Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Korai terhesség tünetek nélkül. Bajt jelezhet? fórum

Korai terhesség tünetek nélkül. Bajt jelezhet? (beszélgetős fórum)


1 2
6. bnusinna (válaszként erre: 1. - Nadine81)
2018. máj. 7. 04:51
Szia! Én most 8 hetes vagyok, tehát majdnem egyidősek vagyunk. Nekem sincs semmi problémám azon kívül, hogy talán picit fáradtabb vagyok. :) Ja meg tegnap elkezdett feszíteni a méhem, de ez is csak tegnap óta jelentkezik úgy intenzíven. Én is picit megvoltam szeppenve, mert 2 és fél hete voltam dokinál és akkor csak üres petezsákot láttunk... és így kombináltam, hogy se tünetek se baba.... De azóta se pöttyöztem semmit, és már 100%-ig értem, hogy terhes vagyok. :) pedig semmi tünet. Ma megyek orvoshoz délre, már nagyon várom, hogy meglássam, ki költözött a petezsákba.:)
2018. máj. 5. 21:52
Nekem se volt semmilyen tünetem, azon kívül, hogy nem jött meg. Mondjuk a 8-9. hét körül a passzosabb farmereim kicsit már szorítottak hasban, de ennyi.
4. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - Nadine81)
2018. máj. 5. 20:12
Nekem sem volt az elején semmi tünetem. Olyan fél időben kezdődött, sok volt a szavam. Ennyi volt az összes. A melleim pl. sosem fájtak.
3. nadine81 (válaszként erre: 2. - Gabbbicica)
2018. máj. 5. 10:23
Köszönöm szépen :D tudom, mindannyian mások vagyunk, de ez most kicsit megnyugtatott :D jövő héten megnézetem azért, csak addig is a nyugtalanság... :)
2. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Nadine81)
2018. máj. 5. 09:20

nekem kb semmi tünetem nem volt 9 hónapig a hasam növésén és a baba rugdalzásán kívül.


egyszer se hánytam, hányingerem se volt, nem voltam kívánós se. Mellem se, hasam se fájt, pisilni meg előtte is gyakran pisiltem, mert sokat iszom :)


Most már 8 hónapos a kisfiam :) Drukkolok Neked :*

2018. máj. 5. 08:15
Sziasztok! Több helyen is olvasom, hogy sokaknak semmi tünet az első hetekben. Én 7 hetes vagyok. Eddig sem voltak különösen jelek, de ahogy telik az idő, egyre kevesebb :( Nagyon aggódom, mert volt már 2 vetélésem, a következő ultrahang időpont pedig még másfél hét. Az érdekelne, hogy a tünetmentesség kinek miben nyilvánult meg? Tehát ez a nagyon semmi mint nekem vagy legalább a hasa alját érezte azért, az apró szurkálásokat? Ez múlt héten még nekem is volt, mindjárt meg jön érzés is, apróbb görcsök is de most már napok óta semmi. Melleim is inkább reggel fájnak csak kicsit meg esetleg a gyakori pisilés maradtak és a vizes folyás. Sem szédülés, sem fejfájás, sem hányinger... őszintén szólva egyáltalán nem érzem magam terhesnek :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook