Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közbiztonság Budapesten, avagy merjen-e egy nő este egyedül mászkálni / tömegközlekedni? fórum

Közbiztonság Budapesten, avagy merjen-e egy nő este egyedül mászkálni / tömegközlekedni? (beszélgetős fórum)


2013. márc. 10. 22:51
Környék függő nagyon sajnos.
2009. ápr. 9. 10:43
Relatív, hogy mi az este. Pl. a csepeli hév még 10-kor is tömve van utasokkal (férfi-nő vegyesen). Persze vannak elhagyatott környékek, ahol nem szívesen mászkálok (még nappal sem!), de minden városban akad ilyen. Én itt Pesten nagyon biztonságban érzem magam, mint anno Borsodban, amíg ott laktam.
2009. ápr. 9. 10:41

A válaszom: ha lehet, soha ne menjen egy nő egyedül éjszaka. Nem csak Pesten, sehol sem.


Engem két éve Csepelen este majdnem megkéseltek a "nem idén barnultak", mert nem voltam hajlandó odaadni a mobilomat.

Nem volt veszettül késő, este 8 óra fele járt az idő. Álltam a buszmegállóban, éppen apukámmal beszélgettem telefonon. Mikor letettem, odaugrott hozzám két rézbőrű (az egyik kb. 150 cm, mögötte pedig egy 120 kg-os szumós, ahogy persze lenni szokott). A kisebbik mondta, hogy adjam oda a telefonomat, mert megakarja nézni.


Nem tudom, miféle ördögi erő szállt meg, de mondtam, elég erőszakosan, hogy nem adom oda. Erre elővett a zsebéből egy pillangókést, hogy adjam oda, mert megbánom.

Két huszonéves srác vette észre, mi történik, nagyon rendesek voltak, odajöttek és elzavarták őket. Persze a sötétek azonnal szitkozódtak, "tudom, hol laksz, kicsinállak téged meg a családodat is" stb...


A két srác haza is akart kísérni, de én akkorra már annyira bevoltam szarva, hogy bennük sem bíztam. Így megköszöntem a segítséget és otthagytam őket.

A vicc az, hogy nem volt üres a buszmegálló, mégsem jöttek oda segíteni mások. Csak ez a két srác.

2009. ápr. 9. 10:34
Közbiztonság Budapesten, avagy merjen-e egy nő este egyedül mászkálni / tömegközlekedni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook