Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kötődés az exhez... fórum

Kötődés az exhez... (beszélgetős fórum)


1 2
59. 9f98008a3b (válaszként erre: 58. - Lolka0817)
2013. ápr. 4. 17:14

Ez egy kérdés volt.


Ha nem ő az igazi, akkor miért rugózol ezen?

58. Lolka0817 (válaszként erre: 57. - 9f98008a3b)
2013. ápr. 4. 17:09
Most miért kell így reagálni?Nem ő az igazi,csak leírtam ami történt.
57. 9f98008a3b (válaszként erre: 56. - Lolka0817)
2013. ápr. 4. 17:06
Ja mert most ő az igazi?
56. Lolka0817 (válaszként erre: 55. - Nicole.)
2013. ápr. 4. 17:03
De néha beszélünk. A szakításunk oka:az volt hogy 18 voltam és bulizgattam még, és neki meg annyira már nem volt kedve és azt mondtam hogy akkor pá,mert nekem még ez fontos. (tiszta hülye voltam,és igaziból semmi probléma nem volt csak hát bolond vtam)
55. nicole. (válaszként erre: 54. - Lolka0817)
2013. ápr. 4. 13:54
Nem tartod a volt pároddal a kapcsolatot, sehogyan sem? Névnap, szülinap? Tudsz róla valamit? Nagyon nehéz újra kezdeni, főleg ha az előző kapcsolat nagyon sokáig jó volt...de azt sem szabad elfelejteni, hogy valamiért vége lett, és ha tartanád vele a kapcsolatot talán újra és újra eszedbe juttatná, hogy miért is lett vége... akkor talán kevésbé kötődnél az exhez....és így már tisztábban látnál a mostani kapcsolatodban is, talán nem is az exedhez való kötődés a fő probléma...
54. Lolka0817 (válaszként erre: 45. - Nicole.)
2013. ápr. 4. 13:42
De legalább barátok vagytok... :-) Énis azt hittem ő vele minden más lesz. persze énis hibáztam de nem tudunk kompromisszumot kötni sajnos.
53. 9d7907a17a (válaszként erre: 51. - Balu27)
2013. ápr. 4. 10:58

Aki hosszútávú kapcsolatot akar, annak szerintem el kell felejtenie ezt a játszmázást. Hogy most nem nekem kellene, hanem neki, stb. Persze ebben is az a trükk, hogy ennek kölcsönösnek kell lenni.


Szerintem ha megkéred a kezét az mindenképpen megmutatja az irányt. Ha igent mond, legyetek boldogok, ha nemet akkor tudod, hogy itt a vége.


Azt egyébként nem értem, hogy miként hiheti el, hogy szülei ott tudnák tartani a gyermeket maguknál, ha csak nincs valami takargatni valója amiről nem beszélt eddig.

52. ittmost (válaszként erre: 51. - Balu27)
2013. ápr. 4. 07:18

Az érzéseiddel valószínű eddig is tisztában volt.Inkább a határozott szándék,vagyis a határozott lépés tőled(a gyűrű..) az hiányozhatott neki.Nem biztos,de nagyon lehetséges.


(engem sem tud bokáig meghatni,ha vki(akár a párom,vagy az anyukám )mondja,hogy szeret.Mutassa is ki,majd akkor elhiszem! Ezt anyunak kellett megmondanom persze, mert szerencsére párt,azt már választok-olyat,akinek nem kell ezt mondani,hogy a tettek beszélnek.)

51. Balu27 (válaszként erre: 49. - Ittmost)
2013. ápr. 3. 19:23
De szerintem ezekután nem nekem kell lépnem ha nem neki ő tisztába van azzal,hogy én mit érzek iránta!
50. 9d7907a17a (válaszként erre: 49. - Ittmost)
2013. ápr. 3. 19:17
A 48-as hsz alapján én is erre a verzióra szavazok.
49. ittmost (válaszként erre: 47. - Balu27)
2013. ápr. 3. 19:10
Figyelj..ne akarj mostmár semmi bizonyosságot,hanem vedd elő a gyűrűt,és kérd meg(ha tényleg a férje szeretnél lenni):lehet,hogy vissza fog utasítani.Ki fogod bírni.Ez sem jobb,ami most van.De mostmár nincs 1 perced sem"tűnődni",mert esetleg elszalasztod.
48. Balu27 (válaszként erre: 46. - 9d7907a17a)
2013. ápr. 3. 18:56
Nagyon fél a szüleitől a gyerek miatt ez lehet itt a probléma többször mondták neki,hogy ha elköltözik a városból ahol lakik akkor hozzájuk már nem mehet vissza és szerintem annyira telebeszélték már a fejét hogy nem mer lépni.de ez az én véleményem.többször rákérdeztem erre de ő ezt tagadta.
47. Balu27 (válaszként erre: 43. - Ittmost)
2013. ápr. 3. 18:49
Vettem egy aranygyűrűt csak nem akartam elkapkodni mivel először azért megakartam arról teljes mértékben bizonyosodni hogy tényleg akar!
46. 9d7907a17a (válaszként erre: 44. - Balu27)
2013. ápr. 3. 18:48
Valami van amiről nem beszél a szerelmed. próbáld megtudni, mert vagy a felejtésben fog segíteni az információ vagy abban, hogy újra összejöjjetek.
45. nicole. (válaszként erre: 1. - Lolka0817)
2013. ápr. 3. 18:45
igen... én is gyakran verem a fejem a falba hogy elengedtem a párom...nem találok még csak hasonló embert, érzést, vágyat, élményeket sem....majdnem egy év különélés kellett ahhoz, hogy rájöjjek mekkora sügér voltam..de hát én hibáztam, azt hittem hogy egy új igazi csodát találtam...de aztán gyorsan kiderült, hogy a csodát hagytam el, egy általam kreált illúzióért....most már a legjobb barátom marad, de legalább ennyit kapok belőle
44. Balu27 (válaszként erre: 42. - 9d7907a17a)
2013. ápr. 3. 18:45

Nézd mikor legutoljára talákoztunk akkor ő közledett felém!leültünk kettesben beszélgetni és megmondom őszintén eleredtek a könnyeim odajött hozzám átölelt és megcsókolt és elmondta,hogy nagyon szeret ő is folytatni szeretné velem a kapcsolatot nagyon komolyan úgy ahogy én szeretném.de 2 hét után megint megváltozott és mondta,hogy legyünk csak barátok.Azóta csak telefonon beszélünk meg facén de mikor felvetem neki hogy találkozzunk akkor ő nem akat mert azt mondta,hogy csak felkavarom benne az érzéseket.

Meg furcsa volt nekem,hogy titokban találkozgattunk mert nem akarta hogy szülei megtudják hogy mi újra kezdjük.Ők ezt az egészet nem akarták mivel ő a gyerekkel a szüleinél

lakott és az ő szülei nem úgy szerették a gyerekt mint az unokájukat ha nem mint a sajátjukat és ők nem akarták hogy a kicsi onnan eljöjjön. Hozzáteszem többször mondták neki hogy ő mehet ahova akar de a gyerek marad.

Tudom neki nem könnyű mivel most egyedül neveli a gyereket fentart egy albérletet a gyerek apjára nem számíthata szülei utálják csak a gyerek miatt nézik. De azt nem várhatja el tőlem hogy életem végéig mellette maradok és nekem nem lesz senkim.

De viszont én meg nem tudom elengedni őt valamiért.

43. ittmost (válaszként erre: 41. - Balu27)
2013. ápr. 3. 18:33
nem lehet,hogy ha megkérnéd a kezét,visszajönne? nem lehet,hogy a várakozásba fáradt bele?
42. 9d7907a17a (válaszként erre: 41. - Balu27)
2013. ápr. 3. 17:58
Leültetek valaha kettesben megbeszélni a miérteket?
41. Balu27
2013. ápr. 3. 17:53

Sziasztok!

2012 decemberében a barátnőm 4év 6 hónap után szinte egyik napról a másikra közölte velem,hogy ennek a kapcsolatnak vége mert hogy belefáradt.Én nem értettem,hogy miért hiszen mindenben támogattam,segítettem és ami nagyon fontos úgy szerettem mint ahogyan még senkit(most 27 éves vagyok!Mikor megismerkedtünk ő 18 éves volt és az előző kapcsolatából született egy gyerek.Természtesen a srác miután megszületett a gyerek azonnal elhagyta!én ekkor léptem az életébe és a gyerkőc ekkor volt 7-8 hónapos.Nagyon megszerettem a kisgyereket nekem mondta azt először hogy apa úgy szerettem a gyerket mintha a sajátom lenne.Rám mindbe számíthatott a volt párom és a gyerek is.Mindent megkaptak tőlem amit csak adni tudtam.

De visszatérve miután szakított velem én küzdöttem érte próbáltam meggyőzni hogy folytassuk de ő elég csúnyán a tudomásomra hozta,hogy vége felejtsem el!Én ekkor megmondom őszintén elhittem neki és megpróbáltam elfelejteni.Kb eltelt 1 hónap egy párszor beszéltünk telefonon meg facebookon de nem történt semmi változás.Majd számomra hirtelen módon segítséget kért tőlem persze én segítettem neki mert szeretem.Alakulni is kezdtek a dolgok majd megint közölte velem hogy ez neki csak nem megy velem nem tud közel engedni magához úgy mint régen és ez így neki nem jó ezért megkért, hogy legyünk barátok.persze én közltem vele hogy nem akarok a barátja lenni meg nem is tudok mert szeretem de ő mondta nekem,hogy nem akarja megszakítani velem a kapcsolatot.Természetesen azóta is mindennap beszélünk és ugyanúgy segítek neki ha hozzám fordul!A szüleivel nyagyon rossz a kapcsolata,elköltözött otthonról a gyerekkel egyedül él hozzáteszem a szülei utálnak engem nem tudom miért hiszen nekik is sokszor segítettem.

Nem értem a volt párom viselkedését velem szemben mert elmondja,hogy nem akar semmit tőlem de nem akarja,hogy megszakadjon a kapcsolatunk,féltékenykedik nevetséges dolgokon,fényképeket küld nekem magáról amin lenge öltözetben van és kikéri a véleményemet és fényképem a tárcájában van.

Voltam két jósnőnél is és mind a kettő azt mondta,hogy a kapcsolatunknak nincs vége és,hogy ő még mindig nagyon szeret és hogy eljegyzés,házasság meg gyerek lesz.Tehát minden jó lesz.

Én nagyon szertem és tényleg nagyon komolyan gondolnám vele a folytatást(házasság)!A szüleim is elfogadták őt gyerekkel együtt.egyetlen nagy hibám hogy nem költöztünk össze pedig ő már szerette volna nagyon csak sajnos nekem a munka miatt akkor nem volt alkalmas.

Nagyon szeretem őt is meg a gyereket!

Igazából nem értem az ő viselkedését, nem tudom hogy mit akar velem kapcsolatban de azt érzem,hogy még mindig szeret.

A véleményteket előre is köszönöm.

40. ittmost (válaszként erre: 9. - Lolka0817)
2013. ápr. 3. 16:50

A szakítás,meg még egy csomó dolog az életben FÁJ.

Ezt tudomásul kell venni,felnőtt emberek vagyunk. Olyan nincs,hogy mindig minden jó,csak öröm van,meg nyugalom.

Szokd meg az érzést,a fájdalmat,viseld el..elmúlik az is.

39. Lolka0817 (válaszként erre: 38. - Hannapanni)
2013. ápr. 3. 16:00
Hú,az nem semmi. Akkor tényleg kell lépnem,mert egyedül én látom kicsit rosszúl azt hiszem.
38. Hannapanni (válaszként erre: 35. - Lolka0817)
2013. ápr. 3. 13:03

Nekem ennél sokkal jobb volt a kapcsolatom, gyűrűs menyasszony voltam, épp kész lett a meghívónk, amikor azt mondtam: agyő! Nem bántam meg.

Ha "csak" unatkozol egy kapcsolatban vagy érzed, hogy nem az igazi, akkor lépj! Én is 4 év után álltam tovább, pedig sokkal előbb éreztem,h nem egészen az, amire vágyom.

37. Briell14 (válaszként erre: 35. - Lolka0817)
2013. ápr. 3. 12:16
Jó lesz ez: add ki magadból, utána rázd meg magad és lépj! :)))
36. Briell14 (válaszként erre: 34. - Lolka0817)
2013. ápr. 3. 12:15

Pffffff még nagyobb gáz, mint ahogy először gondoltam!

Hallod? Ne is gondolkodj már ezen!

2013. ápr. 3. 12:14
s volt olyan is hogy lehívtam hozzám és 10kor feküdtünk le kb este és másnap fél 1kor kelt fel. :-) enniyre foglalkkozik velem!!!!És ebből már elegem van!Bocs hogy ennyi mindent leírok,de itt legalább kiadhatom magamból!
2013. ápr. 3. 12:08
Még vmi.jelenleg esti műszakba melózik ami változó,de általában 22-fél 6ig tart.kb 10 percre lakik a melóhelytől,s mikor hazaér gépelé ül(játszik vmi baromságon)aztán délután 5ig alszik(ugye addig nemis hív).aztán ha megy melóba akkor felhív 10 percre!(ingyen beszélünk)! :-)
33. Briell14 (válaszként erre: 32. - Adfa0d8bdb)
2013. ápr. 3. 12:05
Igaz.
2013. ápr. 3. 12:03

Your EX?


It was only an EXcident... :) :) :)


Lépj le, ennek így nincs értelme! Ez nem boldogság!

31. Briell14 (válaszként erre: 30. - Lolka0817)
2013. ápr. 3. 11:58
Ugye? Látod Te is! Tedd meg! :)
30. Lolka0817 (válaszként erre: 28. - Briell14)
2013. ápr. 3. 11:57
köszönöm a segítséget. nem hiszem hogy ezt érdemlem és tudom hogy lépnem kell.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook