Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kórháztól otthonszülésig 2. fórum

Kórháztól otthonszülésig 2. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kórháztól otthonszülésig 2.

2010. nov. 18. 13:39

még egy ilyen és nem állok veled szóba többet....már a magzatvizemet sírom el... :)))

és nagyon irigyellek ezért a csodáért! :)))

na meg a többiért is, de még csak amásodiknál tartok...

2007. okt. 28. 21:11

Nekem két gyeremekem van. Mindkettő császárral született, bár nem így szerettem volna. Teljesen komplikáció mentes terhesség után 40. héten normálisan indúlt szülésenek látszott, minden ment a maga útján. A fiam teljesen egészséges, bő 3 kg-os babának látszott a 3D ultrahangon is. Félnapos vajúdás után, rendes kórházi körülmények között, minde jel nélkül a pici elfáradt, a kis szive a kritikus pont alatt vert. 13.30-kor mondta ki az orvos a CSÁSZÁR metszést? és a kisfiam 13.45-kor egészségesen jött a világra. Igaz egy hideg, barátságtalan

műtőben, és én sem láthattam, nem vehettem a kezembe rögtön, hisz a gyors beavatkozás miatt el altattak. DE a kisfiam ma már 3 éves és teljesen egészséges!!!! Miért kockáztattam volna ezt, vagy mi jogon az Ő egészségét?!

2007. okt. 18. 21:41
Elolvasom.
5. DODICA (válaszként erre: 4. - 8565183eb5)
2007. okt. 18. 19:28

Nem, sajnos nem teljesen ezt jelenti. :( Sok-sok tünetegyüttes egyszerre érvényesül. (Írtam erről is cikkeket.;) )


Igen, akkor alakult ki. :(

2007. okt. 18. 18:33

Az első kisbabád írtad hogy hiperaktív.

Az is szüléskor alakulhat ki?

Az nem csak annyit jelent hogy hiperaktív hogy jön megy szaladzokik fecserészik és olyan mint gey örökmozgó?

Szóval eleven.

3. DODICA (válaszként erre: 2. - 8565183eb5)
2007. okt. 15. 23:02

Köszönöm.:)


Remélem, ha gyereked lesz, elmúlik a félelmed a szüléssel kapcsolatban, s gyönyörűen fogsz tudni életet adni nekik, úgy, ahogy az mindnyájótoknak a legjobb!! Mindegy, hogy hol, a lényeg, hogy te érezd magad biztonságban!

Addig pedig még bőven van időd arra, hogy minden kérdésedre választ kaphass, s jól dönts!

2007. okt. 15. 20:39

Szia


Ez nagyon szép lehetett. Családias környezetben.

Az első szülésnél amit írtál még a gyomrom is görcsbe rándult olyan ilyesztőnek tűnt.

Ez sokkal szimpatikusabb.

Csak az miatt tűnik kockázatosnak ahogy volt a tvben hogy tragédia történt ott a születésházában.

Nekem még nincs gyerekem de nem szeretnék olyan borzalmas körülmények között szülni mint ahogy neked volt az első.

De az otthon szüléstől kiscsit félnék pedig az sokkal szimpatikusabb.

Gratulálok a gyerekeidhez és sok boldogságot kívánok.

2006. aug. 9. 19:34
Három gyermekem szüléstörténete három különböző "fejlődési szakaszra" bontható. Első babánk egy teljesen átlagos kisvárosi kórházban látta meg a napvilágot, a második az akkoriban egyedüliként létező érdi születésházban, míg a harmadik ténylegesen otthon, saját panellakásunkban született vidéken.

Ugrás a teljes írásra: Kórháztól otthonszülésig 2.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook