Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kórház, házi orvos fórum

Kórház, házi orvos (beszélgetős fórum)


2012. febr. 28. 13:16
Köszönöm! :)
2012. febr. 28. 13:03
csak bemész,megkérdezed átjelentkezhetsz-e hozzá.ha fogad akkor átkéri az anyagaidat és kész.én 2 évig laktam pesten vidéki címmel,sosem volt probléma.
2012. febr. 28. 13:03
Mi gyerekeket nem a körzeti orvoshoz visszük hanem másik faluba. Megkérdeztem vállalja e és igent mondott. Küldött egy kikérőt az előző gyerekdokinak a papírok miatt. Azóta kórházban is volt a kicsi és nem abban a kórházban ahová területileg tartozunk hanem ahová a háziorvos. Elvileg lehetséges az orvoson múlik.
2012. febr. 28. 13:03
Elég ha átkéri. Az a háziorvosod akit Te választasz. Lehet másik városban is mint ahova be vagy jelentve. Legalábbis én igy tudom.
2012. febr. 28. 12:58

Sziasztok! Bár BP-en lakok, nem itt van a bejelentett lakcímem, még nincs itt házi orvosom sem, és kórházba sem ide járok.

Ahhoz, hogy én BP-en legyen a háziorvosom és elmehessek kórházba vizsgálatra, ahhoz be kell ide jelentkeznem BP-re? Vagy csak elég ha elmegyek egy dokihoz, és ő átkéri a papírjaimat? Vagy hogy megy ez? Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook