Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kórházi tapasztalatok fórum

Kórházi tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2008. dec. 30. 12:17
Ezt kihagyom, mert kórházban dolgozom
2008. szept. 12. 13:55
Sajnos csak rossz tapasztalatom van a kórházakkal kapcsolatosan.Voltam már sok helyen és sokszor,de jót sehol sem tapasztaltam.Hiába költenek az egészségügyre rengeteg pénzt a helyzet nem fog javulni,sőt még rosszabb lesz
2007. nov. 21. 20:33

Én eddig 2 kórház 3 osztályát ismerem.

Az itteni egy nagy sz..r. No komment. A pylorusos illetve újszülöttes topikban részleteztem.

A másik kórház előtt le a kalappal. Minden tiszteletem és megbecsülésem a Szegedi Gyerekklinikáé!

2007. nov. 21. 20:22
Amiket mostanában lehet hallani a kórházakról azt én csak a tévéből ismerem nekem nincs rossz tapasztalatom a SOTE 2.számú klinikájával kapcsolatban.De a helyiről én is tudnék szépeket írni.De azért nem járok oda.
3. d677403e61 (válaszként erre: 2. - 12667dcac6)
2007. szept. 6. 12:53

Szia.

Sajnos nekem is vannak rossz tapasztalataim, bár nekem még csak a pocaklakó lesz az első babám. Én is egészségügyis vagyok és az első nagyon rossz tapasztalatom a terhesség alatt a 12.hetes uh-n történt, amikor is sajnos a dokim szabin voltígy más doki vizsgált. A körmeimet rágva feküdtem a vizsgálóasztalon míg az orvos vizsgált, közben pedig a gyakornok orvosnak magyarázott. Én megkérdeztem, hogy -ugye minden rendben van, mert nem tetszik mondani semmit. Erre flegmán, emelthangon így válaszolt -ha nem lenne rendben valami, akkor szólnék.

Ekkor én is kikeltem magamból és közöltem vele, hogy -egyenlőre én fekszem az ágyon, én aggódom a magzatomért és különben meg én is ebben a kórházban dolgozom.

Szóhoz sem jutott, majd a vizsgálat végén kezit csókolommal köszönt el.

Hát ez az én/mi történetünk.

2007. szept. 6. 12:37

Szia!

Én sajnos már mindkét kislányommal voltam kórházban,hál istennek nem súlyos betegség miatt.(mandula-gyull. és hörghurut)Bár én kórházi dolgozó vagyok,de sajnos kritikán aluli volt a nővérek viselkedése.Mivel én mindíg ugyanahhoz a dokinőhöz viszem őket,így ő foglalkozott velünk(persze pénz a zsebbe),de a többi gyerekorvos ránk se nézett.Volt egy olyan este mikor a hörghurutos lánykám mellől haza kellett jönnöm a kicsihez,persze nem hagytam egyedül a nagyobbikat,a sógórnőm ott volt vele.Este mikor visszamentem mondja a6 éves kicsikém,hogy egész nap nem adtak neki gyógyszet, nem inhalálták,nem infrázták.Szóval aznap semmit nem csináltak vele.Én akkor kikeltem magamból,mikor megtudták,hogy kórházi dolgozó vagyok nem győztek elnézést kérni,és egyből megkapott mindent a gyerek.Panaszt tettem a doktornőnél,de hát persze semmi történt.Arról nem beszélve,hogy akkora fejetlenség volt,hogy az eszméletlen:((((Mindenféle beteg gyereket összeraktak,mert ,hogy nincs elég hely.Könyörgöm,hát nem azért megyek kórházba,hogy meggyógyuljak??????Szóval lenne még mit írnom sajnos.

2007. szept. 6. 12:05

Szerintem nincs olyan kismama, anyuka akinek ne lennének jó és rosz (vagy épp mindkettő) tapasztalatai valamely kórházzal és az ott dolgozó személyzettel kapcsolatban.

Kíváncsi lennék kinem milyen tapasztalatai vannak e téren.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook