Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Körte alkaton változtatás fórum

Körte alkaton változtatás (beszélgetős fórum)


19. Andrea2409 (válaszként erre: 15. - Yousei)
2012. máj. 28. 11:39
Nekem is kicsi a cicim sajnos. De legalább formás és nem fog lógni. :) Én azért nem akarok már fogyózni, nehogy a végén elfogyjon. :) Szóval akkor nagyon hasonló alakunk van. ;)
18. moonlight13 (válaszként erre: 17. - Bibity)
2012. máj. 27. 22:50

Szerintem is! :)


Nekem meg folyamatosan a hasamat kell takargatnom! :( Egyelőre még több-kevesebb sikerrel működik! :D


Lányok-lányok! Egy kicsit rafináltabb öltözködés!!! :D

17. bibity (válaszként erre: 16. - Moonlight13)
2012. máj. 27. 14:42

A pasik szeretik az ilyen alkatot. Én is tapasztalatból mondom!! (Na jó, még "lánykoromból:))"

Hordj feszes farmert, szűk fölsővel, push-up melltartóval. Meglesz a hatása:)))

16. moonlight13 (válaszként erre: 15. - Yousei)
2012. máj. 26. 18:27
Szerintem is a férfiak buknak a keskeny derék+nagyobb fenékre.
15. yousei
2012. máj. 26. 15:24
Csatlakozom a körtékhez. Sajnos nekem is ilyen alkatom van. S nekem plöttyedt a fenekem, pedig mindig is sportoltam. Meg nekem iszonyatn kicsi a cicim. De párom mindig mondja, milyen jó fenekem van... Meg vékony derék. Olyan jó lenne leadni, és szép vékony combjaim lennének, és kis fenekem... FGelül girhes vagyok, alul meg...
14. Andrea2409 (válaszként erre: 13. - Moonlight13)
2012. máj. 26. 14:39
Hát nekem meg fordítva, ami fenékre jó, az eláll derékba. Szóval ha megveszek egy nadrágot, az első utam a varrónő. :)
13. moonlight13 (válaszként erre: 12. - Andrea2409)
2012. máj. 26. 14:25

:D

Egyébként az alma alkattal meg az a gond, hogy minden kiló a hasra megy! Most pld. azért híztam ki mindenemet, mert derékban nem jó. Az összes szép nadrágom és szoknyám a hasam miatt nem jön rám! :(

12. Andrea2409 (válaszként erre: 11. - Moonlight13)
2012. máj. 26. 13:51
Ok, én benne vagyok! Látszik, hogy nők vagyunk, semmi sem jó nekünk! ;)
11. moonlight13 (válaszként erre: 9. - Andrea2409)
2012. máj. 26. 13:04

Még hogy az alma alkatot lehet formálni! :(

Én inkább cserélnék!

10. Mazsinka (válaszként erre: 9. - Andrea2409)
2012. máj. 25. 15:59
Azon vagyok, csak valahogy nem akaródzik...:)Különben voltam már vékony, és akkor nem voltam alma. A férjem szerint viszont széles a vállam, amivel meg én nem tudok mit kezdeni.
9. Andrea2409 (válaszként erre: 8. - Mazsinka)
2012. máj. 25. 15:56
Az alma alkatot legalább lehet formálni. :) A körte az fejre is állhat, akkor is az marad! :)
8. Mazsinka (válaszként erre: 7. - Andrea2409)
2012. máj. 25. 15:54
Akkor hordj nagyobb melltartót. Ha mindehhez vékony a derekad, akkor meg is van a szép homokóra sziluett. Szerintem jobb neked, mint nekem, mert én alma alkat vagyok...:S
2012. máj. 25. 15:51
Mások azt mondják, hogy jó fenekem van, de sajnos nem olyan feszes és kemény amennyire én szeretném. Azzal tisztában vagyok, h nem változtathatok az alkatomon, csak javítani szeretnék. :)Egyébként a vállam szélesebb, mint a csípőm, csak oldalra fordulva látszik, hogy sokkal nagyobb a fenekem, mint a mellem sajnos. :( /mell:86, derék:62, csípő: 89, váll: 94/. Tudom, h így leírva nem tűnik nagy különbségnek, de azért oldalról nagyon feltűnő.
2012. máj. 25. 15:44
A körte alkat vékonyan is körte alkat, hiszen a csípő szélesebb, mint a váll, tornával segíthetsz ezen, de csodákra ne számíts! Próbálj csalni a ruhákkal!
2012. máj. 25. 15:43

Szia! Miért zavar, hogy körte alakú alkatod van? Szerintem a pasik nagy része imádja a szép, formás feneket, főleg ha még feszes is! Én már csak tudom, hisz én is ilyen alkatú vagyok. :) Engem is bántott korábban, hogy miért a fenekemet bámulják a pasik ahelyett, hogy az eszemet csodálnák, aztán elfogadtam, hogy náluk más a sorrend... :D

Visszatérve a kérdésedhez: Miért bánt téged az alkatod? Valaki megszólta? Egy nő attól is nő, hogy van csípője. Nyugalom! Vagy a szélesebb csípőhöz nem társul formás fenék?

4. Andrea2409 (válaszként erre: 3. - AlBundy)
2012. máj. 25. 15:39
Igen, használom is őket rendesen. Meg itthon szoktam néha Rubint Réka DVD-re tornázni, ott nagyon sok guggolás meg kitörés van. Igazából csak annyit szeretnék, hogy ha már ilyen az alkatom, akkor legyen legalább kemény és feszes fenekem. Másfél hónapja kezdtem a kondizást, úgyhogy annyira nem értek hozzá hogy mennyi idő kell a változáshoz.
2012. máj. 25. 15:08

Hát kiváncsi voltam ki mi hülyeséget ír majd erre, de nem véletlen nem írt senki semmit.

A testfelépítésed nem nagyon tudod megváltozni, ez főleg genetika. Csinálj sok kitörést, gugolást, kondiban ott vannak a comb és fenékerősítő/formáló gépek. Ennyit jársz kondiba biztos nem ismeretlenek ezek számodra. Innentől csak kitartás kérdése.

2. gkreka (válaszként erre: 1. - Andrea2409)
2012. máj. 25. 14:53
Szerintem barátkozz meg az alkatoddal!
2012. máj. 25. 12:57

Sziasztok!

Biztos sokan vagytok így, mint én, hogy körte alkatotok van, és gondoltam hátha tud nekem valaki valami jó tippet adni, hogy hogyan tudnék rajta javítani. :) Igazából fogyni nem szeretnék, mert 160 cm és 48 kg vagyok, de a fenekem túl kiálló... Heti 5x járok edzőterembe másfél órát (1 óra súlyzós edzés, fél óra futás). Szeretném jó keménnyé tenni a fenekem és a combjaim, ha már kisebb nem lehet. Fogyni azért se szeretnék többet, mert a hasam nagyon lapos, és már kezdenek a bordáim is látszani. Egyébként nem eszek semmi cukrot, finomított lisztet, és megiszom 4 liter vizet egy nap. Valakinek van valami jó ötlete a fenékformálásra? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook