Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Korai terhesség fórum

Korai terhesség (beszélgetős fórum)


5. Nyussz33 (válaszként erre: 4. - Charlize)
2022. júl. 28. 10:21

Charlize


Termèszetesen szedek vitaminkèszitmènyt folsavval. Ez nem is kèrdès, hogy szedem màr mielőtt nekiàlltunk a babaprojektnek azelöttöl szedem.

Szabadsàgon van sajnos a dokim, ràadàsul külföldön.... Talàn jövő hèten màr elèrhető lesz. Mindenkèppen hivni fogom

4. Charlize (válaszként erre: 1. - Nyussz33)
2022. júl. 28. 10:04

A doki úgyis az utolsó menzeszedtől fogja számolni a terhességi heteket. Ebből a szempontból a 6. hét után mennék, amikor már van szívhang (nekem csak 1 héttel később, ,a 7. hét letelte után tudták bemérni).

De ha meg progeszteron támogatás kell, azt meg minél hamarabb kellene. Nem tudod felhívni a dokit, hogy mit javasol?


Addig szedd a terhesvitamint, vagy legalább folsavat.

3. Nyussz33 (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2022. júl. 28. 09:48

Alnisa


23.-àn vagy 25.-èn kellett volna megjönnie. Sajna nemtudom hogy pontosan mikor mert ugy gondolom az ovum is csúszott.

Juniusban egyèbkènt 25.-èn jött meg.

2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Nyussz33)
2022. júl. 28. 09:37

Már mint az elmúlt szombat vagy hétfőn kellett volna megjönnie? Ha igen, akkor kb 4 hetes, csinálhatsz digi tesztet, de ugyan ezt fogja mutatni (1-2 hét).

Igen, ha nincs panaszod, akkor 6 hét után érdemes menni, hogy legyen már szívhang.

2022. júl. 28. 09:18

Sziasztok!

Tapasztalatokra tanàcsokra lennèk kívàncsi kedves anyatàrsak.

Màr van egy kisfiam de....tanàcstalan vagyok.

Vele màr a nemvàrt menzesz előtt rendesen rosszul voltam ès erős pozitiv tesztem volt. Akkor voltam 5 hetes mikor elmentem a dokimhoz.(nem igazàn tudtam,hogy mikortól lehet igy elmentem)

Na de nem is ez a lènyeg.

Most ugy nèz ki sikerült a kistesó, szombathoz vagy hètfőhöz lesz egy hete hogy kèsik a nemvàrt. (Pontosan nem tudom hogy mikor lehetett ovum de szerintem fèlidő utàn).

Ma reggel nèztem egy 25ös tesztet. Halvàny pozitiv lett időn belül. Utàna rendesen kierösödött.

Namàrmost akkor ez azèrt ilyen halvàny mèg csak mert kèsőbb volt ovum ès mèg kevès idő telt el a beàgyazodàstól? Digi tesztet szeretnèk csinàlni de akkor az is mèg csak 1-2 hetet mutatna? (Vagyis kb 4 hetes lehet) orvoshoz meg ugyis csak 6-7. Hèt körül lenne èrdemes menni?

Nem minden terhessèg ugyanolyan ez tèny de nemtudom hogy most mikènt tegyek....

Dokihoz meg ugyis

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook