Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Korai vetélésem... fórum

Korai vetélésem... (beszélgetős fórum)


2012. márc. 28. 17:28

Kedves Cooltim!


Először is sajnálom a történteket! Szerintem sajnos sok ilyen eset van, sokszor ki se derül, nekünk is már kétszer előfordult. Másfél éve szeretnénk babát, kétszer megfogant, és egyszer sem maradt meg. Most reménykedünk! Azt mondja az orvosom, hogy ilyenkor ennyire a várandósság elején nem lehet mit tenni, ha erős úgyis megmarad, ha nem, akkor semmivel nem lehet marasztalni. Valószínűleg ilyenkor beteg vagy a mi szervezetünk nincs rá felkészülve... Tudom, ezt ilyenkor nehéz elfogadni, és mindig arra gondoltam én is minden bátorítás alkalmával, hogy könnyű mondani, de én tényleg tudom milyen ez.. Várni, majd csalódni... De fel a fejjel, főleg egy ilyen csodás kislány mellett, és csak reménnyel szabad a jövőre gondolni, máshogy nem megy! Sok sikert kívánok a továbbiakban!!

2012. jan. 24. 14:28

Friss "elmeny" meg, amit most le fogok irni.

Megprobalom roviden, h senkit ne untassak es ne legyek faraszto.

Van egy 2 es fel eves kislanyom. Ferjemmel elterveztuk ev vegen, h johetne a Kisteso, mert jo lenne az a kb. 3 ev korkulonbseg. Januar 2- an ossze is buntunk vedekezes nelkul. Valahogy ereztem, h sikerult is teherbe esnem. Teltek a napok. Januar 19/l- en kellett volna megjonnie. Nem jott. Masnap irtam viccbol egy smst a ferjemnek, h hozzon egy tesztet hazafele. O komolyan vette es tenyleg hozott. Mondtam, h nem csinalom meg, meg varjunk vele stb. O nagyon eroskodott, h ha mar hozott, akkor csinaljam csak meg. Nagy oromunkre pozitiv lett. Nem akartuk elhinni, ferjem elugrott a patikaba este meg egyert. Az is pozitiv lett. Hat, nagy volt az oromunk, h elsore osszejott a Kisteso! Ez penteken volt. Fel is hivtam az orvosomat, hetfon megnez. Vasarnap delelott pici gorcseim voltak pici hasszurkalassal a jobb oldalon. Ilyen annak idejen volt a kislanyommal is, nem tulajdonitottam nagy dolognak. Hat, kellett volna...

Hetfon delelott egyszercsak vilagosszinu verzesem lett. Hivtam egybol a dokit, aki nem tudott mit mondani, szerinte ez meg nem jelent rosszat. Delutan menjek a megbeszeltek szerint. Nem hagyott nyugodni a dolog es elugrottam egy tesztert. Negativ lett. Nah, ekkor kezdtem aggodni es talalgatni a dolgok torteneseit. Vegre delutan lett es mentunk a dokihoz. Ekkor mar teljes volt a riadalmam. 

Az Uh kozben jott a hidegzuhany, nem lat semmit. Egy jo nagy sargatestet lat, ami ugye tuszorepedesre utal, de semmi tobb. Kb. 15-20 percen keresztul nezett mindent nagyon alaposan. 

Ezutan kozolte, h ez valoszinuleg csak kemiai terhesseg volt. Azaz a szervezetem csak hcg hormont termelt, sem petezsak, sem mas nincs ott. :-(

Hazajottunk es csak forogtak a gondolataim. 

Tehetetlennek ereztem magam es elesettnek. Estere picit kezdtem magamhoz erni es belenyugodni a dolgokba, amikor is pisiles kozben egy "fura" valamit vettem eszre a betetemen. Egy nagyobb darab valamit. Ami nem ver volt, nem alvadt ver!!! Ekkor tort ram a felismeres! Az egesz napos hasszurkalas, az elozo napi gorcsok... Felfogtam, h en eppen egy korai veteles kellos kozepen vagyok. :-( kitort rajtam a panik! Hivtam az orvost este 10- kor, h mi ez. Szerinte csak alvadt ver. Mondtam, nem!!! Azt javasolta, h vigyem be a legkozelebbi korhazba es kerjek szovettant, ha akarom. Nem akartam! Ugy ereztem, h mindent tudok, tudom, h terhes voltam, tudom, h 5 hetes! Minek ezt megerositeni es meg napokig varakozni arra, ami nyilvanvalo. Azt mondta, ha barmi gondom van ejjel, hivjam. Ejjel 2- kor kislanyom felebredt. Ekkor en meg nem aludtam, mivel gorcseim voltak derekfajassal egybekotve es csak kinlodtam! Bementem hozza, megsimogattam, O visszaaludt. Ahogy kijottem Tole, a gorcsok es a derekfajas azonnal elmult es el tudtam aludni. Reggel tort ram ujra a panik, h elveteltem az ejjel es sirogorcsot kaptam!!! 

Nem hibaztatom az orvosomat, megbizok benne, 13 eve az orvosom es tapasztalt is. 

Nem talalok a kerdeseimre valaszt, nem is vagyok benne biztos, h akarok! 

Azert irtam ezt most hirtelen frissen le, mert most meg minden dologra emlekszem es csak figyelmezetni szeretnek minden kismamat, aki a babajat varja, h nagyon figyeljenek oda a jelekre, a tortenesekre es a fajasokra, gorcsokre!!! 

Tudom, ennek a Babanak el kellett mennie valamiert, valoszinu kuzdeni sem tudtam volna erte, mert ennek igy kellett lennie. 

Erot ad a Kislanyom, aki a vilagon a legedesebb es legszuperebb kiscsaj, aki most eppen delutani alvasa kozben szuszog, mikozben en a konnyeim kuszkodom. Mire felebred, a konnyeimet letorlom, O nem erezheti, h baj van! 

Minden kismamanak kivanok sok boldogsagot es legfokeppen egeszseget!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook