nő otthagyta a hajszárítóját, fogkrém(fogkefét nem láttam)és hajsamponját...ez durva.Simán elmondta hogy a nő hagyta ott..azt mondta nem hazudik.Hát most itt tartunk
72. Százas Evelin (válaszként erre: 71. - Ilsza)
2018. febr. 26. 19:12
Jaj de csúnya.
71. Ilsza (válaszként erre: 70. - Syria)
2018. febr. 26. 19:10
Jajj azt nem bírnám ki sajnos...lehet kicsit nyomulós vagyok, de nála feltöltődök vidám leszek, és jobban bírom az itthoni dolgokat is.De most bevallotta hogy ismerkedik másik nővel akinél ott aludt szombaton.Vele nem kell titkolozni egyedülálló stb...hát nagyon rosszul esett.De érzem hogy engem szeret...még valamennyire csak talán így akar bosszút állni hogy nem válok el..vagy ilyesmi.Azt mondta hogy a másik nem nyomul nem erőszakos.Én az vagyok..mert írok neki és bevallottam hogy szerelmes vagyok.azt mondja erről ő nem tehet.
70. syria (válaszként erre: 66. - Ilsza)
2018. febr. 26. 11:39
Megoldási javaslatom erre a helyzetre: minimum 3-4 hónap totális szünet. Se telefon, se sms, se semmi. Ennyi idő alatt mindkét fél döntésre juthat.
69. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 67. - Ilsza)
2018. febr. 25. 16:15

Igazad van, hogy éljünk meg dolgokat, csak az minőségi legyen!


Ha ez a pasi csak "rossz" nőkkel találkozott, akkor, vagy lúzer, vagy számító.

Ha ennyi idősen még soha nem talált egyetlen nőt sem, aki nem akarta kihasználni, az nagy gáz, úgy gondolom.

Én vigyáznék arra is, hogy bizony ez taktika a részéről, hogy nem akar összeköltözni. miközben szövögeti a terveit, hogy ne kelljen albérletet fizitnie. Ha nem így van, miért aggasztja, hogy a beteg férjed ott van?

A másik, ha egyedül él, akkor miért nem tudott összeszedni pénzt magának? Ne ess bele megint abba a hibába, hogy egy balfék, élhetelen pasival jöjj össze. Persze magánügyed, csak gondolkozz el rajta, te 2 gyerek mellett tartod fennt a lakásod, a gyerekeidet nevelted, és még a férednek is besegítettél, illetve most is segíted. Egy szerencsétlen nincstelennel akarsz megint vacakolni. Ne gondold, hogy számomra csak a pénz számít, de semmi olyan pozitív dolgot nem említettél, ami kompenzálná, hogy nem tudott még önállóan egzisztenciát teremteni magának.

68. csikil4ny (válaszként erre: 66. - Ilsza)
2018. febr. 25. 14:42

Az még a jobbik eset, hogy nem akar bejárónőt csinálni belőled. Elég világosan látod a helyzetet, úgyhogy nem lesz baj. És nem biztos, hogy ez az úriember lesz a párod, úgy ahogyan írod, még találhatsz olyan párt magadnak, aki megbecsül.


Most talán az elkövetkező félév a férjedről fog szólni, nehéz idő következik.

67. Ilsza (válaszként erre: 60. - 9b10f3d7ff)
2018. febr. 25. 14:01
Köszönöm Enissa! Igen nem kéne kimutatni az èrzelmeinket ennyire, csak ugye én mindig úgy gondolkodom hogy éljünk meg mindent mert az idő gyorsan elszáll..és megbánjuk ha nem tettünk meg dolgokat.Ezt mostanában tanultam meg..
66. Ilsza (válaszként erre: 65. - Csikil4ny)
2018. febr. 25. 13:51
Szia csikil4ny! Szóval a nehéz természetű ..az sok mindent takar.Ugye az is árulkodó hogy 48 -évesen egyedül van..mindig a nő volt a hibás, most albérletben épp hogy megél.A nők átvágták kihasználták..bla bla bla.Nem mindent hiszek el.Azt mondja már nem bízik senkiben, nem fog szerelmbe esni mint egy tini.Mond dolgokat de én mást érzek..Sokszor én kepesztek utánna és igen meg akarok neki is felelni.Főztem neki, ugrottam mindig...neki ez kényelmes volt de összeköltözni nem akar.Azt mondja nem alkalmas az együttélésre.Máskor meg tervezi hogy együtt lakunk..ez meg az lesz.
65. csikil4ny (válaszként erre: 60. - 9b10f3d7ff)
2018. febr. 25. 11:46
Ezért is kérdeztem rá arra, hogy milyen ez a nehéz természetű ember, de választ nem kaptam. Ennyi év tűrés után azt hinné az ember, hogy óvatosabbak leszünk, de általában cseberből vederbe... Nagy úr a magányosság. :(
64. globus (válaszként erre: 63. - Százas Evelin)
2018. febr. 25. 11:44
Az nem gond, hogy ápolási osztályra kerül a beteg, ha nem tudják megoldani az ellátását. Lényeg az, hogy HOGYAN? Emberi módon szervezve, nem pedig "rúgd ki most, azonnal".
63. Százas Evelin (válaszként erre: 62. - Globus)
2018. febr. 25. 11:41
Hát bizony nem mindegy. Azt az árok szélére került papát ne rúgják most bele az árokba, mert a gyerekek elgondolkodhatnak, hogy hasonló esetben a mamával mi a teendő. A saját gyerekeiket is ennek értelmében fogják majd nevelni.
62. globus (válaszként erre: 45. - Százas Evelin)
2018. febr. 25. 11:37

Én is ezt támogatnám. Nyilvánvaló, hogy férj ideje meg van számlálva. Ha eddig kibírták, amíg egészséges volt, ilyen állapotban már bírják ki a hátralévő időt.

Ez az a szituáció, amire azt mondják, akár "kukoricán térdelve is", mindkettejük méltóságát megőrizve.

De segítséget vegyen igénybe okvetlenül, hozzátartozó híján Hospice, betegápoló szolgálat, háziorvos, onkológiai osztályos felvétel stb.

Ja, és szervezésben a barát is segíthet...

Nem mindegy, hogy gyerekek milyen példát látnak arra, miként viselkedjenek, ha valaki terhükre válik.

61. csikil4ny (válaszként erre: 57. - Kisj)
2018. febr. 25. 11:34
Az is kérdés, hogy a beteg akar-e hospice házba menni...
60. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 34. - Ilsza)
2018. febr. 25. 11:34

Nagyon jó ember vagy. Nem hagyod a árok szélén.

Kitartást kívánok, jó egészséget, hogy bírd fizikailag és pszichésen is!

Vigyázz az új pasival, tanulj az előzőből, hiába vagy odáig érte, ne igazán mutasd ki, most epekeden a pasi utánad! Tudom szerelmesen az ember rózsaszín ködben, csillámló pónikkal a szeme előtt éli az életét. Próbálj reálisan gondolkodni, kétszer abba a carba ne lépmj bele!

59. Smoothie (válaszként erre: 56. - Kisj)
2018. febr. 25. 11:11
Hol írtam én ilyet?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook