Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kötelező utasbiztosítást kötni és eEurópai Egészségbiztosítási Kártyát igényelni a Wizz Air-nél? fórum

Kötelező utasbiztosítást kötni és eEurópai Egészségbiztosítási Kártyát igényelni a Wizz Air-nél? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 27. 19:32

Köszönöm a válaszokat. Én is így tudtam. Csak 2 hétre utazok a testvéremékhez, ezért nem utazok be a városba kiállíttatni. Amúgy is elég immunis vagyok, nem hinném, hogy pont ott lenne bajom :) Legalábbis remélem nem lesz most sem.

Megnyugtattatok. Köszönöm! :)))

2013. jún. 27. 18:56
Nem kérnek semmit, de az európai egészségbiztosítási kártya az jól jöhet.
2013. jún. 27. 18:25
Nem kötelező. Egyáltalán nem is kérdezik meg, hogy van-e. Júniusban jöttem haza és kedden újra utazom. Mondjuk európai egészségbiztosítási kártyám van, azt a TB-nél 5 perc alatt kiállítják. De soha senki nem kérte tőlem.
2013. jún. 27. 18:05

Olyanoktól várnám a választ, akik mostanában utaztak Wizz Air járaton. Jövőhéten repülök, eddig gondtalanul vártam az utazást. Ma mondta egy ismerősöm, hogy utasbiztosítás és európa egészségkártya nélkül nem fognak felengedni a gépre. Nemrégiben (májusban) repült a családom, tőlük ezt nem kérték. Én is repültem már néhányszor, tőlem sem kérték. Ez valami újítás, vagy ő értett félre valamit?

Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 27. 18:02
Kötelező utasbiztosítást kötni és európa egészségbiztosítási kártyát igényelni a Wizz Air-nél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook