Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Következmények erőszak után fórum

Következmények erőszak után (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Következmények erőszak után

2009. máj. 7. 17:23

Kedves Kitty!

Már régebben olvastam a veled történteket,és örültem, milyen sok együttérző ember írt vigasztalásodra. A gyermekkorod egyszerűen minden elképzelhető borzalmat felülmúl. A veríték is kivert mikor olvastam, beleborzogott a szívem a lelkem. Teljesen együttérzek veled. És tanulhatunk mindnyájan. Tanulhatunk belőle, hogy milyenek ne legyünk, ha a szüleidet nézzük. Kiszolgáltatott embert (de állatot is) akár gyermek akár felnőtt bántani, visszaélni azzal, hogy nem tud menekülni, nem tud visszaütni, nem tud a joggal élni, a lehető legaljasabb. És azt kell mondanom, hogy mégis szerencsés vagy. Akkora erőt kaptál Istentől, hogy felül tudtál emelkedni a borzalmakon. Ki tudtad nyitni a lelkedet, ki tudtad szabadítani a fájdalmadat, nem hagytad hogy belülről rágjon és nyomorítson egy életen át. Azt mondják Isten mindig annyi terhet rak ránk, amennyit elbírunk. Te ezt felismerted. Kívánom neked és szép családodnak, hogy éljetek nagyon-nagyon boldogan.

2009. máj. 5. 15:47

Milyen igaz... Gratulálok, csak így tovább. Megérdemled a boldogságot !

A cikkhez még annyit, hogy pár mondatban magamra találtam, pedig nem voltam erőszak áldozata. Csupán.. talán nem kaptam annyi szeretet , mint más ...


"ha kimegyek az utcára, előtte biztos minden ruhámnak jól kell kinéznie, a hajam nem lehet kócos, stb. nehogy megszóljanak. Pedig tudom, ez senkit nem érdekel, de ez a kényszeres megfelelni akarás sokszor elviselhetetlen.Mindenkivel jóban akarsz lenni és örülsz, ha kapsz egy szép szót vagy megdicsérnek és érzed, talán nem is te vagy a hibás a dolgokért. Vagy hogy nem mered a gyermekedet megölelni, kimondani kimutatni, hogy mennyire szereted őket, az életed adnád értük, de nem megy."

2009. máj. 4. 13:38

Szia

Már most is látszik mennyit segített neked az a közösség amibe jársz.

Jó úton haladsz!

Sok erőt kívánok hozzá.

Annamária

2009. máj. 4. 11:03
Az erőszak egy undorító és aljas dolog, amit azok követnek el, akik nem tudnak mással örömet okozni maguknak, mint azzal, hogy megaláznak, megerőszakolnak, megvernek, stb. Amikor ilyet hallunk, elszörnyedünk, de ennyi, sajnáljuk az áldozatot, aztán elfelejtődik, de gondolt már valaki az érzéseikre, hogy hogyan dolgozzák fel?

Ugrás a teljes írásra: Következmények erőszak után

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook