Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kos anyuka es Halak gyermek kapcsolata... fórum

Kos anyuka es Halak gyermek kapcsolata... (beszélgetős fórum)


13. 42af71f255 (válaszként erre: 10. - Furmari)
2010. jún. 7. 13:34

Szia!


Olvastam,hogy te halak vagy,és a skorpiókkal érted meg magad.Na,ez nálam is így van teljes mértékben..kevés skorpiót ismertem eddig életemben,de már arcvonásra is ők a legszimpatikusabbak nekem. És borzasztóan örültem amikor megtudtam,hogy a párom is skorpió!!!Annyira megérzetem!


Szerintem azért is,mert mindkettő vizes jegy,és nagyon jól kiegészítik egymást!:)

2010. jún. 7. 05:28
Nálunk fordított a helyzet, én vagyok halak, a nagyobb fiam kos, a kisebb vízöntő. Nem mondom, hogy nem nehéz egyedül nevelni őket. A nagyobbik rendszeresen megpróbál átvágni a palánkon, de átlátok rajta. A "kicsi" is elég öntörvényű, de halak aszcendenssel nagyon simulékony.
11. kiddy (válaszként erre: 10. - Furmari)
2010. jún. 5. 15:00
Szia!Sajnos(ezek szerint) nincs skorpio a csaladban.En Kos vagyok,a noverem es a parom is:)anyukam merleg,a hugom es papam bika,mamam vizonto,apukam bak:)csak enny van a csaladban:)
10. Furmari (válaszként erre: 8. - Kiddy)
2010. jún. 5. 14:38

Hú, nincs mit, tök jó érzés, hogy segített a válaszom:)

Van skorpió a családotokban, vagy a közvetlen környezetedben? Csak azért kérdezem, mert én azokkal mindig különösen jól kijöttem. Valahogy nagyon közel tudunk egymáshoz kerülni, és leginkább velük tudom azt érezni, hogy kellő mélységekben is megbízhatom bennük. Persze ez csak az én személyes tapasztalatom, és ugye a horoszkóp sem tesz teljesen egyformává mindenkit. Csak azért írtam le, mert ez is tapasztalat, és ha esetleg van a családban skorpió, akivel a kisfiad később esetleg jóbarátságban lesz, akkor ez az illető remek segítőd lehet olyan esetekben, amikor nehezebben értitek meg egymást.

2010. jún. 4. 22:22
Az én fiam halak 12 éves. Én nyilas vagyok,de tüzes jegy az is. Egy biztos, érzékenyebb gyereket még nem láttam az enyémnél. Ugy kell vigyázni a kicsi szivére, lelkiállapotára mintha gyémántból lenne. Hihetetlen érzékeny, sokat tanultam tőle. És ez fúrcsa, de igy van.
8. kiddy (válaszként erre: 5. - Furmari)
2010. jún. 4. 21:19
Koszonom szepen a valaszod!!!!Nagy segitseg egy tapasztalt szemelytol.ezekutan 100x jobban odafogok figyelni a kis lelki vilagara.egyem meg:)
7. 42af71f255 (válaszként erre: 6. - Doxikri)
2010. jún. 4. 21:07
Ez jó ez a se veled se nélküled!Tényleg így vagyok az anyukámmal!
2010. jún. 4. 20:52

Se veled, se nélküled kapcsolat. Én kos vagyok, az egyik fiam, halak.

Nem mindig tudunk egyetérteni, de alapvetően jól kijövünk...kivéve, ha valamelyikünk kicsit meghülyül! :)

5. Furmari (válaszként erre: 1. - Kiddy)
2010. jún. 4. 20:30

Engem a nagymamám nevelt, ő kos, én halak vagyok. Amire szerintem figyelj oda: a halak sokszor a lelki dolgokat sokkal bonyolultabbnak fogja fel, mint ahogy az egy kosnak tűnhet. Emlékszem, mennyire tragikusnak fogtam fel gyerekkoromban, ha valami sérelem ért általa. Csalódást éreztem, azt gondoltam, nem is szeret, ha ezt meg ezt megcsinálja velem. Persze az ember felnőtt fejjel tisztába jön azzal, hogy a szüleik attól még szerették, hogy megpróbálták nevelni, de a gyerekkori csalódásom, és a felnőttkori belátásom közt eltelt időben meg kell hogy mondjam, nem mindig volt felhőtlen a viszonyunk. Sokáig dacoltam ellene, elég féktelen kamasz voltam, nem bírtam elviselni, hogy nem érti, amit én mondok, hogy nem hajlandó soha semmit az én szemszögemből is megvizsgálni. Aztán már jóval felnőtt voltam, mikor beláttam, makacs, idős is már, és nem nagyon fog változtatni a véleményén, tehát vagy én leszek vele elnéző, vagy marad a rossz viszony. Azt viszont nem akartam. Sokat tett értem, miután az anyám meghalt 3 éves koromban, mindig én voltam a kedvence a négy unkája közül, igazából sokkal kevésbé volt velem kritikus, mint a többivel. Igaz, hogy lelki társam nem tudott lenni soha, semmilyen érzelmi kérdést nem tudtam vele megbeszélni, de nem mondhatom, hogy nem szerett és szeret a maga módján.

Szóval tanács: próbálj a jövőben olyan légkört teremteni, hogy a kisfiad érzékeny lelke ne érezze úgy, egyedül van. Természetesen egy anya megtesz mindent, hogy a gyermekét ellássa, de egy halak gyereknél a fizikai gondoskodás mellett, legalább annyira fontos, ha nem fontosabb a lelki gondoskodás. Igyekezz mindent, amire igénye van nagyon mélyen és alaposan megbeszélni vele, és próbáld a dolgokat az ő szemszögéből nézni. Ha nézeteltérésetek lesz, és úgy látod meg kell neki valamit tiltsál neki, vagy csak egyszerűen terelgeted, nevelgeted, akkor is mindig biztosítsd arról, hogy megérted, sokkal könnyebben fogja azt csinálni, amit te helyesnek találsz. Sőt! Hidd el, ha azt érzi, hogy te mindig szem előtt tartod az érzelmeit, akkor sokkal hitelesebb leszel előtte, és már kicsi gyerekként könnyen el fogja neked hinni,hogy te jót akarsz neki, és nem lesz dac, nem lesz magába fordulás.

2010. jún. 4. 19:47
ja a noverem is kos mint en:)
2010. jún. 4. 19:45
:)a tipikus:Ket dudas egy csardaban...en a noveremmel vagyok igy:)de mar megszoktuk:)
2010. jún. 4. 19:42

Nekem anyukám kos,és én halak vagyok,igaz már nem olyan kicsi mint a te kisfiad.:)


Hááát,őszintén szólva nekünk nagyon kétélű a kapcsolatunk anyuval...személy szerint nagyon hasonlítunk egymásra,és ezért nem bírjuk elviselni egymást hosszú távon. Szeretjük egymást,de ha sokat vagyunk együtt,akkor megy a vita,nagyon fafejűek vagyunk mindketten,de főleg anyu...:)

2010. jún. 4. 19:37

Sziasztok!Kivancsi lennek hogy milyen a kapcsolatotok.nekem marciusban szuletett meg az elso kisfiam Halak jegyeben,eddig minden jo:)de mi lesz kesobb,persze,tudom ezek mind rajtam\rajtunk mulnak,de erdekelnek a tapasztalatok.

elore is koszonom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook