Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Korrekt munkahely? fórum

Korrekt munkahely? (beszélgetős fórum)


17. Guruljka (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 15. 18:23
Én sem tudnék csak úgy spontán. És ha ez az elvárás, akkor adjanak rá legalább fizetési előleget.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Guruljka)
2020. febr. 15. 18:08
Nem tudok ilyeneket most vásárolni.
2020. febr. 15. 13:06

Az azért fontos lenne, mi is az az eszköz.

Mert a laptopomat még csak-csak felkapom, de nem szívesen próbálnék valami gyári rendszert rátelepíteni. Ha az Office-t kell használni, az még belefér.

Tabletet sem tudnék hirtelen venni.

14. timycat (válaszként erre: 9. - Globus)
2020. febr. 14. 21:41
Az én munkaszerződésemnek sem része.
13. timycat (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 14. 21:40
Attól függ mi a munkaköröd.
12. Érdekes73 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 14. 18:29
Próbaidő ?
11. Timmy0520 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 14. 17:56
Néhol előszeretettel hallgatják el az egyébként lényeges feltételeket. Munka jogviszonyod van, ugye? Nem vállalkozási vagy megbízási jogviszony?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Timmy0520)
2020. febr. 14. 17:41
Keresek annyit. Vagyis fogok. Dehát csak most kezdtem. Interjún nem mondták mire készüljek...
9. globus (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 14. 17:40
Amit írtam. Ha nem szerepelt benne erre vonatkozó feltétel, akkor nem korrekt. Ha igen, akkor te döntésed, hogy ezzel együtt vállalod-e vagy sem.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Globus)
2020. febr. 14. 17:39
És a kérdésemre mi a válaszod??
2020. febr. 14. 17:39

"A Munka Törvénykönyve csupán általános jelleggel rögzíti, hogy a munkáltató köteles a munkavégzéshez szükséges feltételeket biztosítani, de taxatíve nem sorolja fel, hogy pontosan melyek azok a feltételek, amelyek biztosítása a munkáltató részéről elengedhetetlenek ahhoz, hogy a munkavállaló a munkáját megfelelően el tudja végezni. A szükséges feltételek meghatározása függ a munkavállaló által betöltött munkakörtől, illetve az elvégzendő feladatoktól. A gyakorlatban a munkavégzéshez szükséges feltételek alatt elsősorban a munkaköri feladatok ellátásához szükséges munkaeszközöket (pl. targonca, szerszámok, céges autó, laptop, asztali PC, mobiltelefon, speciális védőruha, stb.) kell érteni. "


Kérdésedre válaszolva: Nem, nem korrekt. Azonban, hogy ott maradnék-e, az sok egyéb tényezőtől is függ. Mindenképpen mérlegelném, hogy így is megéri-e számomra ott dolgozni. Mi a fontos számomra elsősorban egy munkahelyben? Milyen egyéb lehetőségeim vannak?


Például, ha keresel annyit, hogy a saját elektronikai eszközeid amortizációjával számolva, még így is jövedelem többleted van egy más általad betölthető pozícióban elnyerhető fizetéshez képest, akkor pusztán anyagi oldalról szemlélve a kérdést,"nyelj egy nagyot". Ám ha egyéb érvek is vannak, amik negatívan nyomnak a latba, akkor mérlegelj aszerint.

6. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 14. 17:34
Munkaszerződésben szerepelnie kellett volna.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
2020. febr. 14. 17:27
Nem. Most kezdtem. Csak nem tudtam, hogy így megy.
4. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 14. 17:26
Indító hsz-ből úgy tűnik, hogy itt dolgozol már egy ideje, és ez, amit vázolsz, változás lenne?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2020. febr. 14. 17:24
Elektronikai eszközök
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 14. 17:20
Milyen munkaeszköz? Toll, papír, számítógép, ruházat, jármű?
2020. febr. 14. 17:19
Mit gondoltok arról, ha van átlagon felüli fizu, viszont munkaeszközöket nem ad a cég? Old meg magad, vagy használj sajátot! Ti nyelnétek egy nagyot és benn maradnátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook