Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Körömnyomdát szeretnék venni. kinek mi a tapasztalata? fórum

Körömnyomdát szeretnék venni. kinek mi a tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 25. 21:34

a manikűrösöm már nekem is tett nyomdát a körmömre, de figyelni kell mindig, h a mintát kitöltse a festék, ne húzd le teljesen, aztán a rányomó szivacsra pedig a minta jól rámenjen.

ha magamnak festem a körmöm, körömmatricát használok, az is körömlakkra megy, arra színtelen fedőlakk, és kész. pl. a népszerű licitálóoldalon is nagyon olcsón találni. drogériában is van, de ott kissé drágább.

2009. máj. 12. 21:07
Eladnám konados készletem,nem sokszor használtam.Nem sok időm van mostanában.Akinek kell írjon e-mailt.anyta1986@freemail.hu
24. Beyuka
2009. jan. 16. 21:16
Sziasztok! Meg tudná nekem vki mondani, hogy Miskolcon lehet-e kapni vhol Konad körömlakkot?
23. Beyuka (válaszként erre: 22. - Csodabogár)
2009. jan. 16. 21:15

Szia!

Színtelen lakkal, ha lefested, akkor addig tart, ameddig az alap lakkod is.

2008. szept. 26. 12:01
Sziasztok! Csak azt szeretném kérdezni, hogy mennyire tartósak a minták? Milyen gyakran kell őket újra festeni?
2008. szept. 5. 10:37
Megrendeltem én is :) Három nap múlva ki is hozták.Kicsit drágára sikeredett,de megérte.Először kicsit bénáskodtam,aztán a végére belejöttem.Kicsit nehéz volt választanom hogy melyik szettet válasszam,valamelyikhez elég béna minták járnak.De ugy érzem jól választottam,sőtt még egyet vettem külön is,az a legjobb :).Hát sok sikert mindenkinek aki megrendelte.
2008. aug. 30. 16:52
Köszönöm a válaszaitokat,hát lehet hogy én is megrendelem:)
2008. aug. 25. 11:09
Én is a netem rendeltem, nem volt semmi gond, tehát szerintem nem kell aggódni emiatt!
18. aniani63 (válaszként erre: 17. - Starflo)
2008. aug. 25. 10:51

Rendelted a net-en vagy a boltban vetted meg?

Szerinted megrendelhetem bizalommal?Nálunk sajnos-Debrecen-nem kapható és már régóta vágyok rá.Köszi!

2008. aug. 25. 10:47
Nekem a Konad gyártmányú van, és mint írtam alant csak ajánlani tudom én is :)
16. aniani63 (válaszként erre: 15. - Szecsilla)
2008. aug. 25. 10:34
Neked melyik fajta van,az a Konad-os?
2008. aug. 25. 05:39

Igen nekem van, én egyik nagyon egyszerű fajtát vettem meg, immár majd két éve, és utána vettem hozzá olyan sablont meg lakkot, ami tetszett, persze szerre, igy nem érzi meg az ember. Én nagyon szeretem, eleinte kellette egy jó fél óra, mire végeztem, mert nem tudtam még pontosan hogyan kell de már belejöttem. Én nem járok maniküröshőz, arra nem lenne szívem, hogy pénzt adjak, a műkörmöt meg egyenesen utálom, de szeretem, ha szépek a körmeim. Eddig kb 5000ft-ot költöttem rá, és már hányszor megcsináltam a körmeimet.

Nekem a kedvencem a fehér alapon fekete minta. Amivel kifested a körmöd az legyen rendes körömlakk, a mintához használj kimondottan olyant ami hozzá van.

Kb 1 évig vadásztam egy sablont és két hónapja találtam meg, nagyon klassz.

2008. aug. 24. 14:54
Láttam a neten hogy lehet rendelni körömnyomda szettet. Ahogy olvastam, hogy kell elkészíteni a körmön, elég könnyűnek tűnt,de tényleg az? Valaki próbált már ilyet? Mi a tapasztalata,szerintetek megéri?
2008. júl. 22. 20:18

Ok, hülyeséget kérdeztem :D

Ez csak nyomdalakk, alapnak másik kell :)

Hülye vagyok ma kicsit... :S

2008. júl. 22. 19:21

Ez nekem tetszik :)

De én csak a természetes színt tudom elviselni a kezemen, francia manikűrként. A szép formájú köröm megvan hozzá, csak nem tudom megcsinálni. Úgyhogy most gondolkodom, hogy be kellene egy ilyet szerezni... Alapszínnek milyet válasszak? Melyiknek van természetes, nem rikító színe? Igazából a rózsaszínen gondolkodtam, csak utálom a rózsaszín dolgokat és így látatlanban nem merem bevállalni, nem tudom, mennyire erős a szín... Ha körömszíne van, akkor oké...


Tud valaki segíteni? Köszi előre is :)

11. hermina.t (válaszként erre: 10. - Starflo)
2008. jún. 15. 23:14
egyenlöre még várok, majdha megunom az egyéb minta alkotást akkor veszek :)
2008. máj. 21. 07:30
Nem is kell igazából megtanulni, mert nagyon kézre áll. Én már a második használattól profin kezeltem, az elsőnél simán ki tudod tapasztalni.
9. hermina.t (válaszként erre: 8. - Starflo)
2008. máj. 20. 17:10
könnyü megtanulni a használlatát?
2008. máj. 19. 13:13
Nekem van már évek óta és imádom! Nagyon egyszerű használni, és remek mintasablonokat lehet venni hozzá! Ami fontos: csak a saját lakkját használd hozzá, mert az tartós és a többi lakkal nem fog működni (tapasztalat)!
2008. máj. 18. 18:01
www.koromnyomda.hu
2008. máj. 17. 13:07
Van már ilyen is? Mit ki nem találnak?!
2008. máj. 17. 11:04

Mi az a körömnyomda?

én még sosem hallottam rola:$

4. hermina.t (válaszként erre: 3. - E71af41436)
2008. máj. 14. 20:57
én festem a körmömet, és gondoltam beújitanák vele :)
2008. máj. 14. 19:20
én a körmösömnél láttam és nekem is tetszett,de azt mondta nem akkora nagy durranás.
2008. máj. 14. 18:58
mit?:)
2008. máj. 14. 18:37
Körömnyomdát szeretnék venni. kinek mi a tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook