Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Korai vetélés esetén mit lát az ember, mit érez? fórum

Korai vetélés esetén mit lát az ember, mit érez? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 2. 10:18

Szia!

Én nekem 8-9 hetesen halt el a baba és én nem éreztem, tudtam semmit csak amikor mentem 9-hetes UH ra akkor mondta a doki hogy úgy néz ki hogy elhalt!

Sőt még amikor a tágítót felhelyezték a műtéthez még akkor se egy görcs se egy kis vércsepp!

Minden eset más és szerintem tényleg fordulj inkább orvoshoz ő biztosan többet tud segíteni!

26. 6c5f346e46 (válaszként erre: 24. - Zsozsolt)
2010. aug. 2. 10:06

tudsz kérni másikat,és van olyan is,hogy elfelejtett jelszó..:)

bocs,csak bántotta a szemem...

25. godvin
2010. aug. 2. 10:05
Szia!Én is ugy néz ki h elvetéltem(már van egy 3éves kisfiam),mert én is barnáztam 2hétig aztán görcsös,darabos,erős vérzésem volt!Elmentem a dokimhoz,hüvelyi uh.n nem látott semmit se,de azért csináljak 1terhes tesztet,mondta!Aztán pozitiv lett!Visszamentem hozzá,megint nem látott semmit se,de a héten megint kell tesztet csinálnom,ha az is pozitiv lesz,akkor gondolom művi uton befejezik!Mindenképp dokihoz kell menni,nehogy vmi baj legyen!
2010. aug. 2. 09:23
A párom kódja, én elfelejtettem a jelszavam az enyémhez. :(
23. baloghany (válaszként erre: 22. - 6c5f346e46)
2010. aug. 2. 08:49
sokan nem valós adatokat adnak meg :)
22. 6c5f346e46 (válaszként erre: 19. - Zsozsolt)
2010. aug. 2. 08:35

te most nő vagy vagy pasi?hülye kérdés de azt jelölted az adatlapodon,hogy pasi vagy........

most akkor???????????????????????????

21. lisa65
2010. aug. 2. 08:27
Azért ajánlatos mindenféleképpen elmenni a nőgyógyászhoz, mert nekem az első terhességem alatt az első három hónapig megjött a mensim. Bár tudtuk terhes vagyok mégis amikor elkezdődött azonnal veszélyeztetett terhes lettem és szoros megfigyelés alatt tartottak. Úgyhogy bármi lehetséges még, de ezt csak az orvos tudja megmondani.
20. lisa65 (válaszként erre: 19. - Zsozsolt)
2010. aug. 2. 08:24
Az ultrahang azt mutatja ki, ha van még valami bent ami nem oda való.
2010. aug. 2. 08:21

A vérvizsi az a hcg-t nézi?

Akkor, az uh-n ki se derül semmi? H kell e műtét meg ilyesmi?

18. lisa65
2010. aug. 2. 08:20
Az ultrahang nem mutat ki egy korai terhességet, csak szövettani és vérvizsgálat.
17. lisa65 (válaszként erre: 13. - Zsozsolt)
2010. aug. 2. 08:18
Erre ne itt várj választ, menj el az orvoshoz és ő megvizsgál, csinál egy-két vizsgálatot és meg fogja mondani.
2010. aug. 2. 08:18

Nem, de tudom, hogy sikerült, mert éreztem. Meg a méhemet is nagyobbnak mondta dr. Uh-ra csak napok múlva tudok menni, addigra adtak időt,addig megbolondulok.

A teszt vetélés után is még pozit mutatna, mert a hcg lassan ürül. :(

15. giga455 (válaszként erre: 13. - Zsozsolt)
2010. aug. 2. 08:14

csináltál tesztet?


tényleg érdemes elmenni orvoshoz! az a biztos.

14. giga455 (válaszként erre: 9. - Nora30)
2010. aug. 2. 08:12

Nekem 1 van :D

Szerencsére ő elég erősen kapaszkodott, és segítettek a hormongyógyszerek is, amiket szednem kellett :)

2010. aug. 2. 08:11
Akkor ne is reménykedjek, hogy esetleg mégis baba jön?
12. giga455 (válaszként erre: 8. - Lisa65)
2010. aug. 2. 08:11

már nem volt miből. Tényleg azt hittem, hogy csak megjött, negatív lett a teszt.

csak kijött valami, ami nem vérrög volt, így gondolom, hogy vetélés volt. Mivel a pém-sosem középidőben volt, így ez tényleg egy nagyon korai baba volt.

11. lisa65 (válaszként erre: 10. - Zsozsolt)
2010. aug. 2. 08:03
Ez lehet, ugyan olyan vetélés, mint nekem az első. Ilyenkor ami kijött el kell vinni az orvoshoz és ő szövettani vizsgálatot csinál. Ha nem tudod elvinni akkor is el kell menni azonnal az orvoshoz, mert tud onnan venni mintát és azt küldi el ilyenkor szövettanra, az kimutatja, hogy terhesség volt-e, vagy csak valami zavar. És az orvos legalább megnézi minden rendben van-e.
2010. aug. 2. 08:00
Nekem csak kijött egy nyákos sötétvörös vércsomó. Nem tudom, hogy mi az. És csak ennyi. Utána, felnyúlásnál sem lettem véres.Szerintetek?
9. nora30 (válaszként erre: 6. - Giga455)
2010. aug. 2. 07:57
Nekem pont ugyanez, csak fordított sorrendben. Most viszont van két fiam!!! No para!
8. lisa65 (válaszként erre: 6. - Giga455)
2010. aug. 2. 07:53
És az orvos nem csinált szövettani vizsgálatot?
2010. aug. 2. 07:52
Mindenféleképpen ha erre gyanakszol, azonnal menj el az orvoshoz, mert meg kell nézni, hogy minden kiürült-e, vagy szükség van befejezésre. Nagyon komoly dolog lehet belőle, ha bent marad valami.
2010. aug. 2. 07:51

Nekem volt egy egészen korai vetélésem, nem tapadt meg rendesen, így 1-2 nap késés után azt hittem megjött. Akkor lett gyanus, mikor nagyon durván görcsöltem, és erősebb, élőpiros vérzésem volt. Az uh már nem mutatott ki semmit, teljesen kitisztultam.

A másodiknál (6 hetes) darabos vérzés volt, és művileg lett befejezve :(

5. lisa65 (válaszként erre: 4. - Zsozsolt)
2010. aug. 2. 07:49
Szövettan 3-4 hetes terhességet állapitott meg.
2010. aug. 2. 07:44

Köszönöm szépen!Megnéztem a képeiteket és láttam, hogy anyukák vagytok, így megnyugodtam azért.:)


Lisa, Neked az első az hány hetes volt?

2010. aug. 2. 07:38

Szerintem ez is mindenkinél változó. Nekem volt két vetélésem és mindegyik másképp zajlott le.

Az elsőnél volt egy erős hasgörcsöm és utánna a wc-én vettem észre, hogy vér mellett valami (mintha bőrdarab lett volna) ürült ki belőlem. Utánna már kevés vérzés volt - egy nap alatt elmúlt. Utólagos vizsgálat deritette ki, hogy vetélés volt, teljesen kiürült igy nem kellett kaparni, csak szövettani vizsgálatot végeztek a mintából.

A másodiknál erős vérzés kiséretében (ami nem állt el) darabos, alvadt vér is jött. Itt szükség volt a művi befejezésre is.

2. Andimax (válaszként erre: 1. - Zsozsolt)
2010. aug. 2. 07:33
Szia! Én 10 évvel ezelőtt kb 8 hetesen vetélt el....volt pár piros pöttyöm a bugyin és ennyi volt....de nekem be kellett fejezni, mármint művi úton
2010. aug. 2. 07:30

Sziasztok!Szeretném megkérdezni, hogy ha nagyon korán, az elős napokban, héten-hetekben elvetélődik egy baba és kiürül a szervezetből, akkor annak milyen tüneti vannak? Milyen ez esetben a vérzés? Mármint menszi szerű vagy csak egy egyszeri nagyobb kilöködés van,ami esetleg vérzéssel jár? Milyen az,ami távozik? Milyen a színe, az állaga?

Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook