Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Korányi Kórház Budakeszi fórum

Korányi Kórház Budakeszi (beszélgetős fórum)

5. netty girl (válaszként erre: 4. - Barneymaci)
2009. szept. 9. 08:47
Szia .Bátran irhatsz bármi van is,szivesen segitek ha tudok!Bár jelenleg gyesen vagyok de napi szinten tartom a kapcsolatot a korányival...Gyógyulj meg! Netty.
4. Barneymaci (válaszként erre: 3. - Netty girl)
2009. szept. 8. 23:43
Szia! Infúzióra kell egy hétig befeküdnöm, szerencsére nagyon-nagyon régen (15 éve) voltam utoljára kórházban, ezért érdeklődöm, most mik a szokások? Ha valami még az eszedbe jut, vagy nekem, priviben megkeresnélek. Előre is köszi!
3. netty girl (válaszként erre: 1. - Barneymaci)
2009. szept. 8. 20:28

Sziasztok..melyik osztályra kell befeküdnöd? az osztályos dr elmondja,vagy a nővérkék hogy az osztályukra mit szükséges vinni,de általában pizsamát több váltást,fehérnemüket,köntöst evőeszközt(kanál,villa,pohár,szalvéta)törölköző,tusfürdő,két papucs egy a fürdéshez egy pedig a szobában,de amugy ha hosszabbtávra mész a hozzátartozókkal lehet behozatni,azt majd eldől...ha bármiben segithetek bátran kérdezz én 7 évig ott dolgoztam nővérként...Jobbulást!

netty.

2009. szept. 8. 20:22

Szia!


Én már nagyon régen voltam (szerencsére), de úgy emlékszem, hogy mindent, ami egy fekvőbetegnk kell. Akkoriban nem kellett még a gyógyszerünket vinni magunkkal, de szerintem most erre fel kell készülni.

2009. szept. 8. 20:20

Sziasztok!


Valaki az elmúlt három hónapban volt itt? Mi a szokás? Mit kell vinni magunkkal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook