Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köröm öröm vagy nem? fórum

Köröm öröm vagy nem? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 13. 23:29

Kedves UnaPerla!


Az én körmöm örökre nyomorult marad?

20. Klimpírozi (válaszként erre: 19. - UnaPerla)
2009. szept. 7. 08:15
hívom:)
2009. szept. 7. 08:09
nagyon el van veszve
18. Klimpírozi (válaszként erre: 17. - UnaPerla)
2009. aug. 29. 19:58

heles, tessék eldugni, nekem, csak nekem!

:)

17. UnaPerla (válaszként erre: 15. - Klimpírozi)
2009. aug. 29. 19:12
Visszatértem olaszhonból. Van lila bőven... :)
16. UnaPerla (válaszként erre: 14. - Lonci57)
2009. aug. 29. 19:11

Szia!


Elnézést a késői válaszért.

Van megoldás, hosszú a folyamat, de hatásos. Fontos lenne tudnom, hogy helyileg hol vagy, hogy segíthessek.

2009. aug. 26. 20:36

Unaperla, te merre, olasz mester elrabolt Szicíliába, vagy merre jársz?

Készítsd kérlek a gyönyörű lila körömlakkodat ellopáshoz, a gyereknek is, nekem is első látásra szerelem!!!!

:)

14. lonci57 (válaszként erre: 1. - UnaPerla)
2009. aug. 10. 14:44
Szia! Segítséget kérek tőled.Állandó körömbenövéssel küszködöm, meg még körömgbával.Nagyon sok mindent kipróbáltam már ,de eddig még nem használt.Köszönöm Lonci57
13. Klimpírozi (válaszként erre: 12. - Szilvóca)
2009. aug. 5. 21:57
lábával...még jó:)
12. Szilvóca (válaszként erre: 11. - Klimpírozi)
2009. aug. 5. 21:41
Igen,mert a gyerekkori körömrágása már átment felnőttbe.A lábával nincs gond ott nem rágja.Az rendben van.
11. Klimpírozi (válaszként erre: 9. - Szilvóca)
2009. aug. 5. 21:35
korban kissé elnavigáltam magam, de próbálkozzatok miindenképp a lelki okkal foglalkozni, s nem árt rendszeres kéz, láb ápolás!!!
10. Klimpírozi (válaszként erre: 9. - Szilvóca)
2009. aug. 5. 21:33

a gyerekem körmével sokat küzdött a drága Perla, de elkezdett rendszeressé válni a kezelés - kéz/láb mindig szép volt - leányzónak tetszett a látvány, sajnálta rágdosni, és Gyöngyünk korholó tekintete sem esett jól:)

Lelki okok feltárásához, megszüntetéséhez kineziológus nagyon jó lehet, aztán meg hatni kell a szépérzékre, és egy nyiladozó gyerek alakítható....

9. Szilvóca (válaszként erre: 7. - Klimpírozi)
2009. aug. 5. 19:56
Ez eszembe se jutott,hogy mondjam neki,pedig nekem van kineziológus ismerősöm.Köszi
8. Szilvóca (válaszként erre: 6. - UnaPerla)
2009. aug. 5. 19:55
Köszönöm szépen!Igaz kicsit megijedt ettől a választól,de aztán mondtam neki,hogy nem kell kétségbeesni,ez még nem azt jelenti,hogy "beteg" vagy valami.A többi az ő dolga mit lép,de majd igyekszem rábeszélni,mert az nem jó,ha szorong az ember,mert később nagyobb problémát okozhat,nem csak körömrágást.
7. Klimpírozi (válaszként erre: 6. - UnaPerla)
2009. aug. 5. 19:44
egy kineziológus talán, hátteret kutatni, kezelni csodás lehet, csodát tehet!
6. UnaPerla (válaszként erre: 4. - Szilvóca)
2009. aug. 5. 19:23

Szia!

Ha már szinte minden módszert kipróbált, akkor lehet hogy el kellene gondolkodnia azon, hogy esetleg valamilyen pszichés dolog áll a háttérben. A körömrágás gyakran a szorongás egyik megjelenési formája. Ezt persze bármi okozhatja. Sokat segíthet a nyugodt vagy megváltozott környezet, illetve egy közelgő nagyobb esemény is, amely kitartást adhat. Nem vagyok orvos, így csak javasolni tudom egy szakember felkeresését. Talán az segíthetne rajta.

5. 2104cc91e8 (válaszként erre: 3. - UnaPerla)
2009. aug. 5. 18:21
Köszönöm szépen kedves válaszodat!
2009. aug. 5. 18:15
Szia!Egyik barátnőm rágja a körmét,és ez idegesítő szokás,és mindíg mondja,hogy le akar róla szokni,de egyszerűen nem megy neki.Próbálkozott műkörömmel,de nem volt hatásos módszer,meg a mostani anyagi helyzete nem is engedné meg.Gyerek korában próbálkoztak nála a keserű körömlakkal,vagy minek hívják,de lehámozta a körméről,tehát nem értek vele el semmit.Van valami egyébb jó módszer?
3. UnaPerla (válaszként erre: 2. - 2104cc91e8)
2009. aug. 5. 17:46

Kedves fiti48!


Előfordulhat, hogy azért nem történt teljes javulás, mert visszafertőződött a használt lábbelitől a lábad. Ha izzad, akkor többször kell naponta zoknit váltani és szárazon tartani. Illetve érdemes a cipőt kifertőtleníteni vagy leváltani.

2009. aug. 5. 08:28

Kedves UnaPerla (Gyöngy)!

Körömgomba (láb!) esetében tudnál valami hatásos módszert javasolni??

(terfin nevű gyógyszert szedtem fél évig, de az sem mulasztotta el!)

Kérlek, ha tudsz segíts, előre is nagyon szépen köszönöm :)

2009. aug. 5. 08:23

Manikűr-pedikűr, orvosi lábgyógyászat a szakterületem, az érdeklődésem, a szenvedélyem..tanulok mindig - most épp egy olasz mestertől - az országban újdonságként,egy speciális technika segítségével gyógyítom, szüntetem meg teljesen a fájdalmas körömbenövést. Örömmel adok tanácsot, segítek akinek erre szüksége van, akár egészséges, akár cukorbeteg lábáról van szó...Egy kedves Hoxás kliensem gyógyult lába és a beszélgetéseink nyomán fórumot indítok a témában, mint Nagual a fodrász...

UnaPerla / Gyöngy / vagyok maníkűr-pedikűr-körömbenövés gyógyász, segíthetek?


napközben dolgozom, este későn vagyok, türelmet kérve jövök és örömmel segítek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook