Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kövérek hátrányban? fórum

Kövérek hátrányban? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kövérek hátrányban?

1 2 3 4 5 6
2011. júl. 25. 17:42
177. Times84
2011. júl. 11. 12:43

Nekem is tetszett a cikk....hihetetlen, hogy az egész országban, csak csinos tökéletes nők élnek...mármint a butikok szerint. Fehérnemű, fürdőruha egy rémálom...melltartó, fekete vagy fehér és persze alig 6-7 ezerért, talán tartanak is vmennyire. Fürdőruha...nem gondolhatjuk komolyan, hogy esetleg vmi szép szineset is gyártanak a számunkra??? Hisz örüljünk, hogy a strandra (már aki megy, én nem) beengednek súlyhatár nélkül.

Van 1 butik, ahova x évvel ezelőtt szivesen jártam, mayos-keyos cuccok stb...már akkor is az ottani max méretek kellettek, de még jók voltak és jól álltak. Viszont ha mostanában vmiért betévedek (kísérek vkit), már úgy kezdem: Tudom rám való úgy sincs, hisz én vagyok a legdagadtabb nő a világon, akire még nadrágot sem gyártanak. Nem vagyok annyira csúnyán kövér, nagy mellem van (soványan is az volt) van derekam, csípőm...arányosan oszlik el a feleslegem, még sem lehet csinosan öltözni. Már volt, hogy a férfinadrágokat nézegettem x boltokban, kit érdekel? annyira nem feltünő, és abban legalább van méret :D

2011. ápr. 15. 16:36

Hát igen,ez így van... (sajnos)

Tetszett a cikk,sok mindenben magamra ismertem benne :) Az eladókkal például én is mindig megszenvedek. A kedvencem az volt,amikor egyszer 25000 ft-tal a zsebemben elindultam, hogy veszek magamnak egy hujjdemárkás farmert. Meg is kérdeztem az eladót,hogy van-e méret a kiválasztott farmerból, mire gúnyosan végigmért,és csak annyit mondott,hogy "Ekkora méretet nem tartunk!" -hozzáteném,akkoriban 40-42-es nadrágot hordtam,ma már ikább 42-44 a méretem.

Egy kicsit volt csak kellemetlen az egész bolt előtt ezt végighallgatni...Azóta sem vettem abban a boltban semmit. De hát istenem,ha nem kellett nekik a pénzem :)

175. d400d7e369 (válaszként erre: 163. - Anka71)
2011. márc. 2. 15:32
A zöld tea nagyon jó. Ha nem is feltétlen fogysz tőle, de szerintem sokat javít a közérzeten. Én legalábbis sokkal jobban érzem magam tőle.
174. krisztinucika (válaszként erre: 173. - Buschne)
2011. febr. 28. 13:06
Bizony-bizony, nem rágyújtani:) Mert aztán a leszokás miatt is csupa ideg leszel. Én 5 hónapos nemdohányzó vagyok most épp:) Azóta kosárlabdázok rendszeresen:)
173. buschne (válaszként erre: 170. - Mariann-70)
2011. febr. 28. 12:17

Hát igen, ez elég nehéz, egyesek rágyújtanak, mások ahogy előttem írták, mozgással vezetik le a stresszt.

Próbálj meg esetleg Te is más vigaszt keresni (de ne a dohányzást:) )

Én múlt hétvégén otthagytam csapot-papot, családot és elmentem egyedül egyet szaunázni, spórolás ide, spórolás oda, inkább, mint hogy megbolonduljak, vagy gyógyszerre költsem:)

172. scintillate (válaszként erre: 165. - Mariann-70)
2011. febr. 28. 11:40

Szia!


Mindenképp jelentkezem neked Norbi-ügyben! Egyelőre ma adtam le a rendelést, csütörtöktől érkezik az U14-es napi menü (4 étkezés)!


Illetve, ha nem vagy még nagyon "elfoglalt, betáblázott fórumozó", :-), van egy másik fórum itt a hoxa-n, amin én is ott vagyok, s vannak rajtam kívül még mások is akik Norbiznak, vagy korábban Norbiztak, illetve olyanok akik, a gastroyal-tól rendelnek...

a fórum címe:

"Jelentekezett valaki a Gastroyal Zsírégető Klubba?"


Ha gondolod nézz be hozzánk!


Szép napot, és ne engedd meg másoknak azt a luxust, hogy "beszóljanak"!! Ügyes légy és kitartó!!! És meglátod elnyered jutalmadat..! :-)

2011. febr. 28. 08:00
A stressz forrását senki nem tudja megszüntetni, mindegyikünknek van, egyszerűen ilyen a világ. Én mozgássl vezetem le a stresszt.
170. Mariann-70 (válaszként erre: 168. - Krisztinucika)
2011. febr. 28. 07:43
Hidd el, nem mentegetőzés képpen, de én leggyakrabban mérgemben eszek.Meg keell szüntetni a stressz forrását mondják az okosok. Hát kíváncsi vagyok, hogy a családi gondokat hogy lehet kiiktatni.Három gyerekem van és egy "kocka" férjem plussz a manapság mindenkinél jelen levő anyagiak.
169. sitecom
2011. febr. 27. 16:53
én 100 kilosan is turiba,jártam,és most 60 kilosan is:)
168. krisztinucika (válaszként erre: 157. - Mariann-70)
2011. febr. 27. 09:47
Én az általad leírtakból úgy érzem, hogy te gyáltalán nem fogadod el magad. Ha elfogadnád magad akkor csak kacagnál ezeken a beszólásokon. Szóval vagy tényleg elfogadni, vagy lefogyni, másképp ilyen frusztrált maradsz.
167. szabot.88 (válaszként erre: 161. - Anka71)
2011. febr. 25. 08:35
Ez a Testkontroll nem könyvben volt...vaalmelyik része nekem megvolt (vagy valami hasonló ) csak nem találom....
166. Mariann-70 (válaszként erre: 161. - Anka71)
2011. febr. 25. 08:07
Mennyi idő alatt sikerült megszabadúlnod a 30 kilótól?
165. Mariann-70 (válaszként erre: 164. - Scintillate)
2011. febr. 25. 08:05
Szia! Köszi a tanácsokat! Utána nézek az Norbinak is és a testsúly kontrolnak is.Egyébként igazad van. Amikor beszólnak eldöntöm, hogy majd én megmutatom /megmutattam már a férjemnek, öcsémnek pár éve -10kg/, de aztán mérgemben jó befalok mindent , mert hát kicsoda ő /aki beszólt éppen/, hogy eldönti nekem hány kilónak kell lennem.De azért jobb lenne a plusszok nélkül.Majd írj, hogy sikerült Norbi!
164. scintillate (válaszként erre: 159. - Mariann-70)
2011. febr. 24. 13:23

szia!



én a jövő héttől fogom rendelni a Norbi-s életmód étrendeket..napi 1500 ft, jók a kaják (csak dícséri mindenki), nagyok az adagok..(akár felezve is ehetők, úgy meg már abszolút megéri szerintem)...

Ha érdekel olvass utána.. www.update1.hu


és ne keseredj el, mert annál rosszabbat teszel magadnak...A zsírégető étrendkiegészítők csak akkor használnak ha diétázol, min 3 liter vizet megiszol egy nap, és ha min 3szor hetente cardiót végzel..Nekem ez csak a tapasztalatom, nem vagyok szakember. Csak azért gondoltam, hogy írok neked, mert én is ennyi feleslegtől szeretnék megszabadulni! Hajrá, ügyes vagy!!!


És valóban, közhelyesnek hangzik, de magadért tedd, ne mások kedvéért! :-))

163. Anka71 (válaszként erre: 162. - Szabot.88)
2011. febr. 23. 12:46

Igazság szerint nem, meg tea sem (a könyv szerint). De én pl. zöld teáztam.

Barátnőm is testkontrollozott, ő a reggeli kávéról nem tudott lemondani, de ettől függetlenül is lefogyott ő is.

162. szabot.88 (válaszként erre: 161. - Anka71)
2011. febr. 23. 12:39
Kávé mehet mellette??
161. Anka71 (válaszként erre: 159. - Mariann-70)
2011. febr. 23. 12:33

Nem volt vészes. Ez inkább egy életmód váltás volt. Délig csak gyümölcsöt és gyümölcslevet fogyasztottam, ez volt a legfontosabb. Fél egykor vagy fehérjét, vagy szénhidrátot, és sok-sok zöldségfélét. Délután fél hatkor pedig vacsiztam, szintén fehérje vagy szénhidrát, és sok zöldség.

Nem volt vészes, tényleg, és tartom is, bár azóta már ennyire nem tartom be, de a délig gyümölcsöt, és a hat után semmit, azt betartom most is.

Szerintem megér egy próbát.

160. hidewatch (válaszként erre: 158. - Anka71)
2011. febr. 23. 12:16

"Majd amikor lefogysz 25 kilót, akkor nem fognak ám úgy "kitüntetni a figyelmükkel", mint most.

Rólam 30 kg ment le testkontrollal, de inkább a nyelvüket lenyelték volna, minthogy megjegyezzék, hogy "de csinos vagy"."


Egyetértek! (Kivéve persze azok, akik közel állnak az emberhez, mert tőlük azért kap az ember bókokat, a többit meg tényleg le kell szarni :))

159. Mariann-70 (válaszként erre: 158. - Anka71)
2011. febr. 23. 11:57
Köszi.! Egyábbként milyen az a testkontrol? Nehéz végig csinálni? /Nagyon nehezen fogyok: káposzta leves-+2 kg hetente, zsírégető táplálék kiegészítő- heti +2 kg/ Tehát már kezdem feladni a fogyókura próbákat.
158. Anka71 (válaszként erre: 157. - Mariann-70)
2011. febr. 23. 10:14

Ne is törődj vele!

Majd amikor lefogysz 25 kilót, akkor nem fognak ám úgy "kitüntetni a figyelmükkel", mint most.

Rólam 30 kg ment le testkontrollal, de inkább a nyelvüket lenyelték volna, minthogy megjegyezzék, hogy "de csinos vagy".

Ja, a megjegyzések:

1. De ugye nem vagy beteg?

2. Jézusom, mennyibe került ez neked, hogy így lefogytál?

Szóval, lesz@rni, hogy ki mit mond.

Érezd jól Magadat, ez a lényeg.

2011. febr. 23. 10:11
Sziasztok. Most jutott el hozzám az eredeti levél..erőt merítek belőle és a Ti hozzászőlásotokból. Én 25 kilóval vagyok több mint szoktam /78 vagyok most/ Nagyon sokan bántanak miatta / nem a családom/ pedig már 2év alatt megszokhatták volna. Hogyan fogadjam el önmagam ha ezt vágják a szemembe "Úristen!! Te híztál?? "/ Naná, hülye kérdés/vagy "Nem zavar, hogy ilyen kövér vagy? És a férjedet?"az külön jó mikor egy csinos kolleganőhöz hasonlítanak, hogy "Bezzeg Ő milyen jó formában van"/ na és , én meg ebéd után csokit is ettem/ de máris romokban a nehezen megszerzett kis önbizalmam is. A ruhákról már nem is beszélek. Jó kényelmes melegítő, mert a GYES-ből csak erre telik, vagy kínaira, de ott nincs a meretembe farmer. No ennyit az önsajnálatból. Nem értem ha én elfogadom önmagam, mást miért zavar?
156. gyzsuzska (válaszként erre: 154. - Cunciszelet)
2011. febr. 22. 18:12

Nagyon igaz amit írtál!!Én is kövér vagyok és boldog!!Szerető családdal körülvéve és nekem ez a legfontosabb.


Amúgy a cikkel egyetértek.

2011. febr. 22. 14:39

én imadom a bodyt, a fuzoket, meg minden ilyesmit :D

de mondom, C&A ban vannak ruhak is nagyok, szep felsok, amiota bebi van, nincs idom turizni, max a bebinek (ez is masik sztori, 1500-2000 egy uj bebipolo a boltban, meg a kinaiban is :S)

2011. febr. 22. 11:35

Igazatok van duciként,molettként,kövérként stb. sokkal nehezebb élni,mint a soványkáknak.De,amint elfogadjuk azt,hogy ezen nem lehet változtatni,még rosszabb.Gondolom túl van már mindenki egy-két sikertelen fogyókúrán,visszahízáson.

talán szerencsém volt,hogy sohasem csúfoltak az iskolatársak,a fiúk mindig haverkodtak,a lányok irigykedtek azért,mert velem szóba álltak,de nem csúfoltak.

Az eladónőket pedig nagyszerűen le lehet szerelni egy kis gúnnyal,egy csöppnyi gúnyosan lepittyedő szájjal,egy-egy jól eltalált ,kedves hangsúlyú megjegyzéssel.Tapasztalat.

Itt vagyok 120 kilóval,105 EE méretű melltartóval,36-os lábbal(néha kilengek ,mint a ferde torony),de a férjem most vett el 20 év után újra.

Ami nehézségekbe ütközik,azon túl kell lépni,és nagyon-nagyon vidáman élni a mindennapokat.

Amikor anyu meghalt,fekete felsőt kerestem,elegánsat,semmi nem ért be,a kis kínai(45 kg-os) széttárta a karját és nagyon egyszerűen annyit mondott"nagy a csicsi."

És muszáj volt vele nevetnem.

Senkinek nem kell magyarázkodni a súlya miatt,nincs közük ahhoz,hogy valaki a hormonoktól,szülés után vagy csak azért kövér,mert nem tudja letenni a rántott húst.


Hát így éldegélek.Végtelenül optimistán,jó kedvűen,kövéren.Mert bárki ,bármit mond így is szép az élet.

153. zsuri2
2011. febr. 22. 09:34

Nekem is tetszett a cikk. Én is nehezen találok magamra ruhát. Nem vagyok a szó szerinti kövér. Molett vagyok, ami párosul az alacsony termetemmel.

Tehát,nekem minden nadrág hosszú.Így igazán csinosat nem tudok venni, mert ha az alján van valami hímzés vagy dekoráció már nem jöhet szóba, hisz pont azt kell levágni. De már ezt elfogadtam.Viszont a derekam meg vékony.Így ami jó lenne csípőben az eláll derékban. A konfekció méret megint nem jó. Néha találok rám valót, de az ritka. C kosarú cicikkel éldegélek, blúzvásárlás rémálom. A méret még jó lenne, de a karméret....... A csizma ismét gond. Szeretnék én is divatos csizmát, de a vastagabb vádlival nehéz. Még a cipzáras sem, mert valahányat felpróbáltam, egyik sem jött fel. Én is járok turiba, de nem méret problémák miatt, hanem ott esetleg találok egyedi darabokat is. Mellesleg az áruk megfizethetőbb. Bementem duciknak való boltba is. Az ára a csillagos ég (nekem),és valahogy nem igazán fiatalos darabok vannak ott.

Egyszóval, duciként bizony vannak nehézségeim.De ettől még én boldog párkapcsolatban élek már 27 éve.A párom duciként ismert meg és fogadott el.S nem akarja, hogy lefogyjak.Igyekszem tartani a súlyomat, viszont azért le is akarok adni belőle.Most is azon munkálkodom.De csoda diétákat nem végzek, hisz látványos fogyást csak lassan lehet/szabad elérni. Szerintem ezt mindenki tudja(remélem).Nem vagyok idős(42).Vagy igen?

152. zsuri2 (válaszként erre: 95. - Edc6f2c7cd)
2011. febr. 22. 09:09
Köszi, a tippet, de sajna én is sajnálok 4 ezret egy karcsúsítóra. Ráadásul nem szeretem a bodyt. Nagy rugdalózónak hívom. :)
151. 9bbc382386 (válaszként erre: 150. - Anthico)
2011. febr. 22. 08:32

Írod:

Számomra picit hihetetlen, h ilyen mérettel nem találsz ruhákat. Én alapból nőiesebb alkat vagyok, de nem hájas, hanem kerekebb a csípőm, nagyobb a mellem (85-90/B-C).

Az "én alapból nőiesebb vagyok" kezdetű mondatod utalhat erre!

De ha nem is hozzá címezted,akkor is fura ezt így olvasni,mert mint írtam: szubjektív!

Értettem a mondandódat,jó lenne ha te is megértenéd az enyémet :)

150. Anthico (válaszként erre: 149. - 9bbc382386)
2011. febr. 22. 08:28

Hozzá képest? Melyik mondatban írtam olyat, h én nála ilyenebb vagy olyanabb vagyok? Áruld el, kérlek :)

A mondandóm lényege az volt, h én sem vagyok nádszál vékony, mégsincs gondom a ruhavásárlással (42-es mérettel, M-L váltakozva)...egy 38-40-es méretnek pláne nem lehet gond.

149. 9bbc382386 (válaszként erre: 148. - Anthico)
2011. febr. 22. 08:22

1.nem is írtam,viszont mégis megírtad hozzá képest a méreteid.....

2.nem kérdőjeleztem meg semmit

3.nagyon félreérted az írottakat,erre mit lehet írni?

Az hogy kinek mi a nőiesebb elég szubjektív,e helyedben nem is írtam volna ilyet.Inkább erősebb,ezt úgy szokták :)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook