Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a koronavírus utótünetei? fórum

Mik a koronavírus utótünetei? (beszélgetős fórum)


13. kata218 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 19. 22:44

Szia!

Lehet mást nyeltél be.Talán influenza.

Nálam két PCR volt negatív. Családban velem egy fedél alatt 2 pozitív van.

Én már egy hete köhögök. A második tesztet azért kérte a háziorvos, mert úgy köhögtem, hogy nem kaptam levegőt. 6 nap folyamatos hőemelkedé, gyengeség.

Most itt tartok. Jobban vagyok, kevesebbet köhögök, de fáj a hátam jobb oldalon minden levegővételnél.

Ma jött meg a negatív eredmény.

Hétfőn megyek újra dokihoz, hogy nézzen rám.

2020. dec. 19. 17:27
Aids, lepra, feketehímlő, így ebben a sorrendben..aztán meg persze halál. :D
11. globus (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 19. 17:00
Simán lehetsz covidos. Mondjuk jobb lenne, ha nem terjesztenéd.
10. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 19. 16:58

Nekem semmi. Nov. 26-tól voltam beteg, múlt héten már jól éreztem magam, de csak e hét hétfőjén kezdtem dolgozni.

Van olyan, hogy valaki hosszabban megszívja...egyél sok vitamint, C és D, mi szedúnk még néhány napig vérhígítót is.

9. levarosbukta (válaszként erre: 8. - Df1e1c376c)
2020. dec. 19. 16:42
Heh! Tucc' ám lelket önteni! :) :)
8. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 19. 13:03
A legutolsó a halál.
2020. dec. 19. 12:51
Hetekig.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Be95e6ff22)
2020. dec. 19. 11:33
Sajnos még nem.
2020. dec. 19. 11:30
Teszt sz.rt sem ér,attól még simán lehet korona.Hetekig tarthatnak az utótünetek.Szaglásod visszajött?
2020. dec. 19. 11:00
Akkor nem is biztos, hogy koronás vagy.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Birebora)
2020. dec. 19. 10:43
De mégis meddig?
2020. dec. 19. 10:11
Sajnos ez mind belefér.
2020. dec. 19. 09:51

Sziasztok!


Érdeklődnék, hogy kinek milyen utótünetei maradtak meg.

Nov.30-án lettem beteg. Előtte napokban olyan érzésem volt, mint akiben bújkál a megfázás. 30-án reggel úgy ébredtem, hogy nem érzem jól magam, hányingerem van. Nem mentem dolgozni, felkerestem a háziorvosom, aki azt mondta, hogy enyhe vírus 1-2 nap. Aznap délután már hánytam és másnap is egész nap. Rettentő gyenge voltam. Szerda és csütörtök semmi tünet csak iszonyú erőtlenség, rossz közérzet. Péntek reggelre enyhe köhögés, szaglás vesztés, valamint nagy levegővétel esetén olyan érzés, mintha nem lenne teli a tüdőm levegővel. Ekkor már covid tesztet kért az orvosom. Másnap került sor a tesztelésre gyorsteszt negatív, levették a PCR-t is. Hétvégén ugyanezek a tünetek. Ezen az első héten semmit nem ettem, csak 1-2 piritós. Hétfő reggelre meglett a PCR eredménye, ami szintén negatív. Háziorvos beutal vérvétel és tüdőröntgen, mindkettő teljesen jó. Erre a hétre is ugyanazok a tünetek jellemzőek, de már napról-napra egy kicsivel több az erőm. Néha étvágyam is van. Harmadik hét hétfő még itthon, kedd munka (irodai). Estére iszonyatosan elfáradtam, remegtem. Szerda egész jól telt. Csütörtök estére megint elfáradtam, de nem volt olyan vészes, mint a kedd. Péntek azaz tegnap, szintén erős fáradtság. Ma reggelre enyhe hányinger, rossz közérzet. Enyhe köhögés és a nehéz mély lélegzet továbbra is megvan. Lázam, hőemelkedésem egyszer se volt. Tudom, hogy a tesztem negatív, de minden tünet a koronavírusra utal. Volt valaki így? Meddig tart? Kinek mi segített? Én C és D vitamint szedek. Teljesen elvagyok keseredve, hogy nem látom a végét. Mikor végre azt hiszem jobb akkor az másnapra megváltozik. Szeretnék újra a régi lenni. Sokszor a sírás határán állok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook