Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Korona miatti pánik leküzdése... fórum

Korona miatti pánik leküzdése... (beszélgetős fórum)


1 2
6. Mici007 (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2020. nov. 10. 15:20
Jól tanácsolod.
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 10. 15:19

Azzal tudod legjobban megnyugtatni magad, ha mindent megteszel, védekezel, hogy ne kapjátok el.

Próbálj meg józan ésszel gondolkodni és nem pánikolni. Aggódni a szerettedért így is, úgy is fogsz.

Ez most egy ilyen helyzet, meg kell oldani.

4. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 10. 15:13

Szerintem sokat segítene, ha néhány napig nem olvasnál, nem hallgatnál híreket. És lekapcsolódnál a main stream médiáról, a közösségi oldalakról.


Legyél körültekintő, és felelősségteljes. De agyonverném azt aki először kimondta a száján, hogy jobb félni, mint megijedni. A félelem sokkal többet árt, mint bármi más.


Olvass, nézz filmeket, zárd ki a külvilágot egy időre.

2020. nov. 10. 15:07

Sehogy sem fogsz megnyugodni. Kivéve, ha nem mentek sehova.

Inkább felkészülni érdemes, mint egyfolytában rettegni.

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 10. 15:07

Mindenkinek van beteg, idős rokona aki miatt aggódhat, de ez már túlzás.

Nyugodj meg, pont ezt a rettegést akarták elérni . Nálad sikerült.

2020. nov. 10. 14:58

Sziasztok. Tudom, sokadik fórum ebben a témában de én leginkább segítséget szeretnék kérni.

Azért hoztam létre a fórumot mert egyelőre fogalmam sincs hogyan küzdjem ezt le magamban.

Nagyon közeli hozzátartozóm miatt rettegek a vírustól. Félek attól hogy elkapja és mivel betegsége miatt nagyon veszélyeztetett félek baja fog esni. Ha megtehetnénk mindketten állandóan otthon ülnénk. Szintén betegségéből adódóan sokat van egészségügyi intézményben ahol már előfordult pár eset és halál eset is.

Tavasszal is pánikoltam viszont most kezd teljesen úrrá lenni rajtam és már fogalmam sincs hogy küzdjem le.

Minden óvintézkedést megteszünk, hogy ne kapjuk el de úgy tűnik munkahelyemen is van beteg akivel érintkeztem és most várom ne adj Isten elkaptam-e és hazaviszem.

Nem akarok ennyire pánikolni rajta de mivel esetünkben végzetes is lehet ezért nagyon félek.

Hogy tudnék egy kicsit megnyugodni? :-(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook