Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kötőszöveti gyulladással melyik orvoshoz menjek? fórum

Kötőszöveti gyulladással melyik orvoshoz menjek? (tudásbázis kérdés)


13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2022. szept. 8. 18:26

Igen, figyelem közben☺️

A sebészettel csak annyi gond van, hogy legközelebb debrecenben van ahol millió meg egy ember várakozik általában és lehet nem is tudnék hazajönni már este. Nálunk börgyógyászatra stb. nem kell beutaló csak időpont, szóval megpróbálom azt is, de ha rosszabbodnak vagy ilyesmi akkor hétvégén elmegyek debrecenbe, megoldom.

Köszönöm a segítséged!!😊

12. aszparagusz (válaszként erre: 3. - Timycat)
2022. szept. 8. 17:49
Reumára beutaló kell.
2022. szept. 8. 17:37

Nem tudom, hogy figyeled-e még a kiírt fórumodat.

Azért írtam, hogy sebészet, mert oda nem kell beutaló, időpont sem legtöbb helyen, de amennyiben azt mondod nagyon fáj azonnal fogadnak, hiszen nem akarnak kockáztatni, hogy elzavarnak egy potenciális mélyvénás trombózissal.

A sebész általános orvoslást is tanult, tehát el tudja dönteni, keringési, bőrgyógyászati vagy reumatológiai problémád van.


Minden többire beutaló és időpont kell. A sebész is írhat fel kezeléseket, ha kell, akár masszázst is.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Alnisa)
2022. szept. 8. 17:34

Ha tudnék képet feltölteni akkor az lett volna az első.

Vagy lehet? Ne haragudj csak meg most vagyok itt először;(

9. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 8. 12:56
Mondjuk így, hogy kép sincs róla nehéz. Mert ha bőr felszínén van, akkor bőgyógyász, de ha alatta (mint pl a viszér), akkor érsebész.
2022. szept. 8. 07:00
Bőrgyógyász, vagy érsebész.
2022. szept. 8. 06:42
Bőrgyógyász
2022. szept. 8. 06:36
Reuma
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Timycat)
2022. szept. 7. 22:43
Nem, tényleg szószerint csak annyit mondott hogy “valami kötőszöveti” és hogy ő nem lát semmit, borogassam hideg vizes ruhával..
4. timycat (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2022. szept. 7. 22:14
Sebészet tényleg, azért jó mert oda nem kell beutaló, sokszor még időpont se.
3. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 22:13

Háziorvos vérvételre se küldött?


Én reumára mennék

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 22:03
Sebészetre, majd ő tovább küld, ha kell.
2022. szept. 7. 21:39

Hetekkel ezelőtt mindkét lábszáramon vörös/lila görcsös csomók jelentek meg, amik az elején mindig elmúltak, most viszont egyre több jön elő.

Háziorvos annyit mondott rá, hogy idézem: “valami kötőszöveti…” és ezzel nem lettem okosabb. Azt mondta ő nem lát nagyon semmit meg nem is érez, viszont nekem néha járni is nehéz pár percig.

Kötőszöveti gyulladásra tippelek de most szeretnék szakrendelésre időpontot kérni.

Szerintetek hova érdemes? Belgyógyászat, reumatológia? Vagy nem tudom..

Köszi ha segítesz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook