Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Koszorúslány felkérés visszavonása fórum

Koszorúslány felkérés visszavonása (beszélgetős fórum)


2018. jún. 28. 21:51
Végül nem mentem el és nem is bántam meg. Elegánsan túlléptünk rajta.
28. Panna.33 (válaszként erre: 26. - Timycat)
2018. ápr. 11. 15:00

Simán igazad van a biztonságot illetően, szerintem így korrekt, főleg, hogy azért jó sokáig voltál a nemfelesége, és nyilván nem változott gyakorlatilag semmi.

Azért gratulálok! (neked se legyen jobb, mint nekünk.;) )

27. Bichi (válaszként erre: 19. - Hpetra22)
2018. ápr. 10. 22:23
Én simán. Főleg ha annyira távol áll tőlem az illető, hogy még el sem akartam menni az esküvőjére
26. timycat (válaszként erre: 23. - Panna.33)
2018. ápr. 10. 22:07

Egyébként se vertük nagy dobra, szülinapi bulinak lett álcázva, a vendégek szülinapi bulira is jöttek mert az is volt csak volt benne egy cca 20 perc esküvői betét.


Nekem fontos volt, annyira azért gondolom ismertek hogy nem a "magasztossága" miatt. Jogi aktus, nekem biztonság. Ugye P-nek van egy fia is az előző házasságból, plusz a volt feleség is kifordult magából (vannak még közös vagyonrészek)... na mindegy. Racionális érvekkel meggyőztem a korábbi (mondhatni ex-)nemférjem hogy velem szemben nem lenne fair ha az élők közüli sajnálatos távozása engem úgy érne mint nemfeleségét.

Az életünkben változást nem okozott.

A rám nem jellemző következetlenség abban nyilvánult meg hogy fehér ruhám volt, igaz "snassz" 20on ezer forintos utcai S.Oliver. Szóval nem volt nagy rongyrázás.

25. michelle.r (válaszként erre: 23. - Panna.33)
2018. ápr. 10. 19:31
Hol emlegeti? Hangát nem hallani évek óta ;p
24. 86d0584f0e (válaszként erre: 21. - Hpetra22)
2018. ápr. 10. 18:23
Szívesen! :)
23. Panna.33 (válaszként erre: 18. - Timycat)
2018. ápr. 10. 18:21
Szerintem is elfelejtetted mondani. Mostanában néztem, hogy a zembert úgy emlegeted, hogy "férjem" a "nemférjem" helyett. ;)
2018. ápr. 10. 18:11
küldj neki egy diustáviratot
21. hpetra22 (válaszként erre: 11. - 86d0584f0e)
2018. ápr. 10. 10:36
Szerintem így fogom megoldani, köszönöm.
20. hpetra22 (válaszként erre: 13. - 31bc25d879)
2018. ápr. 10. 10:35
Nem, a meghívást természetesen nem.
19. hpetra22 (válaszként erre: 12. - Bichi)
2018. ápr. 10. 10:35
Te csak úgy nemet tudnál mondani, ha erre kérnének?
2018. ápr. 9. 21:36
Jaj már mikor... de biztos. Akkoriban még aktívan hoxáztam
17. andi6020 (válaszként erre: 16. - Timycat)
2018. ápr. 9. 21:34
El is felejtetted mondani, hogy férjhez mentél!
2018. ápr. 9. 21:05

Ha nincs kedved elmenni ne menj. Mentsd ki magad, kívánj sok boldogságot. Megsértődni nics okod szerintem, biztos nem jókedvükből nyírták meg a költségvetést.

Nekem pl a lányom volt a koszorúslányom, a barátnőkkel nem akartam ezzel a "teherrel" kitolni (plusz nálunk titkos lagzi volt és ha felkérem valamelyiket híre ment volna).

Én mindig hálás voltam ha nem terheltek a barátnők ilyen "feladatokkal" azon sem borultam ki hogy a legeslegjobb barátnőm meg sem hívott. Szűkkörben lezavarták.

15. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2018. ápr. 9. 19:54

Nem mennék el, de nem is reagálnék sehogy.

Nekem 15 éves koromban lett egy akkor szülő, 13 évvel idősebb asszony a "barátnőm".

Az esküvőm előtti 6-8 hónapban nem beszéltünk, máig nem tudja egyikőnk sem, mi történt. Akkoriban 60km. választott el. Lényeg, hogy nem hívtam meg az esküvőre. Pár hónapon belül találkoztunk, ismét barátnők lettünk, máig legjobb barátnőm, gyermekem keresztanyja.


Csak jóindulatból írtam le, mivel nem tudhatod, mit hoz az élet.:)))

2018. ápr. 9. 18:38
Bennem fel sem merülne az hogy elmenjek ebben a szituációban.
2018. ápr. 9. 15:38
Lehet, hogy félreértettem nem csak a koszorúslány címet mondta vissza hanem a meghívást is?
12. Bichi (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2018. ápr. 9. 15:32

Én azt nem értem, ha annyira nem is vagytok jóban, hogy el sem akartál menni miért fogadtad el egyáltalán a felkérést...

Egyébként meg ha így igent mondtál minden ellenvetés nélkül, tuti azt fogja hinni, hogy megsértődtél. Na de mindez miért érdekel, ha annyira nem is kedveled...

11. 86d0584f0e (válaszként erre: 10. - 12d083b51b)
2018. ápr. 9. 13:57

Ezt írásban? Utólag? Nem elegáns.


Szóban, annyit, hogy képzeld, de jó, hogy visszamondtad, milyen fura, mert aznapra pont el kell mennem családi ügyben Kukutyinba zabot hegyezni, szóval még jól is jártunk ezzel mindketten. De csak szóban. Abba nem lehet bántó, sértő élt belelátni utólag.

10. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2018. ápr. 9. 13:49

"Teljesen megértelek! A mai világban bizony elég sokba kerül egy olyan lakodalom, mint amit te tervezel. Nincs semmi gond! Sőt, hogy tovább segítselek, kaját is egy fővel kevesebb vendégnek főzzetek, süssetek. Rám ne költs! Sok boldogságot kívánok nektek. Ezer puszi! Majd beszélünk még!" :))

Akár sms-ben, akár e-mailben, akárhogyan elküldöd. És kész. Arra a hétvégére szervezz magadnak valami igazán ütős programot, kirándulást, akármit, hogy még csak véletlenül se agyalj azon, hogy ott éppen mi történik!

9. 86d0584f0e (válaszként erre: 7. - Hpetra22)
2018. ápr. 9. 13:44
Ha nincs kedved elmenni, ne menj el. Teljesen mindegy, mit gondolnak az egyetemi haverok.
8. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2018. ápr. 9. 13:39
Nem mennék el. Legelőször is az volt a véleményed, messze van és nem szívesen mennél. Akkor meg mi a gond?
2018. ápr. 9. 13:23

A baráti társaságot ismerem, elég széles volt az egyetemen, tehát jóban vagyunk, csak nem a legszorosabb barátnőm a társaságból. Ezért azok, akikkel meg szorosabb a barátság, észre fogják venni, hogy nem vagyok ott.

De igazatok van, mások elvárásai miatt minek menjek, ha egyszer sem kedvem, sem indíttatásom nincs ott lenni, pláne most a felkérés nélkül. Arra cikibb lett volna nemet mondani, de így legalább feloldott alóla.

6. michelle.r (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2018. ápr. 9. 13:19

Eleve nem akartál menni, most inkább örülj, és ne menj. Nem mindegy, hogy számtalan ismeretlen ember mit gondol?

Egyébként légy erős, semmit nem fognak. Eszükbe sem fogsz jutni. Szóval take it easy ;)

2018. ápr. 9. 13:14
Ha nem akarsz ne menj. Főleg, hogy nem is szívesen mentél volna.
2018. ápr. 9. 13:10
Az biztos. Meg aztán igaz is. Tényleg meg vagy sértődve.
2018. ápr. 9. 13:10

Dehogy mennék..

Mondd azt, hogy amúgy is messze volt a helyszín, és hogy az időpont sem alkalmas, mert ez-az közbejött.

Kit érdekel, mit gondolnak mások. :)

2. 10cc61fb5a (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2018. ápr. 9. 13:09
Ki az a mindenki? 2 koszorúslány? :) Vagy mégis kikre gondolsz? Azt írod nem túl közeli barátnőd. Gondolom így a násznép nagyját nem is ismered. Vagy tévedek? Amúgy -hidd el-azzal nem szokott senki sem kérkedni, hogy anyagi okokból megnyírta a kiadásokat. Vagyis valószínűleg nem is tudják, hogy kik lennének a koszorúslányok.
2018. ápr. 9. 13:00

Sziasztok!

Egyik egyetemi (nem olyan közeli) barátnőm férjhez megy, meg is hívott. Nem nagyon volt alkalmas az időpont, messze is lesz távolságban, úgyhogy már épp azon agyaltam, hogyan mondjam el neki, hogy nem tudok elmenni. De aztán felkért koszorúslánynak, így átgondoltam és végül igent mondott. Aztán eltelt pár hónap, és felhívott, hogy meg kellett húzni kicsit a költségeket és eggyel kevesebb koszorúslányt szeretne és rám gondolt, mert én nem fogok megsértődni. Ti ezek után elmennétek? Sok kedvem nincs, eleve nem is volt, de ezek után még annyi sem. De ha nem megyek, akkor azt fogja mindenki hinni, hogy sértődésből nem vagyok ott, mert visszamondta a koszorúslány dolgot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook